Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Hzb3isN.jpg

Doom - kolejne (po MK oraz TR) udane wskrzeszenie kultowej marki i jakże miły ukłon w stronę starej szkoły. Druga Horizon jako przedsmak przed świetnie zapowiadającą się trzecią odsłoną tej uznanej serii. Najnowsze GuiltyGear nie tylko po to by RAP 4 się nie kurzył, to kawał porządnego przedstawiciela gatunku, który dodatkowo wspaniale się prezentuje. Gorąco polecam.

 

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Znalazłem dzisiaj ogłoszenie z niby oryginalnym i nowym DualShockiem 3 za jakieś 2/3 ceny oryginału. Szybkie pytanie na forum internetowym i wyszło na jaw, że to podróba. Mimo to zdecydowałem się na niego, bo nie miałem nic innego do wyboru, gdyż na OLXie były tylko 2 ogłoszenia z czego jedno nieaktualne a na drugie nikt nie odpowiadał mimo odczytywania wiadomości. Rozejrzałem się też po Saturnach i tym podobnych i tam też ani śladu po czymś co przypomina DualShocka. Tak więc padło na podróbę. Po nieco błędnym dogadaniu się ze sprzedającym co do miejsca odbioru, przemaszerowałem z moją lubą jakieś 4-5 kilometrów do celu, kupiłem pada i wróciłem do domu. No i tutaj podziękowania dla mojej dziewczyny, która to w sumie sprezentowała mi tego pada jak i pomogła w nagraniu poniższego filmiku. Wybaczcie jej zatem te nieco zakłopotane operowanie kamerą :D

https://www.youtube.com/watch?v=ey-X2imM35s

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mówiłem przecież że na pierwszy rzut oka. Bo gdyby nie ten tandetny napis SONY to ktoś kto nie specjalnie zwraca uwage na detale mógłby stwierdzić, że według niego to oryginał. Tu też pod warunkiem, że obok nie ma oryginalnego pada tak jak ja. Bo wtedy to szybko można nabrać podejrzeń. Miałem w rękach trochę różnorakich podróbek DualShocków, szczególnie tych PSXowych (że nie wspomnę o mutacjach pokroju MONY) i ten nie wypada tak źle.

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz to rozumiem - Layton jest świetny, choć kolejne części nie wnoszą nic nowego. Ostatnio na ebayu zapomniałem zalicytować i 4 części z NDSa poszły za 90zł.

 

Znalazłem dzisiaj ogłoszenie z niby oryginalnym i nowym DualShockiem 3 za jakieś 2/3 ceny oryginału.
 

 

Oryginalny DS3 kosztuje obecnie ponad 200zł - chcesz powiedzieć, że za to guwno warte 40zł dałeś ~140zł?

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...