Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Slabo to widze,malo ludzi w to gra caly czas ci sami sie trafiaja mysle ze kilka tysiecy max.Wszystko przez z(pipi)....matchmaking wiekszosc ludzi gra samemu,i jezeli sie trafia na druzyny to nie ma sie szans nawet z przecietna na micro.Juz nie wspomne o ilosci nieogarow przez ktorych sie przegrywa...System punktowy do dupy,nawet noob moze miec mastera jezeli sie przykleji do dobrej druzyny wiem to po swoich niektorych znajomych:).Ogolnie grywalnosc jest do dupy przez to odechciewa sie grac walisz mvp w kazdym meczu a mimo to dostajesz w d....Powtarzalnosc map typu 10 razy devon gdzie ta mapa nadaje sie do d.....jestem bardzo zawiedziony tym multi.Chyba czas zmienic gre.

Odnośnik do komentarza

Dziwne rzeczy piszesz.

1. Nie wiem czy gra dużo ludzi czy mało i co przez to rozumiesz ale jak rzadko trafiam na te same osoby, a na ludzi z forum w ogóle jeszcze nie wpadłem (gram od premiery), więc to żywy dowód na to, że jednak trochę ludzi szczypie.
2. Wiadomo, że drużyna ma przewagę nad randomami (sama słuchawka dużo daje a co dopiero zgranie). Taka sama zasada obowiązuje we wszystkich innych multi drużynowych, więc albo z tym żyjesz albo nie graj.
3. Denerwują Cię nieogary to zacznij grywać o innej porze, kiedy nie ma dzieci a jest więcej normalnych graczy. Ja grywam między 21 a północą i 90% wyników jest wyrównanych.
4. System punktowy został poprawiony względem sezonu 1 i jest to odczuwalne. Eliminacje do rangi złotej włącznie są lżejsze, dalej nie wiem bo siedzę w złotej. Żaden system punktowy nie podpasuje wszystkim, zawsze ktoś będzie płakał. Pewne jest natomiast, że z sezonu na sezon może być lepiej.
5. Grywalność jest za(pipi)ista, jest płynnie, mapy są według mnie spoko, mecze się w miarę szybko wczytują.
6. Powtarzalność map to losowość. Jeżeli miałeś 10 razy tą samą mapę (w co szczerze wątpię) to współczuję. Wczoraj na 10 meczów miałem tylko raz tą samą mapę z rzędu.
7. Też nie przepadam za Devon a jednak nie kłapię z tego powodu na całą grę. W każdej części U trafia się jakaś mapa co nie leży.

Wnioskuję, że z takim nastawieniem faktycznie czas zmienić grę :)
Napisz na co zmieniłeś i jakie multi Ci się podoba to chętnie zagram.
Ja akurat uważam to multi za wyjątkowo grywalne i wciągające... i nie tylko ja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W u2 gralem i tam gralo 5x wiecej ludzi,zreszta byl wskaznik ile ludzi gra w danej chwili,w u4 gra bardzo malo ludzi.

Gra jest przyjemna ale cala otoczka tak jak pisalem zniecheca do dluzszego grania bo ile mozna przegrywac z nie swojej winy a przez niegara z wynikiem 0-9.

System punktowania indywidualny by rzowiazal sprawe.Jestes dobry mas mastera bez wzgledu na wygrana i innych nieogarow.Mam platyne i jak by to zalerzalo od moich wynikow juz dawno bym mial mastera,a tak to ogorki psuja cala zabawe...

Odnośnik do komentarza

To nie rozwiąże problemu.
Ty będziesz zadowolony ale koleś ze zwycięskiej drużyny będzie pytał czemu ma mniej punktów niż przegrany.
Dlatego jest to TEAM deathmatch bo liczy się zwycięstwo drużyny :)

Też gram randomowo i śmieję się jak powalam kolesi z czapkami wyższej rangi niż moja. To tylko kaszkiety, liczy się dobra giera.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu taki najazd ludzi na to multi...jakaś masakra,mi gra się za(pipi)iście,naprawdę dobrze się bawię,znajomi tak samo,często gram sam z randomami i nie marudzę,mapy są świetne,wszystko hula płynnie,ale ja stawiam na fun przede wszystkim i  nie szukam na siłę czegoś żeby się tylko przyczepić i po marudzić,ale jak ktoś ma przerost ambicji i musi być zawsze one and only master of disaster to wtedy peszek,i proponuje zmienić grę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wioska wypas jak zawsze tylko gdzie czołg ja się pytam? 

Oni chyba już nie dadzą możliwości wybierania mapki spośród dwóch.

Na forum ND mi mignęło, że taki wybór by za bardzo wydłużył wczytywanie meczu. Tak to tłumaczą. Mi obecna sytuacja nie przeszkadza, ale coś za często mi się zdarza, że gram 2-3 razy z rzędu na tej samej mapie. To by mogli poprawić.

Odnośnik do komentarza

 

Wioska wypas jak zawsze tylko gdzie czołg ja się pytam? 

Oni chyba już nie dadzą możliwości wybierania mapki spośród dwóch.

Na forum ND mi mignęło, że taki wybór by za bardzo wydłużył wczytywanie meczu. Tak to tłumaczą. Mi obecna sytuacja nie przeszkadza, ale coś za często mi się zdarza, że gram 2-3 razy z rzędu na tej samej mapie. To by mogli poprawić.

 

 

Ciężko to poprawić. Załóżmy, że trafia na siebie pięciu randomów no i każdy wcześniej zagrał na jakiejś mapie.

