Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

6Ilc3lP.jpg

 

to po lewej to zakup bo na ps2 pamietam, że ostatniej misji nie przeszedłem a po prawej prezent od dziewczyny będzie grane, swoją drogą Ping czym najlepiej klej zmywać po naklejce?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

A czym najlepiej czyscic sprzet typu szaraaczek w celu doprowadzenie do stanu prawie nowki?

Ja uzywam najpierw mokrej scierki z plynem do ogolnego mycia, potem jak wyschnie to samochodowe produkty do tapicerki/plastikow, swieca jak nowki i chroniane sa przed UV swiatlem (wiec nie powinny zolknac)

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

 

A czym najlepiej czyscic sprzet typu szaraaczek w celu doprowadzenie do stanu prawie nowki?

Ja uzywam najpierw mokrej scierki z plynem do ogolnego mycia, potem jak wyschnie to samochodowe produkty do tapicerki/plastikow, swieca jak nowki i chroniane sa przed UV swiatlem (wiec nie powinny zolknac)

 

 

Labtec, nie rób tak. To właśnie od tych agd/samochodowych specjałów żółkną z czasem konsole. Nie jest to przyczyna uv tylko utlenia się chemia wgryziona w plastik. Wiem to z autopsji. Dreamcast żółknie jak poyebany od wszelkiej agresywniejszej chemii. To samo z gotowymi nasączanymi ścietreczkami. Nadają się do czyszczenia agd w kuchni ale nie do konsol. Na bank widziałeś pożółkłe konsole na aukcjach i zawsze są żółte w dziwny sposób np do klapki a klapka nie, lub tylko z jednej strony. To efekt prób doczyszczenia czegoś.

Edytowane przez Dark_Pharmacist
Odnośnik do komentarza

czym najlepiej klej zmywać po naklejce?

 

Spirytus rektyfikowany 95%. Tylko nie salicylowy. Nasacz wacik i poklep naklejke, niech sie nasaczy, i potem po prostu ja zdrap paznokciem, bo i tak nie zniszczysz folii okladki. Powinna zejsc bez problemu.

 

 

A czym najlepiej czyscic sprzet typu szaraaczek w celu doprowadzenie do stanu prawie nowki?

 

Ja uzywam zwyklego mydla. Jak mocno zabrudzona to najpierw zwykla szmatka z woda, a po starciu pierwszego brudu troszke mydla na jakas chusteczke i dliketnie, uwazajac na wszelkie wloty, wyczyscic plastik. Pozniej, tez ostroznie, na mokro (powtarzac az powieszchnia nie bedzie juz mydlana) i kolejny raz juz czyms suchym.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ooooooouuuuuuu Yeeeeeeah :obama:

 

2rym5ig.jpg

 

2199zl? na allegro juz smigaja po ponad 6k...

 

pluje sobie w brode ze odpuscilem i nie sprobowalem chociaz przyczaic sie na nia w saturnie w tej nocnej sprzedazy

 

 

Tak. Podobno pierwszego dnia było najłatwiej.

 

 

Koper kupił na lajcie o 00:34 :/ też żałuję, drugiego i trzeciego dnia mi się nie udało

Odnośnik do komentarza

Piękne Wii Bluber, najlepszy kolorek. Dołączyłeś do elitarnego grona, ja i Figaro mamy ten sam model :sorcerer:

 

To już chyba ostatnie zakupy z tego roku. Gierkę kupiłem pod wpływem epickich gifów z CW, a gazetkę, bo nie chciało mi się czytać w Empiku. Drogie to piekielnie, ale pięknie wydane i dużo ciekawych tekstów zawiera (o historii PlayStation rewelka).

 

wpgts.jpg

Gdzieś w PL można zakupić ten numer?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...