Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Całych folderów nie da się przesunąć? Zrobilem folder z indorami i chce go dać na sam koniec kafelkow i nie mogę? Rozumiem że łatka 10.0 to załatwi. Kolejna s(pipi)ina od Sony.

jak masz kilka folderow i odpalisz grę, aplikacje z jakiegoś to cały folder przeskakuje na pierwsze miejsce, tak było przynajmniej w becie a pełnej jeszcze nie instalowalem
Odnośnik do komentarza

Czy tło powiadomień można jakoś zmienić?

 

No właśnie dobre pytanie przyzwyczaiłem sie do starego, ale chyba sie nie da co?

 

Super zapierdziela ten dash, chyba nawet jeszcze ciut przyśpieszył i teraz po lataniu w dashu nie przerywa nam na imprezie. Lista osób online szybciej sie ładuje.

Gierki ładnie poukładane w foldery, podoba mi sie też nowe szybkie menu, Spotify z zakładki muzyka szybciej się włącza i nie uruchamia się jako nowa aplikacja (w zamknij aplikacja nie ma jej, dopiero gdy uruchomi sie z poziomu dasha), na pewno częściej bede teraz używał muzyki.

 

Da sie z szybkiego menu wyciągnąć Wyłącz PS4 gdzieś na wierzch?

trzeba w Opcje zasilania z szybkiego menu wchodzić czyli jak wcześniej.

Zmiany jak najbardziej na plus, dobry soft :)

 

Ktoś zauważył różnice z włączonym HDR na gierkach? chyba nie ma żadnej.

 

Kolor profilu - profil i zmien zdjecie w tle

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie nadal menu rwie. Powrzucałem gry w foldery, osobno cyfrę, osobno dema, osobno ps plus. Ale jak przewijam menu to nadal rwie. Szkoda, że nie da się folderów przerzucić na koniec listy. Sortowanie jest automatyczne w zależności jaką grę wlaczymy to ta przesuwa się na pierwsze miejsce menu. Tego menu głównego a nie tego w folderach.

 

Chyba, że mi rwie bo PSN nie działał a pod ikona każdej gry mamy info o nowościach, screeny itp. A do tego potrzeba psn.

Odnośnik do komentarza

Nowy:

Communication Specifications
Bluetooth® v2.1+EDR
USB HID Class, USB Audio Class

http://www.playstationlifestyle.net/2016/09/07/new-official-ps4-peripherals-announced-includes-new-dualshock-4-ps-camera-and-headset/#/slide/2

 

Stary:

Wireless Communication Bluetooth® Ver 2.1 + EDR

http://us.playstation.com/ps4/features/techspecs/index.htm

 

W sumie - Fanek ogarniesz się wreszcie? Co masz na tym Twoim screenie na samej górze napisane?

Najpierw czytaj, potem pytaj.

Odnośnik do komentarza

Mam juz pierwsze zwiechy pleyki, po aktualizacji. Podczas ogrywania Wieska wykopalo mnie do menu. Przy probie uruchomienia ponownie blad. Szybki restart, a tu sie wbija odbudowywanie bazy. Po odbudowie na Wiesku jest pausa. Nic sie nie da, bo wyskakuje blad. Chwilowo na nowo zasysa patcha, wiec nic nie robie. Moze rano pojdzie. Jak nie to usuwam apke i instaluje ponownie - lipton ): Poza tym bylo spoko.

Aha.. Przy bledzie nie ma kodu.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...