Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

z czego robia tego kasztelana? z piw duzych koncernow smakuje mi ono zdecydowanie najlepiej, baa pije je zdecydowanie najczesniej z uwagi na jego cene i to mam obawe czy watpliwosc...ostatnio praktycznie w kazdym markecie czy nawet z pozoru drogich sklepach typu fresh market czy zabka widze promocje na nie i czesto cena nie przekracza nawet 2zł za butelke

Odnośnik do komentarza

z czego robia tego kasztelana? z piw duzych koncernow smakuje mi ono zdecydowanie najlepiej, baa pije je zdecydowanie najczesniej z uwagi na jego cene i to mam obawe czy watpliwosc...ostatnio praktycznie w kazdym markecie czy nawet z pozoru drogich sklepach typu fresh market czy zabka widze promocje na nie i czesto cena nie przekracza nawet 2zł za butelke

podstawy to pewnie takie same jak przy innych. woda, slod, drozdze i chmiel, przy czym pewnie tego chmielu to tak dla aromatu tylko bo drogi

Odnośnik do komentarza

gdzie takie podają?

 

W dobrych pubach, w których serwują rzemieślnicze piwka.

 

Nie wiem czy słyszeliście, że Komes Porter Bałtycki (browar Fortuna) zdobył brązowy medal na World Beer Cup 2014?

 
Moim zdaniem zasłużenie, bo to bardzo dobre piwko.
Odnośnik do komentarza

Pozwólcie, że się powtórze książęce to szczochy. Ciemny to jakiś żart, spróbujcie na przykład Litovela ciemnego a potem to coś i zapewniam, że nie ruszycie tego gó.wna więcej.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jedyny plus Książęcego to ładne butelki. Chociaż to w sumie minus, bo mam wrażenie, że ktoś chce mi sprzedać ładnie zapakowane goowno. Nie polecam. Piłem kiedyś wszystkie smaki i mi nie smakowały. W ostatni weekend chciałem dać temu piwu jeszcze jedną szansę i kumpel doradził żebym kupił Czerwone. Nie byłem w stanie wypić- takie było syfne i nijakie. Na szczęście miałem jeszcze dwa Leszki Pilsy   :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...