Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie ma co pisać za wiele - wpinasz i grasz :).

Nawet jest narzędzie, które z automatu robi menu z listą. Trzeba tylko pamiętać, że backupy (oczywiście swoich oryginalnych nośników) należy zgrać do formatu .cdi.

Oczywiście sprzęt total region free.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest jak kolega napisał - GDEMU, jednakże ostatnia partia coś się z(pipi)ała w produkcji i póki co nie można robić nowych zamówień.

Ewentualnie trochę lepszy i łatwiejszy w obsłudze, ale o wiele droższy USB-GDROM
http://3do-renovation.ru/USB-GDROM_Controller.htm


W sumie nie ma co pisać za wiele - wpinasz i grasz :).

Nawet jest narzędzie, które z automatu robi menu z listą. Trzeba tylko pamiętać, że backupy (oczywiście swoich oryginalnych nośników) należy zgrać do formatu .cdi.

Oczywiście sprzęt total region free.

Pingu a .gdi nie obsługuje? Bo z tego co widzę to to są najbardziej kompletne backupy ( tak kolega mówił )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolega miał rację i .gdi obsługuje, ale GDEMU do Dreamcasta, ja tu o Saturnowym rozwiązaniu rozprawiam :). GDemu kupuję jak tylko pojawi się opcja (w przyszłym tygodniu będzie można kupić wedle info od producenta), bo z jakości Phoebe do Saturna jestem zadowolony. Widać, że duży koszt to nie tylko marża dla producenta, ale też świetna jakość produktu.

Edytowane przez ping
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolega miał rację i .gdi obsługuje, ale GDEMU do Dreamcasta, ja tu o Saturnowym rozwiązaniu rozprawiam :). GDemu kupuję jak tylko pojawi się opcja (w przyszłym tygodniu będzie można kupić wedle info od producenta), bo z jakości Phoebe do Saturna jestem zadowolony. Widać, że duży koszt to nie tylko marża dla producenta, ale też świetna jakość produktu.

Sam mam zamiar kupić - wygoda i koniec problemu z laserem w DC ( trafiłem na ten gorszy model z Samsungiem )

 

Poszło priv bo mam małą sprawę :lapka:

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Zaszedłem do Tesco po serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem, patrzę na półkę, a tam karciochy moje ukochane wreszcie z polskiej dystrybucji

74bux67.jpg

Miałem już nie dokarmiać demona, ale były na wyciągnięcie ręki i byłem za słaby :cool: Kolejny raz pójdę z wagą :cebula:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...