Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Moje top 5 to:

Zamkowe Jasne

Zamkowe niepasteryzowane

Namysłów niepasteryzowany

Książęce czerwony Lager:)

Brok

 

Zdecydowanie najlepsze polskie piwa jakie piłem, ale ogólnie polskie piwo uważam za szczochy w porównaniu z tym co mają za granicą, nic z naszych nie dorasta do pięt "Staremu Mistu" z Ukrainy. Staropramenowi z Czech. Z Birra Morretii z Włoch, Estrelli Damm z Barcelony czy też Super Bock z Portugalii, Serio warto obbadać powyższe, aż się nie chce polskich sików pić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Łomża miodowa - mniam (jak zabrakło poprosiłem o miodową Perłę. Syf jakich mało)

Koźlak - mniam mniam

Książęce jakiekolwiek - syf nad syfy.

Wszelkie smakowe napoje piwne chętnie.

 

 

 

 

...do jasnego leję sok imbirowy, więc i tak zawsze kupuję jak najtańsze/nie znam się.

 

 

 

 

A najlepsze i tak są cydry. Rekordelig albo Brothers (jabłko i karmel - sam sex).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A jaki to browar, z ciekawości? Ostatnio doskonałe pszeniczne "domowej roboty" piłem w Starej Zajezdni w KRK i w jakiejś lokalnej warzelni w Poznaniu przy rynku. Faktycznie jest różnica w smaku od butelkowych sieciówek.

BTW. czy tylko mi browar Jabłonowo kojarzy się z synonimem sików i gówna? Kiedyś coś od nich piłem i nie byłem w stanie dokończyć. Chyba nawet lecieli na fali Big Brazzersa i zrobili piwo Gulczas.


 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Książęce pszeniczne? Dla mnie to najlepsze obecnie piwo koncernowe, jest właśnie mętne i super w smaku.

 

A Ślązakom polecam piwo, które leją w Spiżu katowickim. To jest ich browar z tego co wiem i jest naprawdę dobry. 

 

(a w środy po północy kosztuje złotówkę, hehe)

Odnośnik do komentarza

 

pinta_apetyt_na_zycie.jpg

 

Zdecydowanie numer 1 wśród piwek rzemieślniczych. Kto nie pił, niech szybko naprawi ten błąd!

 Dawno nie pilem pinty, nic sie nie zepsula? Bo teraz w kazdym monopolu z piwami regionalnymi mozna kupic, a kiedys musialem sie nabiegac zeby dostac. Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja go nie polecam bo mi nie smakowało, chociaż może rzeczywiście za mało słodkie było dla mnie bo WARKĘ Radler lubię. 

 

Rozi a które wiśniowe piłeś, ja często piję Fortunę wiśniową i bynajmniej nie smakuje jak nalewka tania.

No właśnie Fortunę. Nie wiem, jakoś piwo i wiśnia słabo do siebie pasują. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...