Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Brałbym transformersów ale kurde 5 h na singla nie za full price. ZA cene takiej somy przygarnę :)

na past geny nowka 110zl, na ps4 170zl, w pierwszym lepszym sklepie, pewnie jak sie poszuka to mozna i taniej wyrwac.

 

 

Chyba ich pogięło z tymi cenami O_o

Odnośnik do komentarza

Osobiscie wolalbym nowe T od highmoon studios :(

 

No nie wiem, dla mnie to były dość nudne i strzelanki, ale pamietam, że się zachwycałeś multi w nich co nie?

 

Jak ja zazdroszcze tych wydan W3 z kartami gwinta, ze tego nie ma na X

 

Co to za problem kupić pudełkową wersje z kartami a kod na dodatek pogonić?

Odnośnik do komentarza

 

Osobiscie wolalbym nowe T od highmoon studios :(

No nie wiem, dla mnie to były dość nudne i strzelanki, ale pamietam, że się zachwycałeś multi w nich co nie?

Jak ja zazdroszcze tych wydan W3 z kartami gwinta, ze tego nie ma na X

Co to za problem kupić pudełkową wersje z kartami a kod na dodatek pogonić?

Ja tak zrobiłem :) Wyszło mi 25 zł za karty.

Odnośnik do komentarza

O tak, zawartości w Legends jest bardzo dużo. Masa światów (w tym większość zremasterowanych poziomów z Origins), challenge, jakaś minigra... Jest co robić, ale jakoś nie chcę mi się w to grać. Leży od roku na półce i się kurzy, sam nie wiem dlaczego. Natomiast Origins super gra. Włączyłem sobie w Legends kilka poziomów z pierwszej części i co tu dużo mówić - gra się po prostu lepiej. Może to przez sentyment, nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

O tak, zawartości w Legends jest bardzo dużo. Masa światów (w tym większość zremasterowanych poziomów z Origins), challenge, jakaś minigra... Jest co robić, ale jakoś nie chcę mi się w to grać. Leży od roku na półce i się kurzy, sam nie wiem dlaczego. Natomiast Origins super gra. Włączyłem sobie w Legends kilka poziomów z pierwszej części i co tu dużo mówić - gra się po prostu lepiej. Może to przez sentyment, nie mam pojęcia.

legends odcinajac etapy, ktore posiada z origins i patrzac tylko na nowa zawartosc ma wg mnie slabsze oryginalne krainy niz te co byly w poprzedniku, nie liczac oczywiscie tych paru etapow muzycznych bo sa genialne

Odnośnik do komentarza

Z kupowaniem gier na PS2 jest taki problem, że stan większości jest badziewny. Sam często się nadziałem kupując gry w tzw. bardzo dobrym stanie, a stan faktyczny rozmijał się z opisem. Dobrze, że mam swoje premierowe killery w stanie praktycznie nowym nadal na półce.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...