Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegóły odnośnie najważniejszych funkcji firmware 3.50, które będzie wkrótce dostępne:

 

 


  • Friend Online Notification – Want to know the moment your friends come online? With this update, you can, as we’ve added an option to be notified when members of your friends list sign in on the network. Notifications can be tailored to certain friends.
  • Appear Offline – Sometimes you want to play a game or watch a movie without being interrupted. Now it’s easier to go incognito as we’ve added the option to appear offline. You can designate if you would like to appear offline when you log-in or at any time from your Profile or the Quick Menu.
  • User Scheduled Event – Now it’s easier to organise a game session. We’ve added the ability to schedule a future gameplay session with your friends on the system. When your event starts, users who registered for the event will automatically be added to a party so you can start playing right away.
  • Remote Play (PC/Mac) – We’re bringing PS4 Remote Play to Windows PC and Mac. This feature won’t be available to test in the beta, but you can look forward to it soon.
  • PlayStation Plus – A new option in the PlayStation Plus destination will allow you to easily check and manage your online storage.
  • Dailymotion, new service partner in Share feature – Dailymotion, an additional live streaming service, will become available for PS4 users to enhance their broadcast experience. Like other live streaming services available on PS4, users will enjoy the following features: Activity Feed, What’s New Broadcast Info Tile, Live Detail and Live from PlayStation.

 

http://blog.eu.playstation.com/2016/03/01/ps4-3-50-system-software-update-key-features-detailed/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Pobierania nie sprawdzałem. Na 3.15 miałem zawsze max łącza (30 mbps - pobierało ~3,7MB/s)

 

No to sprawdź jak będziesz mógł, bo mi z pełnej prędkości poleciało na ryj :teehee:

 

EDIT: Hm, po zrobieniu testu połączenia wróciło do normy. Wysłałem im raport.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

Jeśli pobraliście wersję beta aktualizacji PS4 do wersji 3.50 i zerknęliście do listy zmian, to zauważyliście pewno niewymienione wcześniej nowości w systemie.

Poza oficjalnie ujawnionymi nowościami, system skrywa kilka innych:

  • Dodano opcję wysyłania zaproszeń imprezy do grup i społeczności
  • Można dzielić się aktywnością znajomych. By z tego skorzystać, trzeba w zakładce [Co Nowego] wybrać aktywność i kliknąć (Udostępnij)
  • W sekcji [Co Nowego] lepiej prezentowane są zweryfikowane konta
  • Dodano opcję sprawdzenia stanu PSN. By to zrobić, należy wejść w (Ustawienia)->(Sieć)->[Zobacz stan PSN]
  • Dodano opcję wyłączenia powiadomień gdy do imprezy dołączy znajomy
  • Posiadacze kont podrzędnych mogą grać w w wybrane tytuły bez logowania do PSN i pozwolenia konta nadrzędnego
  • Nowe opcje ułatwienia dostępu

http://www.pssite.com/news/48260/aktualizacja-ps4-skrywa-wiecej-nowosci.html

Odnośnik do komentarza

Dobra - chyba działa to tak - jak gra korzysta z sieci (Dead Nations) to transfer spada do 0,5 MB/s z prawie 4. Jak nie korzysta - wyszedłem do menu ale gry nie wyłączałem to transfer skoczył na maxa. To samo w Evolve - online 0,5 MB a w trybie solo (offline) maks łącza. 

W Mad Max szło cały czas maxa. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...