Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W chooy, a najgorsze że większość jest trudno dostępna - rodzynki takie jak koreańskie Super Star Karaoke czy francuskie Pentaque 2 to rzeczy, których zdobycie graniczy z cudem (300 usd na eBayu za SSK płacić nie zamierzam, prędzej się do Korei po to wybiorę). Ale nie spieszy mi się bardzo - ostatnio staram się nie robić zakupów na półkę, bo backlog jest przytłaczający i zamiast grać w dobre tytuły na 30 godzin sięgam po byle goowno na 5-7h, bo niby mniej zobowiązujące i zawsze gra z backlogu wyleci.

 

Takie Resonance of Fate mam już na półce od 3 lat, ale w wydaniu japońskim. Gra się stackuje z europejskim wydaniem, więc musiałem w końcu dorwać wersję EU (stacki traktuję jako nie-duble).

Edytowane przez ping
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Na OLX czasami naprawdę można wyrwać nowości w dobrej cenie. Ostatnio tydzień po premierze Dark Souls 3 za 200zł, tym razem Uncharted 4 za 200zł 3 dni po premierze i jeszcze mi to gość z tej samej miejscowości prosto do domu przywiózł :)90c5102b6c9de6e6med.jpg

Kyo U4 4dni przed premiera za 150pln kupił na Olx

Nieprawda bo 5 dni przed premierą.

Odnośnik do komentarza

tfu.jpg

 

2 klucze, bo 1 okazał się lewy. Później typowy pecetowy gaming - aktywność nie działa, osiągnięcia nie działają, grafa może i lepsza, ale co z tego, gdy jak to zwykle bywa natrafimy na fragmenty, gdzie gra nie ważne z jakimi ustawieniami i jakim sprzetem i TAK DROPNIE - kolejne 30 minut przestawiania opcji graficznych (bo przecież na to jestem uczulony) i skończyło się jak zwykle:

 

goty.jpg

 

:banderas:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ładny cover ma ta edycja Valkyrii. To jest wersja ze steelbooksem?

Nie ma steelbooka, ten chyba tylko w US. Ale US nie ma Europa edition, więc sam już nie wiem co bym wolał :)

 

Na base.com z dostawą do Polski będzie 18,48 funta, jakieś 103 PLN, jeśli ktoś chce zaoszczędzic kilka złotych.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...