Skocz do zawartości

Person of Interest


Kymel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Invictus maneo  :banderas: 

Super odcinek, cała ta otoczka wokół Eliasa i jego przeszłości strasznie mi się podobała i nadała trochę głębi dość, na pozór, oklepanym motywom w odcinku. Przyznam - bałem się że Elias zginie. Nie dlatego, że nie chce, ale po prostu akcja jednak nie była jakaś naprawdę mocna i jego śmierć teraz pozostawiłaby niedosyt. Na szczęście odcinek nie zakończył wątku Eliasa, a raczej dołożył mocarną cegiełkę do konfliku z Dominiciem.

Scarface [*]



 

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

ogladam nowy odcinek, i lubie ten lekki serial ale w pierwszych 2 minutacj atakuje mnie glupotami pokroju P90 w szafce w sklepie, o ktorym nikt oczywiscie nie wie (nawet nie trzeba trzymac broni w zamykanej szafce), niedostatecznej celnosci blond agentki (ktora potrafi ustrzelic Root zabijajaca innych agentow w trybie autopilot) oraz scena na pace w ciezarowce, w ktorej o dziwo jest dosyc jasno jak na zamknieta skrzynie gdzie nie ma swiatla...

 

 

ogladam dalej, dla Eliasa

ok, pierwsze minuty odcinka ratuja tez cycki Shaw

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cieszy mnie fakt, że rozwijają postać Eliasa. Jego ekipa to prawdziwi chłopcy z ferajny. Dominic też fajnie łamie stereotypy. Węszy skubany, nawet za bardzo. Jak znam życie gdy dojdzie o co tak naprawdę chodzi w tej grze w grze będzie już za późno dla niego. Fusco ładnie obrobił blond-terminatora. Zbliża się finał zimowy i czyżby szykowała się spektakularna śmierć jak w poprzednim sezonie? Mam podobne przeczucia jak Dahaka. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Zaqair

Nowy odcinek 10/10

 


Nie wierze,ze zabili Shaw ;( .
Mam nadzieje,ze to byla kolejna symulacja maszyny lub blondyna wezmie Shaw na tortury. Moze ten koles agent pojawi sie nagle i uratuje shaw .

 

 

 

:banderas:


tumblr_nhsgal0wgJ1tu7uf4o4_250.gif



Zapowiedz nastepnego odcinka



 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

No masakra, ale skoro

będą szukać Shaw to pewnie nie zginęła, byłoby to zbyt podobne do śmierci Joss

 

 

 

Nawet nie wiedzialem ze Sarah Shahi jest w ciazy. Wiec nawet jezeli Shaw zyje to nie zobaczymy jej dluglo albo wcale :(

 

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

Nie chodzi o to co mogli zrobić, ale o to co pokazali twórcy.
Scena grała na emocjach związanych ze śmiercią postaci i jako śmierć była przedstawiona, więc jeśli ewentualnie ją przywrócą, będę się czuł po prostu oszukany. Jak z tego powrotu wynikną jakieś ciekawe rzeczy, to łatwiej będzie to wybaczyć, ale niesmak pozostanie...

 

Odnośnik do komentarza

W ogóle ten odcinek fajnie pokazuje dlaczego głównej ekipie niemalże zawsze wszystko się udaje. Dlaczego plany maszyny zawsze wypalają i rzadko kiedy nie mamy happy endu.

I bekowy moment z Fusco całującym Root XD Ta scena wyglądała jakby aktor zrobił sobie jaja po prostu, ale twórcy i tak zdecydowali się to dodać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...