Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zaraz będzie 2 miesiące, a SONY dalej zlewa problem, więc jak cię przyciśnie to będziesz musiał zaryzykować. U mnie po aktualizacji nie wydarzyło się nic dziwnego, więc chyba ominął mnie ten niefortunny problem, ale gdyby się to przydarzyło i miałbym czekać, aż Japońce zareagują to już bym uściskał dłoń Phila i wrócił jak syn marnotrawny do Xboxa po jednej generacji z PS4. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2021 o 16:57, Square napisał:

O jakiej skali problemu w ogóle mowa? Bo chyba przy każdej aktualce były czy też mogły być jakieś zgłoszenia, że coś komuś padło.


Niby tak, ale nigdy wcześniej nie byłem świadkiem tylu komentarzy, że komuś coś nie działa - jestem na pewnej facebookowej grupce, gdzie jest około 25 tysięcy osób i tam co chwilę widziałem jakiegos posta z mniejszą lub większą dolegliwością PS4 po tym update.
To plus mój pech z wadliwym XBOXem i zwyczajnie się dygam odpalać moją "czwórkę" :frog:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Panowie pytanko mam odnośnie nowego konta na PS4. Synowi dałem ps4 ale grał na moim koncie teraz myślę założyć mu osobne konto. Pytanie czy on będzie mógł grać w zainstalowane na konsoli gry i korzystać z savów czy trzeba je jakoś przenosić. Wolę dopytać zanim zacznę z tym grzebać.
Kiedyś mogłem grać na ps5 jak syn grał na ps4 a teraz od razu po zalogowaniu na ps4 mnie wywala z gry na ps5.

Szkoda, że nie możemy jakby współdzielić jednego konta bo to by mi ułatwiło znacznie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie pytanie mam bo trochę się kręcę. Założyłem synowi na PS4 nowe konto, moje konto ustawiłem jako główne. I teraz po pierwsze na jego koncie nie widać w ogóle w bibliotece gier tych moich z plusa, a jak odpali takiego raymana to jego konto nie widzi tych savów z mojego konta. Prawidłowo? czyli musi na takim raymanie grać od nowa bo ma nowe konto?
Podobnie z grami, muszę wejść na moje konto zainstalować grę z plusa i dopiero on na swoim koncie będzie mógł w to grać?

 

Jak włączyłem dwie konsole czyli najpierw ps4, a później ps5 to wyskoczyło info na ps4, że na innym urządzeniu została uruchomiona aplikacja i z ps4 mnie wylogowało.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...