Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

hej..gdzie mam niby znaleźć opcje bym wpisał kod z pudełka myclub by dostać coś extra? szukam szukam i nie mogę znaleźć

w dashu playstation, w sklepie chyba konkretnie jest opcja zrealizuj kod.

 

 

btw, sorry panowie, że czasem Was wytnę ale zawsze chcę po prostu wślizgiem odebrać piłę a nie faulować. Ogólnie na razie toczę wyrównane mecze z graczami z forumka, ale zbyt wiele niedokładnych podań i mało goli. Mimo to i tak jest przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, kiedy wreszcie jest pięknie, Konami zapomniało o tak oczywistej opcji, jak stworzenie ligi z niewielką liczbą drużyn (4-6), co oznacza powrót do pierwszych odsłon PESa, gdzie domowe turnieje rozpisywało się na karteczkach. O trybie Community, który wywalili kilka lat temu (bo tak) nawet nie marzę, ale zwykłą "domówkową" ligę mogli zostawić...

Odnośnik do komentarza

 

hej..gdzie mam niby znaleźć opcje bym wpisał kod z pudełka myclub by dostać coś extra? szukam szukam i nie mogę znaleźć

w dashu playstation, w sklepie chyba konkretnie jest opcja zrealizuj kod.

 

 

btw, sorry panowie, że czasem Was wytnę ale zawsze chcę po prostu wślizgiem odebrać piłę a nie faulować. Ogólnie na razie toczę wyrównane mecze z graczami z forumka, ale zbyt wiele niedokładnych podań i mało goli. Mimo to i tak jest przyjemnie.

 

 

 

niestety nic takiego nie mogę znaleźć ;/

Odnośnik do komentarza

Kurcze, kiedy wreszcie jest pięknie, Konami zapomniało o tak oczywistej opcji, jak stworzenie ligi z niewielką liczbą drużyn (4-6), co oznacza powrót do pierwszych odsłon PESa, gdzie domowe turnieje rozpisywało się na karteczkach. O trybie Community, który wywalili kilka lat temu (bo tak) nawet nie marzę, ale zwykłą "domówkową" ligę mogli zostawić...

jak to nie ma takiey opcji?? nie ma jakiegos zamiennika??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia, dlaczego Konami tak bardzo zaprzepaszcza szanse na zrobienie Ligi MIstrzow Online. Przeciez to bylby piekny tryb. EA co 2 lata wydaje Euro, Word Cup i gry ciesza sie mega popularnoscia przez tryb online, ktory przeciez w tak banalny sposob mozna rozwiazac. Wybor druzyny, eliminacje grupowe, finaly - ale to mialoby klimat!

Odnośnik do komentarza

Pogralem w to troche, a ze tryby online to jedyne w ktore gram w grach sportowych to na razie jednak musze odstawic pesa. Co to w ogole za padaka, ze ustawienia controllera i kamery sa inne niz to sobie ustawie na poczatku w opcjach offline? To jest dla mnie jakis zart, nie moge sobie nawet cursor switching ustawic na manual tylko jest semi-assist albo assist. LOL

 

Najwieksza padaka to niestety kamera Wide, ktorej nie idzie nijak zmienic i chyba nie musze nikomu mowic ze jest duzo za blisko. Jakby tego bylo malo to najczesciej nie nadaza za pilka i przy gornych mocnych pilkach gra sie na slepo xD

 

 

Ktos w Konami pieknie wymyslil, ze drugi gracz moze ci w kazdym momencie wylaczyc replay bramki, ktora wlasnie strzeliles.

 

 

Poza tym wszystko tak sie grzebie i wolno laczy ze spokojnie mozna sobie isc zrobic kanapke do kuchni, jak dobrze pojdzie to jeszcze ja zjesc  :yao:

 

 

 

 

Zastrzegam, ze wszyzstko co tutaj pisze dotyczy trybow online, offline gra sie zaje.biscie tylko co mi z tego jak nie mam z kim grac i zostaje mi tylko i wylacznie online.

