Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

ku.rwa chyba tez jestem za malo cierpliwy na ta gre

 

online sie nie da wiec gram z konsola.

 

jak to jest, ze przy mnie (na top player) nonstop jest dwoch trzech pilkarzy, a tamci jak graja to maja full miejsca i swobodnie rozgrywaja pilke?

 

ja podam to przy gosciu albo od razu jest przeciwnik i nie mam szans przyjac bo od razu jest ostry pressing i trace, a jak gra konsola to nikogo nie ma.

 

biegne z pilka i oni odbieraja mi bez zadnego ruchu, po prostu mnie dogadania, mija pol sekundy i od razu trace pilke.

 

ku.rwa no szlag mnie trafia.

 

jak odbieracie pilke? co daje trzymanie X, bo tego nie moge zrozumiec? typ podbiega i nic nie robi, raz na rok odbiore tak pilke. na zamach sie daja najbierac jak dzieci.

 

nie umiem, kur.wa po prostu gram kilka godzin dziennie i jestem za glupi na to. gralem z ziomkami offline, ale oni sa fifowcami od zawsze, albo to ich pierwsze podejscie do pilek konsolowych w ogole wiec ogrywam ich na lajcie i nic mi to nie daje.

 

gdyby nie to, ze kupilem wersje cebulowa to pewnie juz bym opchnal na allegro ;p

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze w w obronie to dobre ustawianie się i rozsądny pressing. Ja nie mam problemów z obroną i online(średnio 0.6 straconej po 15 meczach)  i na superstar z CPU (straciłem 3 bramki w 12 meczach). Najczęstrzy błąd jaki widzę jak ludzie grają to agresywny pressing bez wracania i trzymania formacji (co jest ważne). Ciągłe trzymanie r1+X+[ ] to najgorszy możliwy sposób obrony (zostawia się dziury na pozycjach).

Przy nagłej straci piłk najlepiej przełączyć się na zawodnika przed linią piłki, a drugim stosować pressing z [ ]. W sytuacjach 1 vs.1 oczywiście L2 plus 2xX najlepiej się sprawdza (przy dobrym tajmingu).

Na koniec kolejny raz podkreślę. Agryswny pressing to w wielu przypadkach zła gra obronna i tyle. Można próbować ustawić drużynę i do takiej gry. Z bardzo wysoką linią obrony, grą na spalony i defensywnym pomocnikiem z dobrym odbiorem i podaniem, ustawionym bardzo blisko obrońców. Wtedy też często trzeba manualnie poprawiać pozycjonowanie obrony d-padem. Najlepiej wtedy też w ogóle nie nastawiać krycia indywidualnego, bo zaburzy linię.

Odnośnik do komentarza

Czy te pedały potrafią grać kimś innym prócz Realu? jakie to jest pretensjonalne. 99% globu kocha Real.

 

Ja w online division gram Romą, Valencią i Napoli, no i gram kompletnie bez asyst (tylko z basic shooting). Ach czasami chciałbym zobaczyć minę przeciwnika, który wybiera Real, gra na asystach, a i tak przegrywa do zera ze znaczącą różnicą posiadania piłki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ku.rwa chyba tez jestem za malo cierpliwy na ta gre

 

online sie nie da wiec gram z konsola.

 

jak to jest, ze przy mnie (na top player) nonstop jest dwoch trzech pilkarzy, a tamci jak graja to maja full miejsca i swobodnie rozgrywaja pilke?

 

ja podam to przy gosciu albo od razu jest przeciwnik i nie mam szans przyjac bo od razu jest ostry pressing i trace, a jak gra konsola to nikogo nie ma.

 

biegne z pilka i oni odbieraja mi bez zadnego ruchu, po prostu mnie dogadania, mija pol sekundy i od razu trace pilke.

 

ku.rwa no szlag mnie trafia.

 

jak odbieracie pilke? co daje trzymanie X, bo tego nie moge zrozumiec? typ podbiega i nic nie robi, raz na rok odbiore tak pilke. na zamach sie daja najbierac jak dzieci.

 

nie umiem, kur.wa po prostu gram kilka godzin dziennie i jestem za glupi na to. gralem z ziomkami offline, ale oni sa fifowcami od zawsze, albo to ich pierwsze podejscie do pilek konsolowych w ogole wiec ogrywam ich na lajcie i nic mi to nie daje.

 

gdyby nie to, ze kupilem wersje cebulowa to pewnie juz bym opchnal na allegro ;p

Przejdź trening, jest w ostatniej zakładce w menu.

