Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pingu, jak tam Vita? Widzę, że coś już ustawiasz. WiiU też mógłbyś pokazać.

 

EDIT. Wspomniałeś o full secie na PS3 - jak patrzę na półki to gierki na PS3 są najgorzej wyglądającym elementem kolekcji. Stare logo, nowe logo, mnogość kolorów na grzbietach. Nie przepadam za tą częścią zbiorów przynajmniej wizualnie.

 

Vita bez szału, może coś koło 50 pudełek leży. z WiiU nawet do 30 nie dotarłem :(.

 

PS3 owszem, nie wygląda pięknie na półce, ale na pewno te gierki mnie przeżyją (bluray vs dvd z X360...) to raz, a dwa, w sumie większy bajzel mam z PS1 - gry JP w trzech wariantach pudełek (grubasy jak EU, zwykłe jewele, podwójne jewele na 4cd), gry USA w dwóch wariantach (zwykłe/podwójne jewele, longboxów nie biorę pod uwagę bo nie mam), PAL (grubasy, podwójne jewele), do tego inny styl grzbietów dla każdego regionu... No nie próżnowali :D. Grunt, że leżą równiutko - z pierwszą plejką osobno mam gry japońskie (grube boxy osobno, zwykłe osobno), osobno amerykańskie, osobno europejskie i czasem coś znaleźć to dramat.

 

Ogólnie rzecz biorąc obecnie jestem w sytuacji patowej, bo doszedłem do wniosku, że używane gry mogę kupować wyłącznie na blurayach - niestety inne nośniki mocno się rysują i źródła typu allegro zawalone są niezdatnym do użytku shitem. Powoli dojrzewam do zakupu maszyny do regeneracji - skoro gry trzymam dla siebie, a nie by tym handlować, to nie traktuję regenerowanej płyty jako coś gorszego - w końcu u mnie się nie porysuje i po jednej regeneracji będzie służyć aż zdechnę :).

 

 

ping skoro tak odpowiadasz na pytania to tez mam jedną kwestie, która mnie ciekawi

 

Mianowicie kiedys wspomniales ze nie kupujesz edycji kolekcjonerskich/limitowanych bo psuja harmonie na póleczce, za duże, każde ma inny kształt itp, dobrze pamietam? Zmienilo sie cos w tej kwestii? Byla jakas kolekcjonerska, z która sie przełamałeś? A co jak gierka wychodzi TYLKO w takiej edycji, wywalasz pudlo na smietnik? :ogor:

 

 

Wywiad z wampirem :cool:

 

 

 

Czasem się coś zdarzy, ale to jednostkowe sytuacje - wszelkie limitki lądują w osobnej szafie, a jeśli jest w środku gra w retailowym boxie, to idzie na półkę razem z innymi grami (a do szafy te wszystkie pierdoły). Na szczęście dużo tego nie jest. Głównie zakupy impulsywne/bez przemyślenia/'a bo limitka jest niewiele droższa'. Największa objętościowo to chyba Bravely Default dwójeczka (nawet nie otwierałem od premiery), potem bodaj Psycho Pass na XBO lub White Album na PS3 i Gunparade Orchestra na PS2. Plus jest taki, że te gry mają po prostu kozackie artbooki w grubych oprawach - figurek i innego tałatajstwa bym nie zdzierżył. Jak widzę zdjęcia typów co mają kilkadziesiąt amiibo to myslę sobie 'niezły przypał, ciekawe czy skylandersów też zbierają xD'.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

San Andreas to akurat dobry przykład na to, że gry wszechczasów warto mieć na nośniku. Wersje cyfrowr SA mają uje.bane pół radia, bo licencja wygasła.

No właśnie, niby są te gierki w cyfrowej dystrybucji, ale np. nie ma Tekkena 3, bo jest w nim GON, a to nie jest postać Namco.

A już największe cyrki są z grą BLUR - gra całkowicie zniknęła z dystrybucji cyfrowej (PSN, Steam, na XBL pewnie tez), a to dlatego, że wygasła licencja na auta. Czujecie? Ktoś kupił licencje, tylko na ileś tam lat i po tym czasie gra zniknęła :/

Odnośnik do komentarza

17198404_1669850269708260_1267871315_n.j

 

 

 

Kotełkowi się podoba - mi też. Pograłem ino godzinkę bo tyle mi pozwala czas, ale już wyczuwam sztosik. Widać że gra starszej daty - zero znaczników, markerów i innych duperelek. Masz tylko niedokładną mapkę, która się rozmazuje gdy się ruszasz. Super sprawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

17203924_761695664005683_949736838_n.jpg

 

Nareszcie doszła druga para Joyów, a w zestawie z nimi kod na bardzo sympatyczną grę. Demo każdemu z moich znajomych bardzo się podobało, więc pełna wersja jak znalazł. Dziś po pracy jestem już umówiony na ogrywanie tego sztosa. Plus kozackie 1-2 Switch. Oczywiście przy piwku.

 

widzę, że w tym bundlu kolory są zamienione tych joyconow, w standardzie z konsola to lewy jest niebieski a prawy czerwony :D w sumie spoko, można sobie podlaczyc 2 czerwone/2 niebieskie/2 szare :notbad:

Odnośnik do komentarza

@Figaro > Obczaj wersję na starego klocka, to jest dopiero petarda i sztosik. Niby to samo, a jednak coś zupełnie innego. Prawdziwy następca Chaosa.

 

Wiem, że na stare konsole gra jest lepsza, ale ta wersja też jest fajna. Mega podoba mi się klimat. Idealna na wieczorki po pracy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...