Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

O loot boxy? Nie przypominam sobie. Proszę o zacytowanie posta, w którym miałem ból doopy z powodu loot boxów.

 

A o always online jak najbardziej - w myśl zasady, że bez internetu nie uruchomię gry na konsoli. Jako że gry zbieram, to lubię mieć możliwość zagrania w każdą z nich, kiedy tylko mi się podoba. Gier, które wymagają bycia always online (Steep na przykład), po prostu nie włączam do kolekcji - zaliczam i sprzedaję dalej, zamiast płakać na forum.

 

Ja przyklaskuję temu żeby każdy grał w to, co mu się podoba, bez jakiegoś plucia na typa tylko dlatego, że kupił gierkę, która wedle jakiegoś forumowego eksperta jest rakiem branży :kaz:

Odnośnik do komentarza

Wkoncu przyszło. Będzie się eliminowało cele na urlopie ;d

1bdd664dbf8d65c4ad3c83be19e205f4.jpg

Później wymienisz na elexa :)

Btw liczyłem że wezniesz właśnie rpga :/

Takie gry kupować.

 

d1e7319bc3f71132.jpg

Jak w dobrej cenie. ..

Bałem się o tę grę po cieniutkich zwiastunach, ale po premierze na szczęście prawie wszędzie widzę pozytywne wrażenia - więc chyba lipy nie ma. Jedynka to wciąż moje top 3 tej generacji, zobaczymy czy dwójka jej dorówna.

 

XcesxN5.jpg

Też kiedyś to zmłócę, jak braknie moich "ever" i "naj"

Odnośnik do komentarza

 

Ja gram zarówno w raki, jak i w klasyki - w zależności od tego na co mam ochotę. Mieć ból dupy o to, że ktoś woli hamburgera zamiast filet mignon to już naprawdę niezły odlot.

 

Wrzuć zdjęcie jakąkolwiek visual novel na vite i zobacz jak plusiki lecą.

 

Zastanawiam się czy jest na www inny zakupowy wątek, w którym obserwujący by pisali, że kupiłeś rakowe gry, spedalone gry, dla dziewczyn gry, dla małych chłopców/dziewczynek gry, a wystawiający zdjęcia by się musieli tłumaczyć ze swoich nowości.

Każdy gra/kupuje co chce i ma ochotę, a jak, któryś z "wielkich krytyków branżowych" ma odmienne zdanie, to niech zachowa je dla siebie. Może czas wzorem neogafa banować za negatywne/obraźliwe komentarze?

Ciekawe co by się tu działo, gdyby nie było systemu plusów/minusów. Zakładam, że mało kto by komentował i wrzucał swoje nabytki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Grubas, co się codziennie żywi w Macu jest OK do momentu, kiedy sam nie narzeka, że mało fajnych restauracji w mieście.
Bo dobra kuchnia sama się nie utrzyma, musi mieć wiernych klientów.
To tak odnośnie porównania do hamburgera, panie Pinger.

Równowaga w przyrodzie musi być.
Im więcej będzie grało w "raka" tym mniej ambitnych tytułów będzie... w grach, w kinie, w muzyce, wszędzie. 
Panowie w firmie patrzą na cyferki i uśmiechają się kiedy muszą zrobić mniej aby zarobić więcej. Prawo tak samo stare jak popyt i podaż.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole zbanujcie za jakiekolwiek wyrażanie zdania xD Zresztą jesteś pierwszy do bana bo ostatnio pisałeś coś negatywnego zakupionym przez kogoś Halo 5  :gsr:

Pisałem, że gra ma słabą kampanię - co zresztą nie jest tylko moim wymysłem - a nie, że to rak czy jakiś syf. Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...