Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Najwcześniej zagram sobie za jakieś 2 tygodnie, bo czeka mnie spóźniona obrona inżyniera...

 

zfL9x452.jpg

 

Spóźniłeś się z obroną o prawie rok?:> Ja mam straszne ciśnienie na WiiU ale kupię dopiero po napisaniu i obronie magisterki. Może zapowiedzą już NX z szybką datą premiery to nawet lepiej na tym wyjdę ;)

Odnośnik do komentarza

 

Najwcześniej zagram sobie za jakieś 2 tygodnie, bo czeka mnie spóźniona obrona inżyniera...

 

Spóźniłeś się z obroną o prawie rok?:> 

No niestety, życie :). Trafiłem na (pipi)owego promotora i zmarnowałem z nim sporo czasu, ale w końcu będę miał to z głowy (oby).

 

BTW. Zwykła okładka jest sporo lepsza od limitki przez brak pierdyliardu USK i PEGI. Może ESRB by się tam zmieścił jeszcze? Na szczęście jest steelbook.

Odnośnik do komentarza

rzucania ku.rwami i ch.ujami część druga.  Będzie się działo, będzie grane, nie dam się zabić.

 

ae012e6ecdcaa8ccmed.jpg

Powodzenia.

Jak w tym roku grałem w Bloodborne i 4 boss mnie pokonał - bo już zacząłem tryumfować i odpuściłem mu w końcówce - to się tak w(pipi)... że przez tydzień miałem siniaka na łokciu. :)

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Cholera miałem na święta zostawić xeno i przejść gry których cena spada z każdym dniem ale ta gra przyciąga mnie i dzisiaj chyba cały dzień z nią spędzę coś pięknego.

 

P.s. tylu znajomych na wii u online jednocześnie widziałem na premiere mario kart 8

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie mialem tak udanych zakupow growych. 70 dyszek a przyjemnosci duuuuuzo wiecej. Nigdy bym nie przypuszczal, ze w lombardach moga takie cuda miec za tak male pieniadze. Magna Carta 2 pewnie poleci dalej (nie mam juz x360) a Ultimate Allience 2 raczej mnie nie grzeje. Za to Shadows/Ico mniam. Do tego sprawdze sobie KoF XIII.

 

1415pgl.jpg

Gurwa stary ten marvel sam jest warty tyle co zapłaciłes za te zakupy :obama: Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

W ogóle te oznaczenia wiekowe to jest jakaś głupota - Zrozumiem ostrzeżenie od 18+ ale wiadomo że 6 latkom nie będą dawać Xenoblejda no bez jaj.

Ty wiesz co to za gra,ale nie swiadomy rodzic moze nie wiedziec. Po to sa te oznaczenia. Na ktore sporo rodzicow ma wy(pipi)ane ale to kompletnie inny temat.

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle te oznaczenia wiekowe to jest jakaś głupota - Zrozumiem ostrzeżenie od 18+ ale wiadomo że 6 latkom nie będą dawać Xenoblejda no bez jaj.

Ty wiesz co to za gra,ale nie swiadomy rodzic moze nie wiedziec. Po to sa te oznaczenia. Na ktore sporo rodzicow ma wy(pipi)ane ale to kompletnie inny temat.

 

Gurwa, wystarczyłby jeden, w zupełności. Oczywiście szwaby muszą mieć swój na pół okładki... Paranoja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...