Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gurwa, Rayos jak wychodziła EK pierwszego Wiedźmina to na gó.wno mówiłeś goga, nie mając pojęcia, że taka marka istnieje, a teraz taki connoisseur. xddddddd Ireq pewnie podobnie patrząc na wiek.

 

Be-be-beka z konsolowych znawców, wywochanków google i sezonowców sagi wiedźmińskiej.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Mam bekę z tego, że przyczepili się tego steelbooczka. "Guuurwa, trzeba było wziońć EK z pierwszego wiedźmina pfff. Tylko oryginalne wydanie za 800zł.".

 

@ireq: a to przepraszam, szanuję. :lapka:

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Wiedźmina ogrywałem na premierę typie, na PREMIERĘ jeszcze tę gównianą wersję co się ładowała niemiłosiernie długo i chodziła jak (pipi). Wcześniej wciągnąłem całą Sagę. Parę lat później dopiero właśnie na giermaszu kupiłem sobie elegancką EDYCJĘ ROZSZERZONĄ w pudełku bo wypadało mieć :cool:

 

Ty serio typie chcesz mi wmówić, że 10 lat temu ni wiedziałem co to wiedźmin? xdd 

Odnośnik do komentarza

Ja się nie czepiam steelbóczka. Ja się czepiam (tak trochę na siłę) że CDPR doi ludzi z kasy. Taki steelbóczek powinien góra dwie dyszki kosztować.

 

Jeżeli ktoś nie grał, nie ma w kolekcji to można jeszcze się zastanawiać w innym przypadku to trochę głupota.

Odnośnik do komentarza

Ja uwierzyłem jak tylko zobaczyłem trailery/zapowiedzi.

 

No i ten film/opening Bagińskiego. :obama: Do tej pory cudo. Kupiła mnie też muzyka Skorupy. itd. itp. Trochę wtedy hajpa złapałem, muszę przyznać.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ale my tu nie mowimy o wydaniu EK, tylko o zwyklym zbiorczym, które lezalo na premiere w kazdym empiku, a potem pozbywali sie tego za jakies 40zl. Ja mialem wersje z figurka Geralta, jest tak oblesna ze lezy w szufladzie :lapka:

No tak... Już pokazuję paluszkiem które to

 

 

dwn2cmK.jpg

 

 

 

:pawel:

Odnośnik do komentarza

No sam nie wiem dlaczemu napisałem kolekcjonerskie. Chodziło mi o zwykłe premierowe.

 

(Chociaż EK posiadam to "piję" właśnie do wydania premierowego, tego podstawowego.)

 

Aha, miałem to napisane w poście pod zdjęciami Rayosa, i usunąłem całość. :facepalmz: Sorki chłopaki za bałagan. Już zamykam jadaczkę. :lapka:

 

Rayos :rose:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...