Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale ten Tony Hawk 5 jest chociaż podobno zbliżony do THPS 2? Brakuje mi takich gier na tej generacji, a myślę o kupnie tylko boli mnie właśnie opinia tej gry, gdzie tak tanio idzie dorwać tę grę?

 

 

W jakim sensie zbliżony?

 

Piątka wraca do korzeni. Nie ma "otwartego świata", nie da się zejść z deski. Ogólnie na każdym levelu mamy do zrobienia klasyczne zadania: SKATE, COMBO, znalezienie kasety VHS czy płyty DVD, lub rozwalenie czegoś itp. Na to nie ma czasu (klasyczne 2 minuty), robimy to jak chcemy. Ale każdy level zawiera też misje. Tutaj mamy już 2 minuty czasu i konkretne zadanie. Zrobienie high score, jakiś specjalnych trików itp. Dużo tych misji jest na każdy level.

 

Jest też opcja tworzenia własnych leveli tak jak było w THPS2. Jest opcja "kastomizacji" skejtera: nowe deski, wygląd, strój itp.

 

Po taniości dorwałem na allegro. Jakiś sklep wystawiał po 49 zł kilka sztuk, inny w jakiejś dziwacznej cenie 47,56 zł. Ale w tych cenach gry zeszły bardzo szybko :)

 

 

Jeżeli wróciło do korzeni z klasycznym 2-ch minut do zrobienia i bez otwartego świata to się jednak skuszę na tego THPS jak teraz bardzo tanio kosztuje.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Kto zaprojektował to logo POLSKIE NAPISY i kto pomyślał, że umieszczenie tego czegoś na okładce jest dobrym pomysłem.

 

No jakbys sprzedawal gre w kraju gdzie znaczna wiekszosc graczy nie potrafi dobrze angielskiego, to sam bys informacje o polskich napisach/edycji walnal na pol okladki.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Kto zaprojektował to logo POLSKIE NAPISY i kto pomyślał, że umieszczenie tego czegoś na okładce jest dobrym pomysłem.

Portugalczycy mają/mieli takie same okręgi z ichnią flagą, więc to pewnie wymysł centrali Sony. Lepsze to, niż usk, ale gorsze, niż znaczek PL na grach ubisoftu, który jest niemal niewidoczny.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

sroda spontan akcja - Janusz Gamingu na fb mi pisze, ze na olx koles z Poznania ma do sprzedazy dwie gierki w atrakcyjnej cenie na vite, szybka zajawka do kolesia, jeszcze troche utargowalem ale koles nie chce wystawic na allegro, a ja jestem wrazliwy na wysylke czegos po przedplacie przez olx, szybkie PW do Ravena bo tez z Poznania z danymi kolesia i juz pol godziny pozniej Kruku osobiscie odbiera gierki na rynku, wczoraj wysyla, a dzis juz sa u mnie

 

a tu fotka zdobyczy - za dwie gierki zaplacilem lacznie 110zl, z czego soul sacrifice poleci raczej do zyda za jakis czas bo juz odbilem sie od niej jak ogrywalem w plusie, a marvel to vitowy bialy kruk - gierka dostepna juz tylko z rynku wtornego, wywalili ja z ps store, na zagranicznym ebayu jak sie pojawia to z wysylka do kupienia z reguly w granicach minimalnie 200zl, do tego kapitalny port dobrej bijatyki

 

ogolnie dobra akcja i dobra cena co zadowolony pan gaben i spancer potwierdza, pozdro JG, pozdro Raven, ino forumek

 

oC5Y7w0.jpg

Od tego gościa kupiłem Dragons Crown za 70 zł. Wtedy komplet 3 gier był za 180 PLN. Gdybym wiedzial, że takie kruki to bym wszystkie wziął ;)

Odnośnik do komentarza

soul sacrifice to zaden kruk :P wszedzie ta gre kupisz

dragons crown za 70zl zacna cena, tanio sprzedal choc gierke latwo w sumie zalatwic bo zawsze na allegro sie przewija

jedynie ten marvel vs capcom to powoli bialy kruk, na allegro jest z 2-3 razy w roku, a na ebayu ceny jak pisalem - przewaznie 150-170zl najtaniej za sama gre plus jakis chory koszt przesylki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...