 

Poza tym:

 

Odnośnik do komentarza

 

Czy te pedały potrafią grać kimś innym prócz Realu? jakie to jest pretensjonalne. 99% globu kocha Real.

Ja w online division gram Romą, Valencią i Napoli, no i gram kompletnie bez asyst (tylko z basic shooting). Ach czasami chciałbym zobaczyć minę przeciwnika, który wybiera Real, gra na asystach, a i tak przegrywa do zera ze znaczącą różnicą posiadania piłki.

 

 

Zagraj ze mną proszę! <3

czy granie na domyslnych dwoch paskach asysty to wieś?

 

Tak :P

Odnośnik do komentarza

No dla mnie też, jako nieliczny nie narzekam na matchmaking. Sam wybieram bez restrykcji, żeby szybciej (albo w ogóle) wyszukało.
Co nie zmienia faktu, że wygranie słabszymi drużynami przy takich ustawieniach daje większą satysfakcję,

Ja nie narzekam nawet na spamerów piłek na dobieg. Bo w ostatecznym rozrachunku na razie nieźle sobie z nimi radzę.
Każdy w końcu sam wybiera to jak chce grać i czerpać przyjemność z tego. Dlatego nigdy nie będę online poważnie traktował, bo taka
rywalizacja zawsze preferuje "specyficzne" granie.  Ja gram dla rozrywki, nawet po sieci, więc zdecydowanie pomaga mi to w nieirytowaniu się podczas
zabawy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najważniejsze w w obronie to dobre ustawianie się i rozsądny pressing. Ja nie mam problemów z obroną i online(średnio 0.6 straconej po 15 meczach)  i na superstar z CPU (straciłem 3 bramki w 12 meczach). Najczęstrzy błąd jaki widzę jak ludzie grają to agresywny pressing bez wracania i trzymania formacji (co jest ważne). Ciągłe trzymanie r1+X+[ ] to najgorszy możliwy sposób obrony (zostawia się dziury na pozycjach).

 

Przy nagłej straci piłk najlepiej przełączyć się na zawodnika przed linią piłki, a drugim stosować pressing z [ ]. W sytuacjach 1 vs.1 oczywiście L2 plus 2xX najlepiej się sprawdza (przy dobrym tajmingu).

 

Na koniec kolejny raz podkreślę. Agryswny pressing to w wielu przypadkach zła gra obronna i tyle. Można próbować ustawić drużynę i do takiej gry. Z bardzo wysoką linią obrony, grą na spalony i defensywnym pomocnikiem z dobrym odbiorem i podaniem, ustawionym bardzo blisko obrońców. Wtedy też często trzeba manualnie poprawiać pozycjonowanie obrony d-padem. Najlepiej wtedy też w ogóle nie nastawiać krycia indywidualnego, bo zaburzy linię.

 

Wow, technika jeszcze z psx. 

Fajnie, ze na nowo odkrywasz kolo. 

Odnośnik do komentarza

Dziś rano był apdejt. Poprawili niektórym zawodnikom statystyki, niektórym obniżyli. Ale co najważniejsze, odnoszę wrażenie, że gameplay znowu prezentuje się jak ten z dema. Przyspieszono nieco rozgrywkę no i zawodnicy znowu są tak samo responsywni jak w demku. Ach to Konami...

Imo placebo. Ja roznic nie widze (PS3). Nie znam sie ale w pesach gameplay zmienialy tylko patche, aktualizacje nigdy
Odnośnik do komentarza

Poprawili te staty mówisz? Ostatnio obczajam se piłkarzy a tam Malouda - 83 (a przecież on od dawna nie jest tak dobry jak kiedyś), a inni mają strasznie zaniżone.

 

Wczoraj sobie stworzyłem Sebka Milę w edytorze i dodałem do repry, oczywiście spełniłem wszystkie 3 warunki: "włosy jak jaskiniowiec, uszy jak słoń Dumbo i nos jak klamka od zakrystii" :D

 

Wczoraj grałem też mecz Polska - Niemcy - przegrałem 2:1, ale strzeliłem takiego gola że prawie dostałem erekcji. Naprawdę muszę to jakoś nagrać. Najpierw drybling Kucharczyka, lekkie podanie na dobieg do Lewego, Lewy na lewym skrzydle tak fajnie sobie prowadził piłkę lewą nogą, ciałem odpychając Mustafiego, dośrodkował i Grosicki tak super szczupakiem walnął tuż przy ziemi, piłka Neuerowi weszła pod pachę normalnie. Ale mnie to robi.

