Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@yab: radeon zamiast nvidii? Imo dość dziwna decyzja.

DX12 i Vulkan sprawiają, że Radeony osiągają wyniki porównywalne do Nvidi, a kosztują mniej. Tak przynajmniej wynika z recenzji na kanale Morele.

 

Swoją drogą czy jest w 2017 sens brać procesor Intela nie należący do rodziny i3, i5 i i7?

Odnośnik do komentarza

 

DX12 i Vulkan sprawiają, że Radeony osiągają wyniki porównywalne do Nvidi, a kosztują mniej. Tak przynajmniej wynika z recenzji na kanale Morele.

 

Swoją drogą czy jest w 2017 sens brać procesor Intela nie należący do rodziny i3, i5 i i7?

 

Jeśli to jest ten nowy Pentium co wypluł niedawno Intel to się opłaca bo za 270zł ma się całkiem ok upgrade do blaszaka.

Co się tyczy radka, to z tego Vulkana korzysta większość gier czy tylko jakieś wyjątki?

Odnośnik do komentarza

krupek szybko się zdenerwował, taki w zielonym obozie długo nie pociągnie, szczególnie teraz w tych ciężkich czasach gdy bot jest szkalowany nawet przez nintendozboków. Owszem trzeba nam świeżej krwi, ale tylko z piekielnie silną psychiką.

Zanim ja to wszystko ogram, co mam w planach, to nowa generacja będzie.

Odnośnik do komentarza

Był Switch, PS4, Xbox, czas na ...

 

 

2rnza7n.jpg

 

 

wtvehx.jpg

 

 

20gxz7c.jpg

Gerald 1080p w wysokich detalach, obemixoza

 

Najs. Czyli zasilacz dał radę. :) Spoko. Ja taki komp składałem w sobotę, tyle że z samym Pentiumem (tym samym). Do pracy, dla mojego ojca. Śmiga jak złoto. Dobry proc, w tej cenie nic lepszego nie znajdzie. Może Ryzeny coś zmienią ale póki co sztos.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Half Minute Hero - brzmi jak gierka o gościu co dochodzi w pół minuty  :dynia:

Świetna gierka; niedoceniona przez graczy, mimo bardzo dobrych recenzji; w większości grubo ponad 8.

Najbardziej rozbudowany tryb (Hero30) to pastisz 8-bitowych jRPGów połączony z grą logiczną .

 

Moim zdaniem, obok Crush, największy hidden gem na PSP. 

Edytowane przez Dajzner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...