Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj, że VLR na 3DS'a ma buga, który potrafi rozwalić save. Żeby zminimalizować ryzyko grę zapisuj tylko w visual novelowych sekcjach, a najlepiej zorganizować sobie sposób do backupowania save'a - ale to niestety trzeba się już bawić w haxy.

Odnośnik do komentarza

@chmurqab - wiem o tym bugu, ale Vity nie mam jak narazie w planach, mam nadzieję, że się uda zaliczyć bez wpadek z zapisami :)

@rayos - SMT czasem jest ciężkie w odbiorze, jakieś inne odsłony z tego świata próbowałeś?

@Don - jak wyżej - Afroman - polecam tego gościa ;) !
poza tym myślę, że warto zaobserwować za ile tu zejdzie, miałem się czaić :)
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przez pół roku potrafiłem sobie narzucić limit jednej gierki na dwa miechy, ale ostatnio coś mi nie wychodzi :P

 

t8vwhw.jpg

 

Zobaczymy, może nie będzie tak źle, przynajmniej jak sprawdziłem na necie pokedex, to zapowiadało się dość różnorodnie :P

 

PS. Rayos, nie pisz publicznie takich rzeczy bo wstyd ;)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak ostatnio? Mam sporo gier Nintendo, a 2DS mam najkrócej ze wszystkich konsol to i najwięcej gier do kupienia. Jak się pytałem jakiś czas temu w dziale poków, to pisali, że dobre.

 

Teraz przechodzę Persona Q i Shin Megami Tensei 4, ale te gry chyba nie mają końca. Jak już pykną, to zaczynam Fire Emblem: The Awekening i Bravely Default. Wszystko czeka w domku, później Second, które też już jest i 2x Fates 20 maja.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ugh, kiepski wybór Don :/ IMO najnudniejsze i najgorsze poki. Od połowy niemiłosiernie się dłużą.  No ale życzę powodzenia i udanej rozgrywki :lapka: Co Cię tak ostatnio na nintendo wzielo? 

 

 

Rayos, jakie Poksy najlepsze? Mam na razie tylko Omega Alpha Sapphire. A chciałem też zakupić Y. Sugerujesz, że nie warto? To może jakieś starocie, White Versions 2?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Akurat ORASy są chyba najgorsze bo najłatwiejsze. Ja stwierdziłem, że będę przechodził od tych gorszych do lepszych: Omega Ruby przeszedłem, teraz będzie Y, a później White 2, które kupiłem już jakiś czas temu. Gdzieś tam w dalszej perspektywie Heart Gold albo Soul Silver, ale na to trochę więcej kasy trzeba przyszykować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...