Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem i.... irytujące było to bliskie umieszczenie kamery jak w jakimś ryse, czy innym orderze obesranym. może to tylko na potrzeby traillera, ale kamera w Un i TLoU była dużo lepsza. ta kompletnie nie pasuje do sekwencji skradanych, oraz wspinaczki

 

no i znów sekwencje łażenie, których nie da się skipnąć, ach szkoda. Chloe to dobry materiał na spin off 

Odnośnik do komentarza

Nobody to nie tyczy się ciebie personalnie ale wszędzie widzę narzekanie ludzi. TLOU2 złe bo znowy Ellie i Joel i wyjdzie w 2019. Remaster Crasha zły, bo Acti, bo grafika nie jak w Ratchecie. Spino off Uncharted też ble.

Tak czytając to forum to wydaje mi się że dużo osób powinno zmienić hobby (ew grać tylko w indyki i retro), bo wsio jest ble.

Edytowane przez balon
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Jak widzę narzekający tutaj ludzi na gry to mam wrażenie, że wylądowałem na jakimś wizażu wannabe syf, już sam fakt pomijają to, że GRA się ukaże i z tego wszyscy powinni się cieszyć. Tak jak ja bardzo czekam na tego spin off, a dobrze, że będzie Chloe Frazier, zawsze lubiłem tę postać i jej charakter. Przydałoby się info kiedy ino premiera :)

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Nobody to nie tyczy się ciebie personalnie ale wszędzie widzę narzekanie ludzi. TLOU2 złe bo znowy Ellie i Joel i wyjdzie w 2019. Remaster Crasha zły, bo Acti, bo grafika nie jak w Ratchecie. Spino off Uncharted też ble.

Tak czytając to forum to wydaje mi się że dużo osób powinno zmienić hobby (ew grać tylko w indyki i retro), bo wsio jest ble.

ale ja jestem pozytywnie nakręcony na np. Horizon, Tlou2 i w ogóle spoko że Ratchet był okej. Po prostu nie lubię ślepo się tasowac ze wszystkimi, no bo ND. Wierzę że później będzie pewnie ciut lepiej, ale wybór tej kamery i sposób rozgrywki to regres nawet w stosunku do oh wow pierwszego Un. Serio balon weź czasem obczaj fajne analizy obiektywnie zapodajace co te gry robią dobrze, a co fatalnie

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nobody to nie tyczy się ciebie personalnie ale wszędzie widzę narzekanie ludzi. TLOU2 złe bo znowy Ellie i Joel i wyjdzie w 2019. Remaster Crasha zły, bo Acti, bo grafika nie jak w Ratchecie. Spino off Uncharted też ble.

Tak czytając to forum to wydaje mi się że dużo osób powinno zmienić hobby (ew grać tylko w indyki i retro), bo wsio jest ble.

Serio balon weź czasem obczaj fajne analizy obiektywnie zapodajace co te gry robią dobrze, a co fatalnie
Nie ma mowy. Nie obczajam żadnych analiz czy innych digital foundry. Gierkę kupuję tylko na podstawie swoich dubiektywnych odczuć (czy mam na nią ochotę/ciśnienie), ewentualnie poczytam opinie kilku userów na tym forum. To jedyny kryterium, żadnych youtuberów, analiz itp. Recki to najwyżej typów co znam/kojażę i wiem że mają jako taki pokrewny ze mną gust (np Roger). Polecam taki styl. Zero piany i pustego hejtu. Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to ten dodatek będzie droższy niż planowali, bo 13 grudnia z PSS znika edycja Deluxe U4 i ten Pakiet Odkrywcy za 104 zł, który daje 3200 pkt. do multi i DLC.

 

Więc jeśli ktoś planuje kupić cyfrowo, to niech ma to na uwadze ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

@balon/ milan

 

ale ze widok kamery jest fatalny to mocno  subiektywne zdanie, nawet o tym nie pomyslalem xD

Pomijając fakt ze cała scena to szyny więc po co ci funkcyjna kamera.

