Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na slasku i autostradzie jakos nie widac masy tych nowych passatow u przecietnego kowalskiego wiec tez nie wiem o co chodzi. Juz pomijam fakt, ze zawsze sadzilem, ze kupuje sie auto pod siebie a nie pod to, czy jezdzi ich duzo na drogach czy malo. Nie kupie passata/jakiegokolwiek innego samochodu bo sasiad ma i nie tylko, lmao z takich ludzi.

 

No jak ma być widać jak te auto to koszt ok 100 i 100+ tys. Te obecnie nowe paski zobaczysz w ilościach hurtowych za jakieś 8-10 lat w budżetach 20-30 tys.

 

Co nie zmienia faktu, że to spoko auta.

 

 

No juz wszystkiego sie dowiedzialem, sa samochody i wadliwe passaty.

Odnośnik do komentarza

Z tym latajacym fotelem kierowcy to fakt- tez to mam. Poza tym bardzo solidnie wykonana, zadnych trzaskow, brzeczenia, klekotania, gwizdania itp. (choc ja poprzedniczke mam, z 2010, montowana w Hiroszimie, one ponoc mniej problemow wykazywaly, zwyciezyly chyba nawet zreszta w tescie dlugodystansowym AS, razem z BMW 5).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Zanim nowy passat stanie sie wiesniactwem pospólstwa jak b5 upłynie wody w wiśle. Wiesniaki nie kupuja aut z salonu to po pierwsze. 

 

Lista wiesniackich aut

 

Passat b5

golf 3/4

bmw e36

skoda octavia 1

opel omega

audi 80 (sorry tommo)

 

 

 

gdy widze któres z tych aut na drodze wiem czego sie moge spodziewac , najchetniej bym zwymiotowal ale szkoda mi mojej pieknej drewnopodobnej kierownicy i pieknych białych zegarów. Parkowanie na kopertach, na chodnikach. 99% tych aut maja ludzie z prowincji. 

Odnośnik do komentarza

Zanim nowy passat stanie sie wiesniactwem pospólstwa jak b5 upłynie wody w wiśle. Wiesniaki nie kupuja aut z salonu to po pierwsze. 

 

Lista wiesniackich aut

 

Passat b5

golf 3/4

bmw e36

skoda octavia 1

opel omega

audi 80 (sorry tommo)

 

 

 

gdy widze któres z tych aut na drodze wiem czego sie moge spodziewac , najchetniej bym zwymiotowal ale szkoda mi mojej pieknej drewnopodobnej kierownicy i pieknych białych zegarów. Parkowanie na kopertach, na chodnikach. 99% tych aut maja ludzie z prowincji. 

chyba ktoś tutaj prosi się o blaszkę w czoło ;///

Odnośnik do komentarza

Zanim nowy passat stanie sie wiesniactwem pospólstwa jak b5 upłynie wody w wiśle. Wiesniaki nie kupuja aut z salonu to po pierwsze. 

 

Lista wiesniackich aut

 

Passat b5

golf 3/4

bmw e36

skoda octavia 1

opel omega

audi 80 (sorry tommo)

 

 

 

gdy widze któres z tych aut na drodze wiem czego sie moge spodziewac , najchetniej bym zwymiotowal ale szkoda mi mojej pieknej drewnopodobnej kierownicy i pieknych białych zegarów. Parkowanie na kopertach, na chodnikach. 99% tych aut maja ludzie z prowincji. 

Ale sie dowartosciowujesz.

Zanim ryja otworzysz to wiedz ze chodzi mi  ofakt ze 99% to przegiecie, i duza czesc tych ludzi po prostu ma wyyebane na marke, tylko chce miec dupowóz. Tym bardziej nie dziwi wybór tak niezawodnych samochodów jak passat, czy ta octavia.

Odnośnik do komentarza

Naprawde, nie chcę jechać po kanabisie, bo sam fakt ze on pisze takie rzeczy jest smutna i niepoważna, no ale wiadomo, ciemny współpasazer.

 

Ale nawet gdyby miał kalse  i gust, to pisanie takich rzeczy o zwykłych ludziach ktorzy chca miec samochod pojemny i niesprawiajacy problemów, no nie wiem co  z tymi ludzmi.

 

Tak , miałem passata, i był przezayebisty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...