Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Wiem ze w pesie jest dużo ukrytych tajnych ciosów. Takich jak drugie wciśnięcie kółka w momencie oddawania strzału powoduje knuckleshot u niektórych piłkarzy. Znacie inne "kody" jak np. Strzał z główki do dołu o ziemię albo wyprzedzenie zawodnika w walce o piłkę albo lepsze przyjęcie piłki ...?

Ja do odbioru piłki, przejęć i ogólnie w walce o piłkę czy to przy główkach czy kończynach dolnych uzywam jokey, czyli L2.

Odnośnik do komentarza

Foredobe - miales racje, w meczach online w ogole nie mozna ustawic kamery  :blink:

No i FIFA na nextgenach jest zupelnie inna, ale fakt, otoczka, animacje itp. sa swietnie takze na pastgenach zrobione..

I teraz moje pytanie - czy jak ktoś sobie wyedytuje zawodnika / zawodników, to są oni dopuszczeni do meczy towarzyskich online - np. w pokojach, czy statystki są zamieniane ? 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Foredobe - miales racje, w meczach online w ogole nie mozna ustawic kamery  :blink:

No i FIFA na nextgenach jest zupelnie inna, ale fakt, otoczka, animacje itp. sa swietnie takze na pastgenach zrobione..

I teraz moje pytanie - czy jak ktoś sobie wyedytuje zawodnika / zawodników, to są oni dopuszczeni do meczy towarzyskich online - np. w pokojach, czy statystki są zamieniane ? 

 

śmiech na sali z brakiem możliwości ustawienia wysokości i zooma kamery. Dobrze, że jak zmienisz kamerę online to nie zmienia się także twojemu przeciwnikowi  :thanks:

 

Wie ktoś może co daje zaznaczenie RIVAL CLUB w edycji? co to zmienia w relacji między graczem a komputerem. Czy są jakieś twarde fakty co do tej opcji czy tylko jest to opcja któa nic tak na prawde nie zmienia?

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

 

Hej. Wiem ze w pesie jest dużo ukrytych tajnych ciosów. Takich jak drugie wciśnięcie kółka w momencie oddawania strzału powoduje knuckleshot u niektórych piłkarzy. Znacie inne "kody" jak np. Strzał z główki do dołu o ziemię albo wyprzedzenie zawodnika w walce o piłkę albo lepsze przyjęcie piłki ...?

Ja do odbioru piłki, przejęć i ogólnie w walce o piłkę czy to przy główkach czy kończynach dolnych uzywam jokey, czyli L2.

 

co to dokladnie daje? i jak, trzymasz caly czas i wtedy normalnie pressing + odbiory dwa razy X?

Odnośnik do komentarza

Piłkarz schodzi niżej na nogi, trudniej go minąc. Uzywaj w polu karnym. Gdy grasz z nieogarnietym rywalem mozesz biegac z R1 + x, gdy trafisz na faceta ktory potrafi kiwnac (chocby prostym x + □) pomysl o kryciu z L2.

 

Oczywiscie z L2 stoper jest wolniutki. Musisz zrozumiec kiedy to uzywac

Edytowane przez Kałach
Odnośnik do komentarza

 

Specjalnie zamowilem preorder zeby miec tych grajkow my club, bo wiedzialem ze dolacze pozniej…ps4 dopiero dzis nabylem. Kod preorderowy nie dziala, stracil waznosc czy cos, jaki bez sens:(

U mnie agent za preordera pojawił się w inbox dopiero po 5 dniach od wpisania kodu, wylosował mi Tiago Silvę.

 

Ale mialem masakre z Pesem cyfrowym. najpierw zassalo mi 2 pesy, turecki i multijezykowy. Pomimo zassania calych 2 wersji, moglem grac tylko w turka. Wersja multi tylko mecz real atletico final pucharu jakis, a mialem zassane wszystko na 100%. Usunelem wiec oba wpisdu i zassalem znow, i okazalo sie ze tez 2 pesy, ale tym razem multijezyczny w ogole nie chcial sie odpalic error wywalal, jak kliknelem usun to zawiecha…po czym jak na nowo konsola wystartowala, od razu multijezyk zaczal dzialac:)

Cyrki nie male mialem tez z preorderowym bonusem myCLub, ale sie udalo i wylosowalem Alabe:( i Bale, no i Goetze tez doskoczyl. Troche nie ogarniam cen za zawoidnikow i kontraktow.

Dopiero zagralem kilka meczy z kompem, ale widze, ze w ta edycje sie normalnie da grac, w porownaniu do 2014.

PS standardowo poza MyClub nie odpalilem innego trybu.

