Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, messer88 napisał:

Kurde gierki ze switcha to chyba dramatycznie wyglądają na takim tv? 

 

Stylizowane gry pokroju Mario Kart, śmigające w docku w 1080p wyglądają zadowalająco, ale taka Zelda która jest rozmazańcem w trybie handheld, w doku działa w 900p, a teraz jeszcze telewizor rozciąga to do 4K. No nie wygląda to.

Odnośnik do komentarza

XBOXik? No rośnie na niego kolekcja, tyle że na starszy model :D

942531949_FuseFractureLegendaryTurningPointViking.jpg.a70b66d4a034bfc31cabe4ff6dc3f79c.jpg
 

Kolejna porcja staroci z listy, która wciąż jakimś cudem jest bardzo obszerna :sweat:
Uzupełniłem już poszukiwane FPSy z okresu wczesnej siódmej generacji, których poszukiwałem właśnie w wersji na X360 - Blacksite wleciało zeszłym razem, a dziś dołączają Legendary oraz Turning Point.
Podobnie miałem z Fracture i jeszcze innym, podobnym TPSem, który przyjdzie w przyszłym tygodniu - też koniecznie chciałem je kupić i teraz, mając X360 mam większa motywację, bo w przeciwieństwie do PeeStrójkowych odpowiedników, wszystkie do tej pory wymienione tu tytuły mają "pucharki" :D
Tak samo jak Viking Battle for Asgard, którego mam już na PS3, ale zagram tam, gdzie dostanę wirtualną nagrodę.
FUSE to pierwszy nie-ex od insomniac, który wyszedł również na maszynkę Microsoftu, ale wziąłem na PS3 - kiedyś zupełnie olałem ten tytuł, ale wypadałoby sprawdzić co też "studio od Ratcheta" upichciło w nieco poważniejszym klimacie. Warto dodać, że FUSE, Legendary i Fracture to nówki w folii :fsg:

1211003176_FuseFractureLegendaryTurningPointVikingTwoWorldsGrzbiety.jpg.d6ee6b4a75f76005c8fa65857cd8092f.jpg

No i "truskawka na torcie", jakby to powiedział nasz słynny przemytnik papierosów i postrach babć na pasach - kolejny exclusive z X360 w postaci polskiego Two Worlds Royal Edition. Szukałem używki w dobrym stanie, ale albo coś mi nie pasowało, albo brak książeczki, a i tak około 30-40zł trzeba było wywalić. I nagle znalazłem to wypaśne wydanie (nowe w folii!!!) za 65zł. Bajer i zdecydowana ozdoba tego odcinka zakupowego :wub:
2146565701_TwoWorldsRoyalEditionSide.jpg.85c019c4308a215feeb092ff67cdaa5e.jpg1827315922_TwoWorldsRoyalEditionZawarto.jpg.f165ab8385437de5926257485be1fd64.jpg

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...