Komuś musi się powtórzyć, siła wyższa : )

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie pierdolą, że mecze dłużej by się wczytywały. Serio? Coś co się sprawdzało w poprzedniej generacji teraz jest problemem? Mapki nie są aż tak rozległe. Nawet nie mają skryptowanych akcji ze śmigłowcami czy czołgami. Po prostu ekipa odpowiedzialna za multi nie ogarnia kodu/nie chce im się. Ta cała szopka z darmowymi dlc to nic innego jak rozłożenie multi na części i serwowanie po kawałku czegoś co powinno być od początku. 

 

Sam nowy tryb Bounty Hunter to wariacja Commanda tylko bez stref przejmowania, a z nagrodą za kapitana.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mtchmaking dalej jest z(pipi) jak byl dzisiaj 9 meczy 8 porazek i same warzywa w druzynie tzw niedzielni gracze to tragedia.

ja mam lepiej od dwóch dni, dzisiaj grałem 11 razy i 9 razy na nowej mapie wioska WTF :/ wczoraj też z połowę meczy na wiosce

Odnośnik do komentarza

Przyłączę się do narzekania na system rankingowy. Już od dawna wiedziałem, że w meczach tych uczestniczą gracze niekoniecznie z rangi, w której się jest ale idzie to za daleko.

 

Wczoraj miałem sytuację, w której grając w klasyfikacjach do Diament II dołączyłem do drużyny z niejakim zamiataczPL (czy kimś takim, później sprawdzę). No i usłyszałem jak to mówi, że właśnie ostro dał czadu i aż awansował do rangi złotej... ZŁOTEJ, czyli do tej pory grał na srebrnej. Jego KD ratio? 1/2 do 13 co skutecznie zawaliło cały mecz.

 

Nie oceniam tu umiejętności tego gracza tylko sam system. Być może w niższych rangach nie odczuwa się tak bardzo jak jest on niesprawiedliwy, na Platynie jeszcze da się żyć, na Diamencie jest już jednak sajgon i wiele sromotnych porażek pod rząd, takich 40 do 20-25, jest normą. I tak, gra dosyć mało osób, można sprawdzić to w statystykach globalnych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Druga strona medalu.
Grałem sobie wczoraj ze znajomym, ja jestem w randzie Złoto I, on dopiero zaczyna i miał Brąz II.
Nie jest lamusem bo gramy razem jeszcze od U2. Według "fajnego systemu" nie moglibyśmy pograć, póki gość nie doszedłby do Złota albo ja bym nie spadł... kiepska perspektywa. Na szczęście obecny system pozwolił nam grać razem.

Druga sprawa. Im wyżej w rankingu tym mniej osób gra, racja? Według zasady na szczyt dochodzą tylko najlepsi.
No to biorąc pod uwagę fakt, że globalnie na multi gra niedużo ludzi (tak piszecie, ja nie wiem), kogo ma przydzielać do gry na etapie Diamentu ? W kółko 5 tych samych osób ? :)
Siłą rzeczy musi mieszać Złoto, Platynę i Diament.
Poza tym co z tego, że koleś dopiero wszedł na Złoto ? Przecież Ty idąc na Diament też byłeś nisko :) Może mecz mu nie wyszedł.. nie wiem. A może faktycznie jest cieniasem..
Chodzi o to, że można trafiać na koksa w randze Srebro / Złoto jak i na leszcza z Diamentem.

Edytowane przez giger_andrus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że fajnie pograć bez żadnych ograniczeń, tak jak piszesz z kumplami będącymi na różnym etapie itd. ale przecież od tego są zwykłe tryby. Tryb rankingowy jest wyborem, nie przymusem, dlatego skoro już jest to powinien być zrobiony jak należy. Nawet jeśli trzeba by grać z tymi samymi 5-ma osobami na krzyż :)

Odnośnik do komentarza

Musz przyznać ze gram od czasu do czasu tym bardziej ze konsola oddana na gwarancje i czasem pogrywam u kuzyna na konsoli i skill mocno mi podskoczył ;p dzis grałem rankingi i na jakieś 20 meczy byłem zawsze pierwszy niestety praktycznie same kalafiory w drużynie i mimo ze miałem nawet lepsze wyniki niz osoby w przeciwnej drużynie to prawie cały czas mecze przegrane. Obecnie jestem w srebrze ale poprzedni sezon skończyłem na złocie (także przez randomowe naleśniki w drużynie) wiec jakby ktoś szukał kogos do drużyny to jestem chętny. Bede raczej rzadko na konsoli ale jak juz bede to chętnie pykne pare meczy. Nick: kacprzak1991

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Musicie wziąć pod uwagę, że to, że macie akurat eliminacje i zależy Wam na zwycięstwie nie oznacza, że inni też je mają i też im zależy. Może akurat ktoś chce potestować nową broń, pobiegać z hakiem aby zrobić wyzwanie albo po prostu poszaleć. To też jest coś co w łatwy sposób mogłoby zostać ukrócone wyszukując tylko tych graczy, którzy również mają eliminacje.

 

I jeszcze nie wiem czy zauważyliście ale z mojego doświadczenia w 90% przypadków jeśli drużyna jest faworytem meczu to przegrywa a jeśli na straconej pozycji to wygrywa.

Odnośnik do komentarza

Wystarczyłoby zlikwidować eliminacje pomiędzy poziomami w danej lidze, czyli z I do II i z II do III. Zostawić tylko eliminacje pomiędzy ligami. Niestety rankingowe mecze to tyowa drużynowa gra i bez kumatego teamu jest zło. Zawsze można liczyć na skilla i masę szczęścia, że wylosuje nam ogarniętych typów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...