Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

DoA5 Last Round :banderas:

Mam tylko PS3 to muszę się zadowolić updatem wersji Ultimate do edycji Last Round.Dobre i to ale jak będzie PS4 już u mnie to skołuję sobie pudełeczko z wersja na grajstację4.

A te SW4 też ponoć dobre, czytałem troszkę o tej odsłonie i opinie generalnie są bardzo pozytywne.

No fajne te SW4 miałem tylko odpalić,czy działa,a skończyłem napieprzając 4h :) Od dawna się czaiłem na nie,ale ceny odrzucały,ale na szczęście ultima dała promo i za 150 łyknąłem.Wybrałem tą serię,bo jednak wolę klimaty japońskie niż chińskie z dynasty.

Odnośnik do komentarza

G3rJjdx.jpg

 

Za chwilę zaczynam Ligę Mistrzów na własnej konsoli :) Sporo czasu spędziłem z produkcjami od Kairosoft, takimi jak Pocket League Story czy Pocket League Story 2. Tutaj zapowiada się też wyśmienita zabawa. Takich gier mi brakowało na inne konsole. A 3DS jest świetnym uzupełnieniem.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Coooo ??? Piszesz jakbym same totalne crapy kupil.
Unccharted, Wipeout, Tearaway to przeciez jedne z lepszych gier na Vite.

Dodam, ze japonszczyzna mnie nie interesuje, na PS Vita nie ma zbyt duzego wyboru jesli chodzi o gry, kupilem to co najbardziej mnie interesuje.

 

Little Deviants kupilem bo lubie takie minigierki wykorzystujace potencjal sprzetu - na PlayStation Move i Wii tez mam kilka gier, ktore korzystaja z kontrolerow ruchowych.

 

 

Edit:

Jesli chodzi o gry z zestawu z konsola to Little Big Planet jest fajne, a Motorstorma i tak chcialem kupic, Ratcheta mam w pudelku na PSP, Wipeouta i Little Deviants tez mam w pudelku, reszta cyfrowek to faktycznie crapy.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak, chcialem konsole po to zeby ja miec i ograc kilka interesujacych tytulow. :P

 

 

Ale plusa to juz nie dales. :P

Dzieki !

Konsole w tym zestawie kupilem w dobrej promocji, wiec nie patrzylem z jakimi jest grami bo byl znacznie tanszy od innych - interesujace mnie gry juz mialem od jakiegos czasu w pudelkach i potrzebowalem tylko konsoli.

Odnośnik do komentarza

Niektore posty przenioslem do CW bo w sumie tam bardziej pasuja, zeby nie odbiegac od tematu, najnowszy nabytek na polke:

 

Y0ynkz8.jpg

 

Oczywiscie mialem w premiere cyfrowke na PC ale bardzo mi sie podoba to pudeleczko, fajnie logo jest wypuklone, w srodku gra i soundtrack, wiec zaraz sobie dovakhina poslucham, calosc kosztowala 25 zl :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...