Skocz do zawartości

Game Cube teraz


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba polować. Cierpliwie obserwować aukcje. Gecek RE4 pojawia się czasem na Allegro. Widziałem też białego z Mario Football. Innych paków trzeba szukać za granicą. Mnie się marzy fioletowy z Zeldą, ale musi być w dobrej cenie. Edycję Fox Hound widziałem w zeszłym roku na eBay za ok. 600zł i to była świetna okazja, w końcu nie kupiłem i teraz żałuję.

Odnośnik do komentarza

Gamecube to piękna sprawa, ja nie dawno jak dostałem w poczcie MGS: Twin Snakes i Zelda Collectors Edition to skakałem jak małe dziecko, teraz jeszcze tylko chciałbym dorwać Paper Mario i będę szczęśliwy 

 

To samo mam. Na Gacku najbardziej po głowie chodzi mi Paper Mario.

Odnośnik do komentarza

Gacek to genialna konsola, mnóstwo godzin spędziłem przy grach. Pomimo że było ich dużo mniej niż na ps2, ale ekskluzywne tytuły nadrabiały mniejszą ilość gier. Pada od gamecuba uważam za najwygodniejszego i najlepszego w historii gier. Można za grosze kupić konsolkę na allegro i myślę o tym całkiem poważnie, bo wyprowadzce zainwestuję.

Odnośnik do komentarza

Konsolę można kupić bez problemów w dobrym stanie. Gorzej znacznie jest z dokupieniem gier za rozsądne pieniądze. 

 

Jeśli taki Metal Gear Solid Twin Snakes jest to kupienia za 199 zł to nie sądzę aby to było opłacalne :nea: . Bo inne gry jak np. Medal of Honor można kupić za ledwie 20 zł. Wiem że gra grze nie równa ale z cenami niektórych gier też powinno być po tych wszystkich latach unormowane że spadły. Jeśli ktoś liczy na taką kasę to niech te grę sobie trzyma. 

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze niektóre gry wyszły w o wiele mniejszej ilości kopii a po drugie wiele z tych tytułów to gry idealne, kamienie milowe albo rzadkie remake'i. Nie dziwi mnie, że są w takich cenach. Wielu fanów Nintendo albo np MGSa po latach z chęcią widziałoby te gry u siebie na półce a z uwagi na to, że dorastają i zarabiają własne pieniądze to mogą sobie pozwolić na gry których w dzieciństwie nie mieli lub mieli ale z jakiegoś powodu się pozbyły. Sam się łaszę na Viewtiful Joe w którego nigdy nie grałem, na Zeldę Master Quest, REmake'a albo The Twin Snakes, i byłbym w stanie dać za te gry 200 zł. Co jakiś czas patrzę też w jakich cenach schodzą niektóre rzadsze i lepsze gry z mojej kolekcji, np Twilight Princess na GC którą musiałem swego czasu z Anglii ściągać, a która rzadko jest do kupienia na Allegro.

Odnośnik do komentarza

Może bym i kupił ale mam też Zeldę w PALu więc kłopot odpada :D. Dlatego jestem taki chętny do pozbycia się.

 

PS: Ja Ci odpisałem na fb ale widocznie nie doszło. Tak to już jest jak się pisze z telefonu. Od 14 sierpnia mam 10 dni urlopu z tym, że pierwszy weekend i poniedziałek odpada ale środek tygodnia lub weekend 23-24 mam wone terminy. Tudzież przyszły weekend. 

 

PS2: Wreszcie odzyskam Vanquish :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

tak myslalem. to mogę kupić kabel AV albo RGB od wii do gc? który w końcu najlepszy, może svideo? czytałem opinie kolegów w innym temacie i juz sam nie wiem

 

Najlepszy obraz otrzymasz używając kabla component, ale ma to sens w przypadku gdy masz gry w NTSC. Warto sprawdzić listę gier oferujących progressive scan. W przypadku gier PAL wystarczy Ci kabel RGB.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Wlasnie czytajac fora dowiedzialem sie ze PAL-owskie gry na NGC sa kija warte ze wzgledu na to ze sa duzo wolniejsze od odpowiednikow NTSC i np taka Ikaruga w PAL-u to nie porozumienie i szkoda grac bo gubi klatki. Czy mam rozumiec ze lepiej wyprzedac cala kolekcje PAL i zainwestowac w NTSC z tego powodu? A moze progressive scan jest wystarczajacym powodem czy nie widac az takiej roznicy miedzy PAL a NTSC?

 

Troche jestem w kropce jak czytam o roznicach w Metal Slug, Ikaruga itp...no i jeszcze sie okazuje ze e-shop Virtual Console na Europejskim Wii U NADAL na to cierpi i dostajemy felerne produkty.

Odnośnik do komentarza

Ograłem niemal wszystko na Gacławie i jakoś mnie to nie bolało i grało się świetnie.

W strzelaninach i ogólnie grach akcji, może to być wada, ale kurna, nie na tyle wielka, aby zaraz wymieniać wszystko na NTSC. No chyba, że jesteś takim frikiem, to proszę bardzo, twoje odczucia są w tej kwestii najważniejsze przecie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.