Skocz do zawartości

Game Cube teraz


Rekomendowane odpowiedzi

GameCube konsola trochę kontrowersyjna z wyglądu oraz biblioteki gier jaką reprezentuje. Dla niektórych geniusz Nintendo, a dla innych temat do ominięcia. To prawda jeśli ktoś w tej chwili zaczyna swoją przygodę ze starszymi systemami, to Sony ma więcej do zaoferowania ze swoją PS2 , ale jak to bywa z Nintendo może przyciągnąć tą platformą trochę jeszcze ludzi. Wg mnie sprzęt się znakomicie sprawdza na większych i nowszych telewizorach, więc nie ma się czego wstydzić gdy jest podpięty. Na niektórych imprezach aż trzeba go wyjąć ze względu na znakomite pozycje multiplayerowe. SSB Melee znakomicie sprawdza się na większym ekranie, można by wymieniać inne pozycje chociażby resident4 zyskują swoją nową młodość i ponownie kusi. Proszę napiszcie co myślicie o Gacku czy warto ciągle o nim w ogóle rozmawiać ? Rozpocząłem temat też poniekąd ze względu na to, że konsole teraz już nie są takie same a GC czy PS2 zamykały pewną erę na pojmowanie elektronicznej rozrywki. Są jeszcze hardcorowcy, którzy odkurzają te hity sprzed paru lat ? pozdro

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć userze o nietypowym nicku. Niestety to prawda, Gacek wraz z PS2 i OG Xbox zamyka pewną złotą erę elektroniki. Wolałem tamten świat i chciałbym aby powrócił, nawet kosztem stracenia gry online. Brak wycinana contentu, patchy i trzymania za rączki - gry stanowiły wyzwanie, a przejście tytułu równało się z satysfakcją. Kiedy ja ostatnio czułem satysfakcję z ukończenia gry? Chyba przy Valkiria Chronicles.

 

Co do Gacka... cudowna konsola, serio. Ile ja bym dał, aby dostać tę konsolę w 2003 roku, wraz z Zeldą WW. Miałbym dzisiaj piękne wspomnienia z tym cudem. REmake to też kult i geniusz, ostatnio tak się bałem przy pierwszym SH. Metroid Prime to kolejny przebłysk mistrzostwa, co za GRA. Gacek kontynuował filozofię N64, czyli mało, ale z jakością, co mi pasowało. Gier nie było dużo, ale jak (pipi)nęło... Mam zamiar jeszcze dotknąć parę tytułów, jak Super Mario Sunshine czy Paper Mario (soon...) albo Chibi Robo. Gacek na pewno nie pójdzie w odstawkę.

 

Tak czy inaczej, ponadczasowa konsolka. Bez możliwości oglądania filmów, słuchania muzyki. Nie robiła nic, tylko odtwarzała gry. Ale czyniła to znakomicie.

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Podpinasz konsolę przez ten podstawowy czincz do LCD? Obraz jest tak rozmazany, że oczy bolą, pozostaje tylko CRT. A samą konsolę wspominam jako jedną z najlepszych w ogóle. Jakość ponad ilość (taki Metroid, Wind Waker, czy RE Remake miotały jak szatan), tak ją będę pamiętał. Na pewno sporym szokiem było kiedyś info, że Capcom przerzuca całą serię RE tylko na sprzęt Nintendo.

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie się sikanie podobało, muszę w końcu dokończyć tą gierkę. Obecnie ogrywam na Gacku Zeldę TP i Starfox Adventures. Uwielbiam Gacucha, to moja ulubiona maszynka z 6 generacji. Zgadzam się z wami że potem już nie było tak fajnie, ciągle ten online, patche i strzelanki. Krytykowałem kiedyś Nintendo za ich familijność, ale po latach widzę że ta polityka ma sens. Masz dość krwawej jatki i ciągłego strzelania? Kupuj Nintendo. Każda z ich konsol posiada w swojej bibliotece magiczne tytuły. Gamecuba wielbię za wygląd, pada, ekran startowy i całkiem sporo wspaniałych gier jak Zeldy, Metroidy, MGS TT i fenomenalne moim zdaniem Residenty 0,1 i 4.

Odnośnik do komentarza

Moja ulubiona konsola, pamietam jak wybrałem sie do sklepu kupić fioletową kostkę wraz z star wars rogue squadron 2 ( to była gra która przekonała mnie do kostki w 100% ) + resident evil, karta pamięci i kabel rgb, na miejscu okazało sie ze nie ma star wars, wiec po powrocie do domu zamiast ograć residenta, odrazu pojechałem w poszukiwaniu star wars heheh

 

pózniej dokupilem Wind Waker, Viewtiful Joe, Metroid Prime, re0, re4, f zero, sms itd, było w co grać a i tak nie wszystkie tytuły udało mi sie ograć które chciałem

 

Najbardziej wkurzył mnie capcom ze po świetnym przyjęciu RE remake, nie chcialo im sie tego samego zrobić z RE 2 i 3 :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najbardziej wkurzył mnie capcom ze po świetnym przyjęciu RE remake, nie chcialo im sie tego samego zrobić z RE 2 i 3 :confused:

 

Chcieli, tylko sprzedaż była marna i dalsza zabawa stała się nieopłacalna, a nikt nie wpadł na pomysł konwersji na PS2.  M. in. dlatego robili co mogli by RE4 nie został grą ekskluzywną.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Nowe posty w dziale GameCube? Yeah! :)

 

Residenty zawsze można dostać na Allegro i Tablicy, oczywiście używane. Parę lat temu rzucili nówki do Ultimy, ale znikły w trybie błyskawicznym. Niedawno zafoliowana dwójka poszła na Allegro za 400zł (szaleństwo). Dwójka to w ogóle jakiś fenomen jest. To najdroższa odsłona na Gacka, a jakościowo niestety wcale nie lepsza od wersji PS1, PC, DC. Niska rozdzielczość razi po oczach. Trójka jest o niebo ładniejsza, ale tak samo było na PS1 i innych. Najważniejsze że Gackowe perełki jak Zero, REmake i RE4 nadal można wyrwać za mniej niż stówkę.

Odnośnik do komentarza

No pewnie, że są droższe na ebayu, tam dużo świadomego sprzedawcy/kupującego. Np zapakowane wersje po kilkaset złotych. Co nie zmienia faktu, że co chwile są aukcje z bardzo dobrymi cenami, szybko znikają, ale jest jakiś ruch w interesie, czego nie można powiedzieć o allegro.

Ja na przykład wyrwałem Wind Wakera za 80zł + 15zł przesyłka, Metroid Prime za jakieś 50zł, Zelda Collectors Edition za 120zł. Na allegro pierwszego Prime nie widziałem sto lat, wind waker 150-170zł, a Zelda CE 199zł jedna sztuka chyba.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Udało mi się dorwać RE Zero i REmake w pakiecie od jednego Allegrowicza! Bardzo szczęśliwie muszę dodać, wręcz przypadkowo. Remake i Zero to jedyne Residenty (wliczając nawet słabsze spin-offy), których nigdy nie ograłem, a to przecież najpiękniejsze i najbardziej "Resowe" Residenty! Nie licząc kuriera z TLoU Remastered, do końca 2014 na żadną premierę nie czekam tak, jak na paczkę z tymi dwoma cackami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...