Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie w kombi, kolor srebrny i silnik 1.9 tdi lel

 

 

Ojciec szuka czegoś w benzynie i automacie, no cena tak maks 140k. Ten Forester XT właśnie stał w salonie i go oglądaliśmy. Generalnie, Kuga sprawia wrażenie auta bardziej nowoczesnego, przyjaznego dla kogoś, kto jeździ spokojnie. Mi Forester też się podobały, generalni, i miałby spory dylemat. Ojciec się chyba napalił na Kugę. Subaru wygląda bardziej agresywnie, co dla mnie na plus.

 

Infidel, no nie powiem Ci teraz jak wyglądał sprzedawca, nie zwróciłem kompletnie uwagi na to.

 

Oglądałem dziś też inne auta z ciekawości i jaram się Imprezą Sti i Fiestą ST. Wnętrze Mustanga też mocno robi robotę. Za dużo danych aut jak na jeden dzień.

a skad tato wzial tyle pieniazkow? ukradł?

 

 

Szybko się ożenił, więc nie marnował hajsu na gurwy.

Odnośnik do komentarza

Dobra - budżet 20 tysięcy. Szukam czegoś rodzinnego ale żeby jakoś wyglądało. Rozważam Focusa 2, Golfa V, Kia Cee'd... Co byście polecali? Dziennie 40 km robię średnio, samochód do miasta, spalanie rzędu 9 litrów ogarnę.

Tez chcesz niewyrózniającego gówniaka typu i30 czy cos z segmentu wyzej (kosztem wieku oczywiscie)

Odnośnik do komentarza

Jako że rozważałem głównie koreańce, ja bym pewnie polecał Kię Cee'd, gdyż to te same bebechy co i30 (który się prowadzi znakomicie). Wizualnie Focus 2 również by mi odpowiadał, za to Golfem nie byłbym zainteresowany.

BTW.

patrzyłem po ile chodzą i30tki na Mobile.de. Mój rocznik, typ, wyposażenie, najtaniej za 7000 EUR (obecny kurs to coś koło 30,000 zł). Mirki muszą mieć naprawdę dobre dojścia do zaniedbanych aut po dzwonach, skoro większe kombiacze z klimą automatyczną opłaca im się ściągać z Austrii i jeszcze zarobić przy cenie 23,000 zł :yao:

Odnośnik do komentarza

Jaki silnik w tych Kiach w benzyniaku godny polecenia? Myślę o 1,6 jak coś. Słyszałem o kłopotach z rdzą w tych furkach, trochę się lękam - pod domem stoi 16 letni VW polo bez garażowania i zero korozji. Nie będzie tajemnicą, że szukam czegoś oszczędnego w eksploatacji i bezpiecznego - jeździłbym Polówką ale po jednej kraksie już wiem jak to jest w aucie od handlarza, gdzie złamałem belkę z przodu a poduszki powietrznej zero. :lol: VW Passat B6 fajny ale trzeba przepłacić za markę a z awaryjnością bywa różnie. No i ja diesla mimo wszystko jednak nie... Sam wygląd autka też ważny ale mniej niż kiedyś, nie muszę sobie kutasa przedłużać charakterem i wyglądem pojazdu.

Odnośnik do komentarza

No bo i30 i Cee'd to były moje faworyty od początku po czytaniu wielu recenzji na necie/autocentrum, więc mówię swoją opinię ;]

 

swoją opinie to się chyba wyraża po użytkowaniu pojazdu ileś tam czasu, nie po czytaniu autocentrum. Oczywiście można coś już powiedzieć o prowadzeniu auta itp, ale z ocena ogólną trzeba trochę się wstrzymać.

Odnośnik do komentarza

. Sam wygląd autka też ważny ale mniej niż kiedyś, nie muszę sobie kutasa przedłużać charakterem i wyglądem pojazdu.

Dobre podejście tym bardziej, że z takim budżetem ciężko byłoby przedłużyć pento.

 

A może taką mazdę 3 jak ma Krupek? Dość żwawe autka to są.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra - budżet 20 tysięcy. Szukam czegoś rodzinnego ale żeby jakoś wyglądało. Rozważam Focusa 2, Golfa V, Kia Cee'd... Co byście polecali? Dziennie 40 km robię średnio, samochód do miasta, spalanie rzędu 9 litrów ogarnę.

 

Ja przy takim budżecie rozglądałbym się za VW Passat B6, bardzo mi się podobają. Ogromne, wygodne, dobrze wyciszone, zazwyczaj dobrze wyposażone, szczególnie, że w okolicach Wrocławia jest duży wybór w egzemplarzach sprowadzanych, zatem full wypas.

 

 

Serio kupi passata b6 za 20k w dieselku? Nieskładanego z passata Hansa i Helmuta?

 

Golf rodzinnym autem, wujaszek to jednak jest wyjątkowy gosc. 

 

A tommo sie chyba poje.bało ze słynnym b5 kombi. 

Poza tym kupiłes te alfe czy rovera 75 do lansu czy jednak doiwestowałes wehikuł 80?

Za 20k to bym sie rozejrzał za mazda 6 tego typu

 

http://allegro.pl/mazda-6-kombi-1-8-120km-lift-klima-alu-niemcy-i5916393476.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...