Odnośnik do komentarza

easye pochwalisz sie wynikami meczow ze mna? :P  ps4 to jednak cwana bestia, swoja kopie gry sprzedalem a i tak dzis gralem w pesa - dzieki easye, jego laczowi i share play milo i o dziwo bez wiekszego laga w sterowaniu sobie pykalismy meczyki we dwoch :D:D:D

 

<3

 

Skoro sie nie chwali, to musial dostac osmieszajacy wpyerdol xD

Odnośnik do komentarza

podkradzione od chlopcow polakow z innego forum, chyba sie nie obraza a piekny dowod na to, ze w tej odslonie mozna strzelac zza pola karnego. przy okazji widze powrot do czasu psx/ps2 z wolnymi z polowy :P

 

 

Dożywotni props za muzykę w tle - uwielbiam Lindsey i jestem jej ogromnym fanem i aż przyjemnie mi to było oglądać :)

 

Same bramki mistrzowskie, czuć tez jakiś feeling tego starego PESa, czy to piątki czy szóstki, w które potrafiłem grać dzień w dzień przez wiele miesięcy. Ale mnie naszła ochota, żeby kupić swoją kopię, jeszcze jak Easye przeskoczył... to duża rekomendacja.

Też mi nowa FIFA nie leży za specjalnie.

Odnośnik do komentarza

 

easye pochwalisz sie wynikami meczow ze mna? :P ps4 to jednak cwana bestia, swoja kopie gry sprzedalem a i tak dzis gralem w pesa - dzieki easye, jego laczowi i share play milo i o dziwo bez wiekszego laga w sterowaniu sobie pykalismy meczyki we dwoch :D:D:D

 

<3

Skoro sie nie chwali, to musial dostac osmieszajacy wpyerdol xD

Osmieszajacy to moze nie, chociaz Legia z Liverpoolem 1:0 (mimo niewielu strzalow)ciezko bylo przelknac, no ale powiedzmy szczerze - w ogole nie potrafie jeszcze w ta gre strzelac, a przestawienie wczoraj na Advance bylo chyba zlym pomyslem ^^.

Widac Ficus, ze grywales ostatnie lata mimo wszytsko w PESa - musze sie przestawic w zagraniach prostopadlych - tutaj trzeba je zagrywac zdecydowanie wczesniej niz w FIFIE, no i 3 mecz juz byl bardziej wyrownany. Trudno tez dobrze grac odpalajac 2 raz PESa od 2007r :teehee:, uwazam ze tragedi i tak nie ma, bo tylko z MU grajac Atletico dostalem 3:1 (sam wiesz ze powinno byc 2:1 :P ), pytajac po drodze o polowe klawiszologi . To jest wlasnie piekne w PESie, miales przewage przez wiekszosc czasu, ale majac ogolne pojecie o pilce mozna powalczyc, walnac w slupek z metra, albo w bramkarza z 5ciu xD w FIFA taki mecz po latach skonczyl by sie na 0:10...

Jak nie miales laga, to mozemy jeszcze nie raz tak pograc! Piekny jest ten share play!

Nie no co ty przeciez on ma skilla, nie puszcza zadnyvh trojkatow i ma resista na przenikanie.

 

 

Dziwnym trafem te rzeczy nie przeszkadzaja ludziom ktorzy grają z kompem i noobom.

He.

Ale ja widze, ze trojkaty przechodza, tyle ze jakos mnie to za specjalnie nie irytuje, czasami mimo wszytsko przetne podanie trzymajac kwadrat i cofajac sie 2 zawodnikiem - ogolnie wkurza to zdecydowanie mniej niz mijanie 4 zawodnikow w FIFA, czy akcje skladajaca sie z 3 podan...

 

Da sie jakos wgrac save'a z nazwami druzyn ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

pes2015>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>fifa15 pod kazdym gameplayowym wzgledem, jedynie oprawa av niszczy u EA

Nie tylko, ale ogólnie się zgadzam.

 

Grałem w wersje na X360 i PC, wydają się być gameplayowo bardzo podobne, ale jednocześnie duuuuużo różnią się od demka. Na niekorzyść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...