Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem ograc 3D Worlda, NSMBU oraz zobaczyc czym sie ludzie podniecaja z SMM.

Skonczylem oprocz dwoch Marianow takze Splatoona oraz pogralem kilka godzin dla relaksu zarowno w SMM jak i MK8(chociaz mk to niezbyt relaksujaca gra).

 

Nic w sumie ciekawego dla mnie na tej konsoli nir ma. Kupowalem to glownie dla Mariana a szczegolnie dla 3D World, w ktorego przegralem ok. 15h i bawilem sie swietnie.

 

Od razu mowie ani Zelda, ani Bayonetta ani Xenoblade mnie nie intetesuja. Pierwsza bo mi seria zwyczajnie nie podeszla co juz pisalem. Bayonetta klimatem mi nie pasuje, od 1 sie odbilem. Xenoblade natomiast kupilbym aby zobaczyc roboty ale trzeba w to grac kilkadziesiat godzin a niestety to jest typowa japonszczyzna.

 

Case closed. Pozdrawiam :lapka:

Odnośnik do komentarza

No gralem w link between worlds i zwiedzanie dungeonow zwyczajnie trzeba lubic. Mnie to ani ziebi ani grzeje. Ok fajnie sie gralo przez kilka godzin jako ciekawostka ale no nie pyklo.

 

Podobnie bylo z Legend of Grimrock. Bardzo podobna mechanika. Pogralem kilka godzin i potem rzucilem na kilka miesiecy az wrocilem bo cos mnie tak naszlo aby podokanczac gry na steamie. Ale dwojki juz nie kupie.

 

@Xm

MP Trilogy nie bylo albo jestem slepy. Niemniej sam pisales ze do tego trzeba kontrolerow z wii co jest kolejnym wydatkiem.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No bez przesady Godot, akurat ALBW nie ma absolutnie czego się wstydzić i dla mnie to mocna pozycja w top 3 najlepszych zeld ;) Jak mu ALBW nie podpasowało, to taka okaryna czy wind waker tym bardzyej by nie przypasował.

 

Killzone Liberation to imo najlepsza gra z tego universium. Raczej chodziło mi o porównanie skali i gameplayu. I niekoniecznie jest jak mówisz, bo ALBW to jednak inna Zelda niż pozostałe

Odnośnik do komentarza

Szanuję opinię, ale skreślanie serii The Legend of Zelda po pograniu w ALBW? Już nawet nie mówię o tym, że ALBW ma się tak do dużych Zeld jak Killzone Liberation do Killzonów 

 

Chciałbym, żeby eksploracja w "dużych" zeldach miała taki rozmach jak w ALBW.

 

wracając do tematu

 

ISTyjxR.jpg

 

Potrzebowałem pada z wejściem słuchawkowym. Miałem do wyboru jeszcze niebieskie bramy, no ale bądźmy poważni 250zł za chiński badziew z bazaru :kaz:

 

A pad od EKSA jak to pad od EKSA

 

J A K O Ś Ć

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...