Odnośnik do komentarza

 

Najważniejsze w w obronie to dobre ustawianie się i rozsądny pressing. Ja nie mam problemów z obroną i online(średnio 0.6 straconej po 15 meczach)  i na superstar z CPU (straciłem 3 bramki w 12 meczach). Najczęstrzy błąd jaki widzę jak ludzie grają to agresywny pressing bez wracania i trzymania formacji (co jest ważne). Ciągłe trzymanie r1+X+[ ] to najgorszy możliwy sposób obrony (zostawia się dziury na pozycjach).

 

Przy nagłej straci piłk najlepiej przełączyć się na zawodnika przed linią piłki, a drugim stosować pressing z [ ]. W sytuacjach 1 vs.1 oczywiście L2 plus 2xX najlepiej się sprawdza (przy dobrym tajmingu).

 

Na koniec kolejny raz podkreślę. Agryswny pressing to w wielu przypadkach zła gra obronna i tyle. Można próbować ustawić drużynę i do takiej gry. Z bardzo wysoką linią obrony, grą na spalony i defensywnym pomocnikiem z dobrym odbiorem i podaniem, ustawionym bardzo blisko obrońców. Wtedy też często trzeba manualnie poprawiać pozycjonowanie obrony d-padem. Najlepiej wtedy też w ogóle nie nastawiać krycia indywidualnego, bo zaburzy linię.

 

Wow, technika jeszcze z psx. 

Fajnie, ze na nowo odkrywasz kolo. 

 

Wow, co z tego jak dużo osób dawno nie grało i gubi się w obronie, a temat nie przeglądają tylko stare wygi.

Kompletnie bezsensowny zarzut.

Odnośnik do komentarza

kurde ja wszystko rozumiem, ale wciaz mam problem z odbiorem <debil> trzymam X, nie trzymam, pilka lata miedzy moimi pilkarzami, ktorzy maja to gdzies, trzymam x, przeciwnik mnie mija i jest sam na sam. probuje dwa razy x to albo fauluje, albo trafie pilke a typ dalej z nia biegnie.

 

szlag mnie trafia. za glupi jestem, zatrzymalem sie na pes 6 chyba.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że gdy Live Update jest na ON to przeedytowane nazwiska idą się kochać (a zmieniłem już pół ligi brazylijskiej). Na szczęście ustawienie na OFF wczytuje z powrotem naszą edycję. Nie wiem czy tyczy się to tylko lig, w których ów bajer występuje, ale nie można mieć wszystkiego.

 

Co do zmiany gameplayu względem dema, jestem chyba jedną z niewielu osób, które nie odczuły większej różnicy, owszem na past-genach (gram na X360) było szybciej, ale ustawienie game speed -1 załatwia IMO sprawę. Może jestem trochę Januszem, lecz w pozostałych elementach jest wypisz-wymaluj. Jak ktoś wcześniej napisał, efekt placebo.

Odnośnik do komentarza

Hej. Wiem ze w pesie jest dużo ukrytych tajnych ciosów. Takich jak drugie wciśnięcie kółka w momencie oddawania strzału powoduje knuckleshot u niektórych piłkarzy. Znacie inne "kody" jak np. Strzał z główki do dołu o ziemię albo wyprzedzenie zawodnika w walce o piłkę albo lepsze przyjęcie piłki ...?

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Wkur.wili mnie ta wersja na x360. Kompletny brak szacunku do klienta, wystarczy popatrzec na fife i wersja na x360 nie rozni sie wlasciwie niczym od innych platform. Co jest smieszniejsze to mam fife 15 na pc i wersja na x360 jest duzo lepsza, nie wchodza juz takie babole jak wczesniej.

 

 

A tutaj wszystko okrojone, brak nawet animacji wychodzacych pilkarzy na boisko, MEGA LOL i niepowazne traktowanie ludzi grajacych na past genach (a jest ich nadal mnostwo). No kur.wa, trudno naprawde bylo wsadzic prosta animacje, co za janusze xDDD Poza tym ten online to naprawde jest gruby zart, wlaczam sobie dywizje i czekam 5 minut az mnie z kims polaczy, a jak juz laskawie polaczy to opoznienie miedzy wcisnieciem czegos na padzie a reakcja pilkarza jest jak sku.rwysyn i to przy internecie 50mb, to wspolczuje tym co maja wolniejszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...