Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, można zamknąć ale chodziło mi bardziej o tę drugą opcję aktualizacji, a tego nie ma. Wiem że apka się sama aktualizuje, ale myślałem że może mam coś nie tak. Sprawa dotyczy netlflix'a, stąd moje pytanie. Dziwna sprawa, ale kiedy odpalam go bezpośrednio na tv to mam niektóre filmy z opcją hdr i jak je włączam to tv sam odpala hdr a te same filmy odpalone na prosiaku mają znacznik "ultra hd 4k" i brak oznaczenia "hdr" a po odpaleniu nie załącza się tryb hdr automatycznie. W konsoli wszystko jest ustawione ok, bo gry z hdr uruchamiają się normalnie. Trochę mnie to dziwi stąd tak proste pytanie ma w tle ukryty głębszy problem :-) Nevermind :-)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/ps4-system-software/

 

324MB

 

 

 

Główne funkcje zmienione w wersji 4.50 oprogramowania systemu

Teraz możesz użyć urządzenia pamięci masowej USB, aby instalować na nim lub przenosić na nie aplikacje z pamięci masowej systemu PS4™.
Korzystaj z urządzenia pamięci masowej USB, które spełnia następujące warunki.

  • Zewnętrzny dysk twardy
  • Standard USB 3.0 lub nowszy
  • Pojemność minimalna 250 GB, maksymalna – 8 TB
  • Wybierz (Ustawienia) > [urządzenia] > [urządzenia pamięci masowej USB], wybierz podłączone urządzenie USB, a następnie sformatuj je, by korzystać z niego jako z dodatkowej pamięci masowej.

* Nie ma gwarancji, że wszystkie urządzenia pamięci masowej USB będą kompatybilne z Twoim systemem.

Menu podręczne jest teraz jeszcze łatwiejsze w obsłudze.
Funkcje imprez, takie jak tworzenie i dołączanie do imprez, jeszcze łatwiej jest teraz obsługiwać z menu podręcznego.

Przeprojektowaliśmy powiadomienia.
Wszystkie powiadomienia pojawiają się teraz na jednej liście.

Jeżeli korzystasz z funkcji Gra zdalna na komputerze PC z systemem Windows, komputerze Mac, smartfonie lub tablecie Xperia™, możesz wykorzystywać mikrofon tego urządzenia do prowadzenia rozmów głosowych w imprezach.

Możesz zmieniać tło ekranu głównego i ekranu funkcji, używając zrzutów ekranu.
Wybierz (Ustawienia) > [Motywy] > [Wybierz motyw] > [Niestandardowy].

Możesz teraz przesyłać zrzuty ekranu bezpośrednio do strumieni aktywności, takich jak [Co nowego].
Naciśnij przycisk SHARE, wybierz [Zrzut ekranu], a następnie wybierz [Aktywności] jako miejsce docelowe przesyłania. Możesz także oznaczać gry i innych graczy.

Możesz przesyłać animowane pliki GIF do aktywności i aplikacji społecznościowych.

Twój stan wyświetla się jako Mobilny, gdy wpiszesz się w aplikacji takiej, jak PlayStation App, nawet jeśli nie ma Cię w pobliżu Twojego systemu PS4. Oznacza to, że możesz komunikować się ze znajomymi.

Możesz oznaczyć imprezę jako publiczną lub prywatną nawet po jej utworzeniu.
Wybierz (Impreza) > [ustawienia imprezy] > [Prywatność imprezy].

PlayStation®VR obsługuje teraz treści Blu-ray 3D™.

Pozostałe nowe i zmienione funkcje w wersji 4.50:

  • System PS4, którego używasz do pierwszego zalogowania się w PlayStation Network, jest automatycznie aktywowany jako podstawowy system PS4.
  • Jako rodzic lub opiekun możesz teraz w łatwy sposób tworzyć konta dla swoich dzieci, tworząc swoje konto główne.
  • Możesz przesyłać lub pobierać zapisane dane bezpośrednio z ekranu głównego. Zaznacz grę, naciśnij przycisk OPTIONS, a następnie wybierz [Prześlij/pobierz zapisane dane].
  • Możesz udostępniać zrzuty ekranu w PlayStation Network. Udostępniając je, możesz także zmienić ustawienia prywatności.
  • Program SHAREfactory można teraz uruchomić bezpośrednio z Galerii zrzutów. Naciśnij przycisk OPTIONS, wyświetlając Galerię zrzutów, a następnie wybierz [Edytuj w SHAREfactory].
  • Możesz zmieniać kolor ekranu profilu, tak by pasował do zdjęcia w tle. Na ekranie profilu wybierz Opcje > [Zmień zdjęcie w tle] > [Zmień kolor tła].
  • Zgłaszając nieodpowiednie treści, możesz wyświetlić zgłoszenie, zanim je wyślesz.
  • Wygląd Gry zdalnej PS4 dla urządzeń Xperia™ został odświeżony.
  • Gdy otrzymasz zaproszenie na imprezę w Wiadomościach lub Wiadomościach PS, możesz napisać szybką odpowiedź.
  • Zdjęcie w tle na ekranie profilu Twojego systemu PS4 jest teraz widoczne w Wiadomościach PS.
  • Jakość obrazu trybu kinowego na PlayStation®VR została poprawiona.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...