Skocz do zawartości

Person of Interest


Kymel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

 

Shaw is back, for real.

 
Sarah Shahi, who has been on maternity leave from the CBS drama since the middle of Season 4, is returning for much of the coming run, the actress told TVLine at CBS’ Television Critics Association press tour party on Monday night.
 
“I go back in September — full-time,” Shahi shared. “I’ll probably do eight or nine” of the shortened season’s 13 episodes.
 
As for Shaw’s return storyline, “I have no idea what the plan is,” she admitted with a laugh
 
 

:banana:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Premiera ostatniego sezonu 3 maja. 

The J.J. Abrams drama will launch Season 5 on Tuesday, May 3, with Episode 2 airing the following Monday, May 9 (and then Episode 3 on Tuesday, May 10, and so on). The show’s season finale is slated to fall on Tuesday, June 21.

CBS is still not declaring Season 5 POI‘s swan song, but all signs are pointing in that direction.

http://tvline.com/2016/03/16/person-of-interest-premiere-date-season-5-cbs/

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

o jezu jak zgniłem na pierwszym odcinku XD

ukryta moc jednego rdzenia PS3 - procesor Cell - przywraca maszynę do życia :banderas:

Sony uratowało świat

PS2 sterowało rakietami, PS3 podtrzymuje przy życiu sztuczną inteligencję

TYLKO SONY :fsg:



A sam odcinek solidny. Niektóre sceny wydawały się nieco sztywne, ale to samo miałem przy premierze 4 sezonu i potem było lepiej. W każdym razie w drugiej połowie odcinka już albo o tym zapomniałem, albo się poprawiło.

Krótko mówiąc, start finałowego sezonu to stare, dobre PoI ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami. Teraz czekamy, aż się wszystko pięknie rozkręci i, miejmy nadzieje, zakończy w wielkim stylu. I od następnego tygodnia będziemy dostawać 2 odcinki tygodniowo :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moga sobie pozwolic, bo pozamykali wiekszosc watkow w poprzednich sezonach. Zostalo tylko rozyebanie samarytanina, shaw i cokolwiek sie stanie z maszyną na końcu, więc nie ma spiny.

Za tydzień podobno

wraca Shaw

, wiec możliwe, że się nawet na tym jednym symbolicznym odcinku z numerkiem skończy.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

ależ odcinek :obama:

ale szczerze mowiac, to

czulem, że jakiś twist się zbliża. Nie wiedziałem jaki, ale po prostu musiało coś być, bo przez cały odcinek czułem się trochę rozczarowany. Całość brnęła zdecydowanie za szybko do przodu, jakby upchnęli dwa odcinki w jeden, przez co od razu zacząłem coś podejrzewać. Brałem pod uwagę albo śpieszenie się z materiałem przez skrócony sezon, albo właśnie jakiś twist związany z fazami Shaw. Na szczęście okazało się to drugie. Druga sprawa to łatwość z jaką Shaw wydostała się z rąk Greera oraz jak razem z Root i Johnem porwali starucha praktycznie "offscreen". Zostawienie tego "offscreen" byłoby absolutnie arcyokropne, gdyby to nie była tylko jakaś forma symulacji. Potem jak padł Greer i John to już byłem na 95% pewny, że będzie twist, bo to za szybko szło i za mało ładunku emocjonalnego i podbudowy w tym było. Niemniej miałem ten cień niepewności, że to jest na serio i przez skasowanie serialu zapieprzają z materiałem, więc oglądałem trochę przestraszony, bo to był balans na granicy odcinka tragicznego i bardzo dobrego. Na całe szczęście pod koniec odetchnąłem z ulgą i okazało się, że jednak twist i wszystko było symulacją. Serial nie został s(pipi)y a odcinek okazał się bardzo dobry.

Nie rewelacyjny, jak odcinek z symulacją maszyny z zeszłego sezonu, ale nadal bardzo dobry. Fabuła szła do przodu zdecydowanie za szybko, żebym nie zaczął czegoś podejrzewać, przez co twist zamiast mindfucka to zaserwował po prostu wielką ulgę.

Ano i rukanie Root z Shaw było strasznie dziwne, jakby same aktorki nie wiedziały co robic i się tylko przerzucały na zmiane xD

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...