Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

GameBoy DMG

Kiedy ludzie rozkminią, że to nie żaden GameBoy DMG, tylko po prostu GameBoy, ewentualnie GameBoy Classic? DMG (konkretnie DMG-01) to oznaczenie fabryczne, tak jak np. w konsolach SONY.

 

Pisać że ma się GameBoya DMG to tak jakby posiadając PS1, pisać że ma się PlayStation SCPH, serio.

 

 

Nie mam nic ciekawego do grania na Xboxie, to zdecydowałem zakupić kilka sztosów:

 

wedhTOV.jpg?1

 

Podobno najlepszy port konsolowy. Prawda to?

 

Czy najlepszy to już nie mi oceniać, ale z pewnością w pełni grywalny. Sam ukończyłem całego z wypiekami na twarzy i wcale nie narzekałem na problemy ze sterowaniem czy optymalizacją. Warto ograć :)

PS: Te wydanie powinno mieć czarne (a tak naprawdę baaaardzo ciemnogranatowe) pudełko :)

Edytowane przez Quake96
Odnośnik do komentarza

 

 

 

GameBoy DMG

Kiedy ludzie rozkminią, że to nie żaden GameBoy DMG, tylko po prostu GameBoy, ewentualnie GameBoy Classic? DMG (konkretnie DMG-01) to oznaczenie fabryczne, tak jak np. w konsolach SONY.

 

Pisać że ma się GameBoya DMG to tak jakby posiadając PS1, pisać że ma się PlayStation SCPH, serio.

Nigdy nie rozkminia, bo nie ma takiej potrzeby. Tak sie przyjelo w spolecznosci, ze jest to jedna z szeroko uzywanych nazw i juz. Na chvj cie to boli? xd

Odnośnik do komentarza

Nadrabianie zaległości ;)

ZOFaaUY.jpg

 

Trochę wstyd, że niekupione na premierę, bo potem się serce kraje jak się słyszy, że niby kolejną grą od Arkane ma być gra w stylu Destiny, czyli z naciskiem przede wszystkim na multi  :/

 

I plus za drugą stronę okładki (szkoda, że to nie jest normą):

 

HYw6A1h.jpg

 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Po co ci rayos pro controller jak ponoc tylko przenosnie grasz?

 

głównie, nie przenośnie, a przyczyn tego faktu dwie: wolę grać na małym ekranie, a joyconami nie jest jakoś mega wygodnie grać na TV. teraz mają pro, prawodpodobnie mi się wyrówna bilans tv-handheld, bo już dziś giercowałem używając PRO. GOTY jest i jak ktoś nie ma a się zastanawia - to nic tylko braść 

 

a poza tym przyda sie do mario karta zeby w trojke grac :) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...