Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na spokojnie :) Ot, taki skutek pomysłu pt: "A może by tak zacząć kolekcjonować gry Psygnosis?" :) Już kilka mam, ta jest kolejna. 

 

17358833_1365983410133263_58175979696603

Bardzo dobrze. Też od jakiegoś czasu intensywnie myślę nad zbieraniem gier Psygnosis. Problem z nimi jest tylko taki, że wydawali dużo gier, ale także dużo na komputery - głównie Amisię.

Co do kolekcji PS1. Jak zbierzesz tylko na tę 1 platformę, to i tak zbiór będzie imponujący.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

XM, możesz mi coś wytłumaczyć? Pisałeś, że DR3 to ścierwo a teraz kupujesz. Co się zmieniło? :dafuq:

Jestem uzalezniony od tej serii.

A poza tym ostatnio mocno grywam w remaster DR1 i naczytalem sie, ze jednak full to naprawde spoko gra i juz nie chrupie jak tragiczne demo wiec no coz - za 5 dych spróbuje :) 

Choc nie w powiem - jak dla mnie mocno psuje odbior gry zbyt blisko usytuowana kamera i tak naprawdę przeniesienie rozgrywki na ulice miasta gdzie otwartych budynków jest tyle co kot napłakał.

No i jednak ta seria od "trójki" to juz musou, a nie survival horror beat em up (ło kórva, nazwa wzieta z wikipedii xD )

Odnośnik do komentarza

Moge zajrzec jutro czy nie maja jeszcze na stanie. Wracam do Europy w piatek i bede mial osobe ktora bedzie jechala do Warszawy w niedziele (czyli za 8 dni). Z warszawy moze wyslac paczke kurierem czy cos. Jesli powaznie chcesz, to wyslij pw i ustalimy szczegoly.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...