Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

11539587_10153531081088738_3903109092572

 

10341511_10153531081178738_5256807437724

 

klasyki nigdy nie zamalo, tak na szybko kupione w "uzywaku"

 

Aż mi się zrobiło tak jakoś tęskno za tamtymi czasami... Żeby zagrać jedną walkę w MK trzeba było 3 razy zmienić dyskietkę, a mimo to fun był nie do porównania z dzisiejszymi grami.

Odnośnik do komentarza

Może nie zakupy, ale warto się pochwalić! Goty prezenty od najlepszego użytkownika forum, blantman! Genialna podkładka pod mysz, cienka, gietka, taka jakby materiałowa, aż szkoda jeździć myszką po niej... No i genialna maskotka Toon Linka, która dobroczynie oddał mi Maus ^_^ śpię z nią codziennie, dziewczyna lekko zazdrosna :rayos:

 

50b455a4f9c04691aaa931c8d93e0a15.jpg

 

6229980fffa8404880491e0d2e9a8c02.jpg

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

IMG4308JP_wapnrrq.jpg

1) PS4 + Wiedźmin 3 (od razu sprzedane) + Project Cars (od razu sprzedane) + TLOU Remastered (od razu sprzedane) + 3 m-ące plusa (zamienione od razu za inny kod) + darmowa wysyłka. 262 funty z amazon.co.uk (ofert juz nie ma)

2) Sacred 3 i Beyond, każde po 5 funtów z darmową dostawą z Tesco Direct, Nier za voucher z Cexa, 10 funtów, używka

 

 

O, to dlatego nasz forumowy biznesmen właśnie próbuje PS4 z amazona sprzedać na pchlim ;).

 

 

Bez kitu. Nie rozumiem skąd ta hipokryzja i wynikający z niej cynizm - przecież każdy sprzedający na PT liczy na jakiś zysk. Nie wszyscy mają kartę i potrafią kupować na zagranicznych stronkach, tak samo jak nie wszyscy mają możliwości i stosowne umiejętności by polecieć do Japonii i nakupować masę gratów. Pamiętam jak jeden kolo wystawił na PT The Evil Within, jednakże niepotrzebnie pochwalił się historią okazyjnego zakupu tej gry - i już zaczął się shitstorm. Póki nie wiemy, za ile ktoś kupił sprzedawany przedmiot (a zazwyczaj kupił go taniej), to jest ok - nagle jak znamy kulisy zakupu, to cebula z butów wyłazi: "jak on śmie, przeciez kupił to za mniej!" :cebula:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

 

IMG4308JP_wapnrrq.jpg

1) PS4 + Wiedźmin 3 (od razu sprzedane) + Project Cars (od razu sprzedane) + TLOU Remastered (od razu sprzedane) + 3 m-ące plusa (zamienione od razu za inny kod) + darmowa wysyłka. 262 funty z amazon.co.uk (ofert juz nie ma)

2) Sacred 3 i Beyond, każde po 5 funtów z darmową dostawą z Tesco Direct, Nier za voucher z Cexa, 10 funtów, używka

 

 

O, to dlatego nasz forumowy biznesmen właśnie próbuje PS4 z amazona sprzedać na pchlim ;).

 

 

Bez kitu. Nie rozumiem skąd ta hipokryzja i wynikający z niej cynizm - przecież każdy sprzedający na PT liczy na jakiś zysk. Nie wszyscy mają kartę i potrafią kupować na zagranicznych stronkach, tak samo jak nie wszyscy mają możliwości i stosowne umiejętności by polecieć do Japonii i nakupować masę gratów. Pamiętam jak jeden kolo wystawił na PT The Evil Within, jednakże niepotrzebnie pochwalił się historią okazyjnego zakupu tej gry - i już zaczął się shitstorm. Póki nie wiemy, za ile ktoś kupił sprzedawany przedmiot (a zazwyczaj kupił go taniej), to jest ok - nagle jak znamy kulisy zakupu, to cebula z butów wyłazi: "jak on śmie, przeciez kupił to za mniej!" :cebula:

 

 

Nie no, po prostu bekę mam, że ktoś bawi się w ściąganie zestawu z amazona i sprzedawanie konsol co chwilę żeby zarobić 50zł :cebula:

Po co ryzykować z konsolą za 1.5k która szybko nie zejdzie, jak można mieć 300% przebitki na grach tak jak ja? :rayos:

 

Nie boli mnie to, że ktoś zarabia na czymś, wtedy bym ryja piłował przy kupnie bułki. Po prostu taki model biznesowy jest dla mnie abstrakcją. Plus gość z którego sobie robię podśmiech,ujki aktywnie minusował ludzi z za wysokimi w jego mniemaniu cenami, więc tym bardziej BEKA WNUSIU.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...