Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Porsche gejowe :P Ale każda potwora znajdzie swojego amatora czy jakoś tak, i dobrze jest pamiętać że kupując takie auto za 50k dla pasjonata drugie tyle trzeba mieć na w razie co, bo eksploatacja takiego prosiaka to nie to samo co nudnego auta z salonu za 50k. 

 

Kabi jak chcesz fajne auto na lans to poszukaj (fakt że mega ciężko i nie jest to do końca kabrio) mr2 sw20, miałem kiedyś i jest po prostu wy(pipi)ista. Dach to targa, czyli takie zdejmowane panele dachowe chowane za fotelami. Auto ma masę minusów z praktycznego punktu widzenia, ale ma w sobie to coś. Swoją sprzedałem bo zachciało mi się 200sx i do dziś żałuje :(

Odnośnik do komentarza

W kwestii tego że małe auta źle znoszą strzały to bym polemizował, saxo VTS ogólnie miało mocniejszą budę ze względu na to że na ich bazie były budowane rajdówki. Moje strzał przy 50~60kmh w drzwi kierowcy zniosło tak: 

 

8935b1922cabf02cmed.jpg

 

 

Mi poza potłuczeniem nic nie było, a sprawca jechał dużym Land Roverem i nie zwolnił nawet na znaku STOP. Nie demonizował bym, dużo lepiej siedzieć w takim saxo które nie jest zgnite niż w starym oplu który trzyma się tylko w kupie dzięki piance montażowej. 

 

Z tego co wyczytałem jesteś z Torunia, od niedawna też tu mieszkam więc jak chcesz pogadać coś face2face to pisz PW.

 

Sorry, że dopiero teraz odpisuję. Mieszkam w Toruniu, ale samochód chciałbym pod okiem taty kupic, wiadomo, większe doświadczenie itp. Łatwiej mi jest pojechać do domu, niż tate tu ściągać ,takze przeglądam oferty z pomorza. Takze dzieki za propozycje, moze kiedys ; )

 

Na spokojnie teraz zapoluje na Punto II, astre II, 306 lubjakiegoś japońca.

Teraz wesele, takze weekend odpada, ale później znowu coś moze ruszy.

Odnośnik do komentarza

Porsche gejowe :P Ale każda potwora znajdzie swojego amatora czy jakoś tak, i dobrze jest pamiętać że kupując takie auto za 50k dla pasjonata drugie tyle trzeba mieć na w razie co, bo eksploatacja takiego prosiaka to nie to samo co nudnego auta z salonu za 50k. 

 

Kabi jak chcesz fajne auto na lans to poszukaj (fakt że mega ciężko i nie jest to do końca kabrio) mr2 sw20, miałem kiedyś i jest po prostu wy(pipi)ista. Dach to targa, czyli takie zdejmowane panele dachowe chowane za fotelami. Auto ma masę minusów z praktycznego punktu widzenia, ale ma w sobie to coś. Swoją sprzedałem bo zachciało mi się 200sx i do dziś żałuje :(

 

Auto zaj.ebiste wpyte ale ceny sie zaczynają mniej wiecej od 2x moje alfa romeo. Zobacze ile zarobie hajsiwa w złotym okresie grudzien/styczen wtedy pomysle w która półke cenowa bede celował. 

 

Co do peirwszego zdania, nie gadaj, ten boaxter jest przech.uj. Z reszta sie zgadzam, ale boaxterem mozesz sie powozic jak król życia a hyundaiem i10 raczej nie ;) 

Odnośnik do komentarza

Nie no jasne, ten porszak to był randomowy strzał zeby pokazac ze za nawet mniej niz 50k mozna kupic niezłą fure do lansu bo koleś wyzej co jezdzi mclarenem mnie wysmiał ze 50k to normalna fura i ze przynajmniej za 200k trzeba szukać do lansu  :obama:

 

Za 50 koła to mysle ze byłoby juz sporo pole manewru w pieknych sportowych furkach niekoniecznie porsche ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...