Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

O braniu udziału w bitwach na orbitach, czy rozwijaniu pancerza postaci nie słyszałem. Tym niemniej ta gra wciąż może okazać się tym samym co Destiny dla blockbusterów AAA. Wielką wtopą.

 

Na stronie gry jest napisane: Collect precious resources on the surfaces of planets and trade them for the ships, suits and equipment that will take you to your destiny in the stars.

 

Cokolwiek by nie było, to i tak zagram w tę grę dla eksploracji, immersji, art designu. No Man's Sky zdaje się być grą na którą czekałem całe growe życie, uwielbiam space simy (czy to bardziej nastawione na walkę, czy na eksplorację i ulepszanie ekwipunku jak WC: Privateer albo ASCII sector): siedzisz za sterami małego statku kosmicznego, widzisz przed sobą retro-modern panel kontrolny statku, a przed tobą przestrzeń, ogromna przestrzeń. No i No Man's Sky zdaje się dodać do tego przepiękną szatę graficzną i gameplay, którego ciężar zostanie przesunięty na głównie eksplorację. To będzie tytuł, do którego będę siadał w nocy, zakładał słuchawki, przygotowywał sobie lodowatą wodę mineralną i rozpływał się w tej spokojnej, pięknej, majestatycznej eksploracji. To będzie Fez spacesimów, dzieło sztuki, które się podziwia grajac.

Odnośnik do komentarza

Kurcze mate, te 2 ostatnie zdania zadzialaly mi na wyobraznie, szczegolnie z tym rozplywaniem sie.

 

Ja mam jednak nadzieje ze gra bedzie miala jakis mechanizm ktory sprawi ze bedziemy chcieli wracac, a przynajmnej ze ja bede chcial, jako ze mam mocnego PC testowalem wiele spacesimow i te nastawion na eksploracje dosc szybko mnie nudzily, z reguly wole sie bawic w lowce nagrod lub ochroniarza karawan niz w Krzysia Columba ktory nie expi (lol).

 

Jednak gre kupie tak czy siak, chocby dla samego wsparcia tworcow oraz tego gatunku na konsolach, bo co jak co ale spacesimy to rzadkosc na konsoli, a chcialbym aby sie to zmienilo. Bo jak nie masz flightsticka, analog jest druga najlepsza rzecza do sterowania.

Odnośnik do komentarza

Cóż moje zdanie o grze pokrywa się całkowicie z mate5, art design tak słodko pachnie okładkami starych książek sci-fi, ambientowa muzyka, słuchawki, szklanka dobrego piwa (zamiast wody ;) ) i czysta eksploracja (plus zapowiedziana mechanika, zdobywanie minerałów, handel etc.), pewnie nie jeden wieczór tak spędzę.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

No szkoda, że nie będzie pudełkowego wydania, bo okładka takiego mogłaby być niezła, poniżej fanowskie okładki, żadna nie jest idealna, ale uświadamiają potencjał:

 

 

 

No_Mans_Sky_PS4.jpg 66626-no-mans-sky.png cCnK6hu.jpg 

 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dawno nie Widziałem czegoś tak fajnego na okładce pudełka gry. Żeby tylko marketingowcy nie narzucili typowego obrazka z ziejacym ogniem statkiem kosmicznym czy typem z laserem grzejacym do kosmicznych bestii.

Tak czy inaczej jaram się tym tytułem z pełną jednak świadomością możliwości rozczarowania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...