 

Nie chodzi mi o subiektywne odczucia. Bliższa kamera po prostu szkodzi dobremu ogarnianiu sytuacji w mechanice aspirującej choć częściowo do bycia skradanką, lub (co gorsze) oznacza że będzie ona na tyle uproszczona, że dalsze jej oddalenie będzie w sumie zbędne, a to zaprezentowano właśnie tym gameplayu. W killroomach TLoU i U4 była dużo bardziej funkcyjna i oby ta z prezentacji była na dluższą metę ograniczona do samych, krótkich sekwencji chodzonych .

 

Jeśli był to swego rodzaju prolog, po którym zasady gameplayu nieco się zmieniają, to spoko, ale ND nie zwykło prezentować gameplayu z samego początku kampanii. Część podobnych rozwiązań znalazło się już w Kresie Złodzieja. Reżeserka walki to ta sama wyreżyserowana pół cut scenka, co podczas np. walki z Marlene w domu aukcyjnym w podstawce; wciskaj jeden klawisz, a kamera i akcja posuną się zawsze w to samo miejsce, w taki sam, mocno oskryptowany sposób, bez grama kreatywności z twojej strony (100 razy lepiej jest to zrobione np. w walkach w Arham Asylum i City).

 

To żaden hejt, a zwykła konstruktywna krytyka.

 

pokazówka, a ten już wysnuł, że taka kamera będzie przez całą grę. Ja yebe.

 

yhy, może dlatego że dotąd żadna ich "pokazówka" nie przedstawiona została z inną kamerą w pełnej wersji?

Odnośnik do komentarza

Reżeserka walki to ta sama wyreżyserowana pół cut scenka, co podczas np. walki z Marlene w domu aukcyjnym w podstawce

Z kim? :D

 

Ja bym się nie martwił o kamerę, bo był to ewidentnie kawałek chodzony, a nie skradanie się czy inny typowy gameplay. Jestem ciekawy fabuły, co wyrabiała Chloe po U2/3 i skąd zna Nadine. Czy poznały się poprzez Sully'ego czy znały się wcześniej itp.

Jako, że ma to być dodatek to bardziej bym się martwił o czas gry. Zobaczymy ile sobie zażyczą za to.

Odnośnik do komentarza

 

Reżeserka walki to ta sama wyreżyserowana pół cut scenka, co podczas np. walki z Marlene w domu aukcyjnym w podstawce

Z kim? :D

 

Ja bym się nie martwił o kamerę, bo był to ewidentnie kawałek chodzony, a nie skradanie się czy inny typowy gameplay. Jestem ciekawy fabuły, co wyrabiała Chloe po U2/3 i skąd zna Nadine. Czy poznały się poprzez Sully'ego czy znały się wcześniej itp.

Jako, że ma to być dodatek to bardziej bym się martwił o czas gry. Zobaczymy ile sobie zażyczą za to.

 

 

Nie wiem czy pamiętasz początek gry:

 

Jest wątek Nathana w domu na poddaszu, gdzie jest wysłany list do Niego od Chloe i wydaje mi się, że to może mieć mały związek z tymi wydarzeniami jaki nam teraz zaserwowali twórcy, tylko, że Chloe działa z Nadine, skoro Drake nie chciał.

 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

Reżeserka walki to ta sama wyreżyserowana pół cut scenka, co podczas np. walki z Marlene w domu aukcyjnym w podstawce

Z kim? :D

 

Ja bym się nie martwił o kamerę, bo był to ewidentnie kawałek chodzony, a nie skradanie się czy inny typowy gameplay.

 

hę? od momentu puszczenia z zatrzymania miałeś tam:

- sekwencję czajenia się za rogiem, by w odpowiedniej chwili ruszyć do następnej kryjówki 

- zabawę z wytrychem pod okiem żołnierzy 

- poruszaniem przywartym do ścian, co jak diabli wypada mieć większe pole widzenia po bokach

- wspomnianą już walkę wręcz

 

no Nadine, Nadine. tak pisałem tylko N mi się poyebało z M i cała reszta poszła tak jakoś przypadkiem, ekhem

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...