Jump to content

No Man's Sky


hav7n

Recommended Posts

Nowy projekt na next geny, material zaprezentowany na VGX

 

http://www.youtube.com/watch?v=RNVgVl6v6YU

 

Twórcy sławnego już Joe Dangera przygotowują dla nas bardziej ambitny projekt, który trafić ma na next-geny.

 

Walki kosmiczne rodem z Gwiezdnych Wojen bądź gigantyczny wąż pełzający po pustyni to tylko przykłady atrakcji, które artyści z HG postanowili zaserwować swoim fanom. Podczas wywiadu jeden z przedstawicieli studia powiedział, że firma ma ambitne plany, chce się wbić do wyższej ligi dewelopingu i zdobyć rzesze graczy nowatorskim pomysłem i jakością wykonania. 

 

 

http://www.ppe.pl/news-25708-hello_games_prezentuje_no_man_s_sky.html

 

Jak dla mnie prezentuje sie swietnie, oby ambicje nie przerosly tworcow a bedzie porzadna szpila  :banana:

Link to comment

 I'm in. Ohhh yeahhh, I'm soooo in :D

 

I'm coming, I'm coming !!!

 

 

Wyglada bardzo ciekawie, jednak mam nadzieje ze wplota w to jeszcze jakas fajna historie, sama eksploracja moze sie w miare szybko znudzic jak nie bedzie jakiegos odgornego celu. Tak czy siak to co zobaczylem bardzo mi sie podoba.

Link to comment
Guest DonSterydo

Niestety Hello Games to developer, który składa się z ledwie 4 osób, więc nie liczyłbym na to, że gra ukaże się chociażby do końca 2014 roku (tym bardziej, że nie podają nawet docelowych platform).

Link to comment
  • 6 months later...
Guest DonSterydo

 

Niestety gra cały czas prezentuje się jak tech-demo. Premiera pewnie najwcześniej w 2016. Muszą się postarać o jaką sensowną fabułę/uniwersum, bo samo latanie bez celu znudzi się po godzinie.

Edited by DonSterydo
Link to comment
  • 2 weeks later...

 

To wszytsko brzmi zbyd dobrze i dość niewiarygodnie jak na studio gdzie pracuje 10 osób. Ostatnio był fajny tekst o tej grze chyba na eurogamerze, część z tych osób pracowała wcześniej w EA, gdzie taki tytuł niemiałby żadnych szans, co sami powiedzieli.

Edited by YETI
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

 

Możecie próbować, ale na pewno wam się nie uda. No Man’s Sky to gra, w której nie da się zobaczyć wszystkiego Ciekawe, czy twórcy dorzucą osiągnięcie o nazwie: “zobacz wszystkie planety”. Ja bym się uśmiał.

Swego czasu młodzież lubiła żartować mówiąc: "twoja stara przeszła Simsy". Jeśli hasło "twoja stara…" wciąż jest popularne, to można stworzyć nową wersję: "twoja stara zobaczyła wszystkie planety w No Man's Sky".

Imponujące osiągnięcie, sęk w tym, że niemożliwe. Twórcy w rozmowie z IGN pochwalili się, że gdybyśmy na każdej planecie byli nawet przez sekundę, to odwiedzenie wszystkich zajęłoby nam… pięć MILIARDÓW lat. Powodzenia.

Wiecie, co jest najlesze? Że dwóch graczy może rozmawiać o tej samej grze  i wiele wskazuje na to, że obaj będą mówić o zupełnie innych krajobrazach i planetach. O ile faktycznie różnice będą widoczne, a na to sie zanosi.

No Man's Sky wyrasta więc na jedną z najciekawszych nadchodzacych produkcji. Tak, tutaj można poczuć się jak ktoś, kto naprawdę odkrywa nieznane nikomu wcześniej miejsca. Nie mogę się doczekać.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/33/mozecie-probowac-ale-na-pewno-wam-sie-nie-uda-no-mans-sky-to-gra-w-ktorej-nie-da-sie-zobaczyc-wszystkiego

Link to comment
  • 2 months later...
Sony szykuje duże ogłoszenie w związku z No Man's Sky

 

No Man's Sky (PS4) to jedna z tych małych gier, które robią największe wrażenie. Zresztą samo Sony pokłada w niej spore nadzieje i odpowiednio wspiera ten tytuł. Wkrótce mamy stać się świadkami ważnego ogłoszenia ta temat tej produkcji.

Sony przygotowuje specjalną imprezę, na której pokazane zostaną najnowsze hity przeznaczone na konsole PlayStation. Chodzi oczywiście o PlayStation Experience, które odbędzie się w grudniu. W zapowiedziach tej imprezy pojawiła się również wzmianka o No Man's Sky (PS4). Podobno mamy być świadkami czegoś "super świetnego" związanego z tą grą.

Jako że Sony pokaże w grudniu również swoje gogle wirtualnej rzeczywistości, czyli Project Morpheusa, wielu graczy sądzi, że twórcy  No Man's Sky (PS4) ogłoszą wsparcie dla tej technologii. Jak będzie naprawdę, przekonamy się za miesiąc.

http://www.pssite.com/news-37491-sony_szykuje_duze_ogloszenie_w_zwiazku_z_no_man_s_sky.html

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...