Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dla pokolenia torrentowego może to być trudne do przyjęcia, ale gdy mam ochotę na jakiś film czy grę to lubię sięgnąć po oryginalny nośnik bądź mieć go w posiadaniu. Do hoardera mi daleko, nie zbieram sportowek, shovelware i innych dupereli 'bo tanio'. To co mi niepotrzebne sprzedaję. Jak nie ma chętnych to fśśśśt do kosza albo na pudełka zamienne. Wszystko mam ślicznie uporządkowane i morda mi się cieszy za każdym razem jak wchodzę do gralni i widzę ogrom tytułów, w które chciałbym zagrać. Patrząc na lootboxowy rynek i indyki nieudolnie udające gry z lat 90, wolę jednak podróż w czasie. Emulacja? To jak oglądanie filmu na zalukaj.tv w 144p i z rosyjskimi hardsubami na pół ekranu.

 

Życzę Wam wszystkiego dobrego. Oby i Was kiedyś chwyciła magia hobby.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

 

 

Ostatnio takie dobrocie wpadły. Wreszcie tego Shadow Warriora odebrałem, aż z UK do mnie jechał.

Nie wiem co tam jest napisane na tym scrollu, pewnie "kurczak w sosie słodko-kwaśnym" albo coś obraźliwego.

SW2 w pudełku na konsolach ? Szieeet.

Odnośnik do komentarza

Dla pokolenia torrentowego może to być trudne do przyjęcia, ale gdy mam ochotę na jakiś film czy grę to lubię sięgnąć po oryginalny nośnik bądź mieć go w posiadaniu. Do hoardera mi daleko, nie zbieram sportowek, shovelware i innych dupereli 'bo tanio'. To co mi niepotrzebne sprzedaję. Jak nie ma chętnych to fśśśśt do kosza albo na pudełka zamienne. Wszystko mam ślicznie uporządkowane i morda mi się cieszy za każdym razem jak wchodzę do gralni i widzę ogrom tytułów, w które chciałbym zagrać. Patrząc na lootboxowy rynek i indyki nieudolnie udające gry z lat 90, wolę jednak podróż w czasie. Emulacja? To jak oglądanie filmu na zalukaj.tv w 144p i z rosyjskimi hardsubami na pół ekranu.

 

Życzę Wam wszystkiego dobrego. Oby i Was kiedyś chwyciła magia hobby.

 

Trudno się z tym nie zgodzić :notbad:

Odnośnik do komentarza

 

Emulacja? To jak oglądanie filmu na zalukaj.tv w 144p i z rosyjskimi hardsubami na pół ekranu.

 

W zasadzie zgadzam się z pingiem, ale tu bym powiedział że granie na oryginale to zazwyczaj jak ogladanie filmu na zalukaj.tv w 144p, zamiast  emulacji w 1080/60 :reggie:

 

Odpal na kineskopowym telewizorku starą konsole, a nie przeportowaną na 1080p (do tego w emulacji), bo nie wiesz co rzeczesz kolego...

 

A jeszcze do tego mieć monitor szpitalny (do USG etc.). Opad szczeny gwarantowany oraz wypalone gały od ultra contrastu oraz nasycenia kolorów. Ping potwierdzi.

 

 

Dodaje jeszcze artykuł jeśli ktoś nie bardzo ogarnia granie retro w super jakości :

 

http://www.retrofanatic.pl/2014/08/07/sony-pvm-in-da-house-retrogracz-walczy-o-jakosc-obrazu/

Odnośnik do komentarza

SW2 w pudełku na konsolach ? Szieeet.

No właśnie było to limitowane, to z chęcią łyknąłem. A do tego dawali klucz do wersji na Steam, a całość była chyba za $39 :pawel:. No to co ja miałem zrobić, wyboru innego jak zakup nie było.

Odnośnik do komentarza

Jezu jak ja propsuje autorskie filmy użytkowników. Neogaf sto lat za murzynami ze swoimi gifami obesranymi, a u nas DOLCE VITA klimat dobrego gamingu i autorskich nagrań telefonem komórkowym. Aż sam coś zaraz do pokaż screena wrzucę. Przydałby się temat do tych celów*

 

 

 

*wiem że jest jakiś w WKP, ale tu chodzi o GRY.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...