Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Vcs dobra giera. Chyba kupie sobie znowu i tym razem na vicie przejdę.

 

Jest obecnie w promocji na vitę za 16 zł, ale kur.wa, nie wiem czy kupić. Niby do gry jedną gałką analogową da się przywyknąć, ale podobno oprócz tego technicznie gra bardzo słabo się sprawuje, frame-rate podczas jazdy jest na granicy grywalności, dochodzi jeszcze mały zasięg widzenia i doczytywanie tekstur.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie rozumiem na jakiej podstawie VCS działa tak dużo gorzej na mocniejszym sprzęcie, vicie, skoro to ta sama wersja co na PSP. Jakim cudem, przecież to nie jest żaden skopany remaster tylko 1:1, powinno chodzić tak samo :[.

 

Za to Liberty City Stories na vicie działa elegancko. Szkoda tylko że mam dużo większą ochotę na setting Vice City i 80s.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie rozumiem na jakiej podstawie VCS działa tak dużo gorzej na mocniejszym sprzęcie, vicie, skoro to ta sama wersja co na PSP. Jakim cudem, przecież to nie jest żaden skopany remaster tylko 1:1, powinno chodzić tak samo :[.

 

Za to Liberty City Stories na vicie działa elegancko. Szkoda tylko że mam dużo większą ochotę na setting Vice City i 80s.

wlasnie, przeciez to jest emu i ta sama wersja, pierwszy raz slysze by jakas gierka z psp dzialala na vicie gorzej - zawsze dziala identycznie czyli jak na psp cielo to na vicie tez tnie, analogicznie z gierkami z psx

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...