Odnośnik do komentarza

Wszystko git ale nie mam chyba sił grac po sieci z ludźmi którzy grają w większości Realem. Wiem, że Juve nie jest też wybitnie słabe, ale nikim innym grać nie potrafię i nie chcę. I chyba brakuje już czasu na żyłowanie skilla, dlatego chyba opuszczam online piłeczkowy, bo zatrzymałem się na PES6/Fifa09. Wolę poskakać w GTA i podziwiać widoczki niż skamleć i łatać K*rwami cały pokój. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do kupna PESa - demo zrobiło na mnie wielkie wrażenie, na regularze gra się całkiem fajnie, ale na superstarze to nawet nie mogę strzelić gola konsoli, chyba wyszedłem z wprawy. :( Ale do rzeczy, mam 2 pytania: pierwsze z nich to jak działa multiplayer? Bo czytałem parę stron wcześniej że jest problem z wejściem do MyClub, znalezienia graczy itd. A drugie pytanie dotyczy tego, jak bardzo Konami skopało pełną wersję? :D Bo wiem, że mają skłonność do zmian w stosunku do demka, z którego moim zdaniem miód płynie strumieniami. Konsola oczywiście PS4.

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

roznica miedzy fifa a pesem w kwestii otoczki, oprawy to jest taka przepasc, ktora w sumie nie ma dna. do konca swiata konami by ich nie dogonilo nawet jakby fifa miala juz nigdy nie wyjsc. tak mnie to denerwuje. co z tego ze maja lige mistrzow jak z anglii chyba tylko manu na licencji (ktorego nie ma w zadnych pucharach). jesli chodzi o stamine to ktos na glowe upadl. jak kur wa w 60min grajki moga miec pusty pasek to wytlumaczyc nie sposob. co prawda ten pasek to jest huya warty bo nie widze wiekszej roznicy miedzy pilkarzem z pelna stamina a bez sil. master league nawet spoko, online nie ruszalem bo nie umiem na razie za bardzo grac. ale powiedz mi tylko ktos gdzie mozna odebrac tego pilkarza z druzyny uefa w myclub? powinienem miec jednego a nigdzie nie widze zadnego kozaka w moim teamie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do kupna PESa - demo zrobiło na mnie wielkie wrażenie, na regularze gra się całkiem fajnie, ale na superstarze to nawet nie mogę strzelić gola konsoli, chyba wyszedłem z wprawy. :( Ale do rzeczy, mam 2 pytania: pierwsze z nich to jak działa multiplayer? Bo czytałem parę stron wcześniej że jest problem z wejściem do MyClub, znalezienia graczy itd. A drugie pytanie dotyczy tego, jak bardzo Konami skopało pełną wersję? :D Bo wiem, że mają skłonność do zmian w stosunku do demka, z którego moim zdaniem miód płynie strumieniami. Konsola oczywiście PS4.

Wczoraj rano wyszedł path i u mnie online chodzi dobrze. Wcześniej bywało problematycznie. Jak wyszedłeś z wprawy to będziesz musiał poćwiczyć bo bywa ciężko. Co do jakości to jest kilka błędów, najbardziej mnie osobiście denerwuje, że piłka przechodzi między nogami zbyt często, jak na podwórku, a przecież gramy profesjonalistami xd. No ale tytuł polecam, przeczytaj trochę stron wcześniej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hiszpański komentator w porównaniu z angielskim naprawdę daje radę.

 

oj hiszpański jest muy bueno! :)

 

znalazłem coś z game tips! 

http://pesmastery.com/pes-2014-game-tips/

 

jeśli ktoś wie więcej proszę piszcie!

 

 

jeszcze chiałem napisać coś o swoim pomśle na Master Lige!

otóż...zrobiłem tak, że zmieniłem WSZYTKIE ligi w edycji. Gram Bayernem więc nie mam co liczyć na lige niemecką w najbliższym czasie. Jeśli bjednak była by liga niemiecka to co wtedy z drużynami z REST OF EUROPE?

podeszłem do tego w ten sposób...w swojej lidze czyli PEU skupiłem najlepsze drużyny ze wszystkich lig: jest porto benfica ajax psv chelsea milan szchtar itp...genralnie mam taką lige mistrzów na 20 drużyn. w innych ligach przemiszałem inne drużyny, które nie zmieściły się do tej najlepszej. 

REzultat -> każdy mecz jest istotny, każdy z każdym może wygrać a na koniec sezonu jest duża szansa na ciekawą lige mistrzów. Swoistą ligą mistrzów jest też puchar ligi :)

 

polecam takie rozwiązanie!

 

 

na koniec props dla konami za to, że zrobiłą dwa stadiony z jednego :) Mamy giuseppe meazza oraz san siro :D  :sorcerer:

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

 

Hej. Wiem ze w pesie jest dużo ukrytych tajnych ciosów. Takich jak drugie wciśnięcie kółka w momencie oddawania strzału powoduje knuckleshot u niektórych piłkarzy. Znacie inne "kody" jak np. Strzał z główki do dołu o ziemię albo wyprzedzenie zawodnika w walce o piłkę albo lepsze przyjęcie piłki ...?

Ja do odbioru piłki, przejęć i ogólnie w walce o piłkę czy to przy główkach czy kończynach dolnych uzywam jokey, czyli L2.

 

 

GDZIe masz jokey pod L2? w obronie L2 ma N/A czyli bezużyteczny. Czy chodzi CI o SPecial controls?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...