Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

 

hiszpański komentator w porównaniu z angielskim naprawdę daje radę.

 

 

 

na koniec props dla konami za to, że zrobiłą dwa stadiony z jednego :) Mamy giuseppe meazza oraz san siro :D  :sorcerer:

 

 

To rozwiązanie jest już od kilku dobrych lat. Jako fan Milanu doceniam ten gest, bo na San Siro (wersja Milanu) kibice domowi siedzą po prawej, a na Meazza (Inter) po lewej względem kamery, czyli tak, jak w rzeczywistości. Poza tym są inne reklamy. Uwielbiam takie smaczki :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Hej. Wiem ze w pesie jest dużo ukrytych tajnych ciosów. Takich jak drugie wciśnięcie kółka w momencie oddawania strzału powoduje knuckleshot u niektórych piłkarzy. Znacie inne "kody" jak np. Strzał z główki do dołu o ziemię albo wyprzedzenie zawodnika w walce o piłkę albo lepsze przyjęcie piłki ...?

Ja do odbioru piłki, przejęć i ogólnie w walce o piłkę czy to przy główkach czy kończynach dolnych uzywam jokey, czyli L2.

 

 

GDZIe masz jokey pod L2? w obronie L2 ma N/A czyli bezużyteczny. Czy chodzi CI o SPecial controls?

 

Sorry pomyliłem się, jockey jest pod R2. A L2 też używam, przeszedłem trening i tam coś z tym było, nie pamiętam już, przejdę jeszcze raz to napiszę dokładnie.

 

Poza tym wszystko jest na temat sterowania w command list.

Odnośnik do komentarza

 

Dziwne, bo na treningu jednak pokazuje, ze czasami mozesz odebrac pilke L2+X.

Jeszcze raz zadam pytanie - czy przy rzucie wolnym da sie jakos wezwac 2 zawodnika do pilki by mu wystawic ja na bombe ?

no mozes, to podstawowe zagranie. Co w tym dziwnego?

 

To napisz mi jak to sie robi, bo nigdzie nie widze takiej opcji, moge jedynie przelaczyc sie na zawodnika z pola.

Chodzi mi o coś takiego:

http://youtu.be/vWg7VRyMAXo?t=4m28s

 

Totalnie nie rozumiem, dlaczego obroncy w murze raz skacza, a raz nie - trzeba wcisnąć trójkąt w odpowiednim momencie ?

MyClub jest dla mnie zdecydowanie lepszy niż UT, pomimo tego zdecydowanie łatwiej trafić dobrego zawodnika i ogolnie jest mniej skomplikowany. Przede wszystkim gameplay jest taki sam jak offline! 

Cholernie dobry ten nowy PES!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

Dziwne, bo na treningu jednak pokazuje, ze czasami mozesz odebrac pilke L2+X.

Jeszcze raz zadam pytanie - czy przy rzucie wolnym da sie jakos wezwac 2 zawodnika do pilki by mu wystawic ja na bombe ?

no mozes, to podstawowe zagranie. Co w tym dziwnego?

 

To napisz mi jak to sie robi, bo nigdzie nie widze takiej opcji, moge jedynie przelaczyc sie na zawodnika z pola.

Chodzi mi o coś takiego:

http://youtu.be/vWg7VRyMAXo?t=4m28s

 

Totalnie nie rozumiem, dlaczego obroncy w murze raz skacza, a raz nie - trzeba wcisnąć trójkąt w odpowiednim momencie ?

MyClub jest dla mnie zdecydowanie lepszy niż UT, pomimo tego zdecydowanie łatwiej trafić dobrego zawodnika i ogolnie jest mniej skomplikowany. Przede wszystkim gameplay jest taki sam jak offline! 

Cholernie dobry ten nowy PES!

 

 

cholera easye...przecież masz w prawym górnym rogu ak wykonujesz freekick jak wezwać drugiego zawodnika!

 

jesli chodzi o myclub to nie wiem dlaczego cały czas nie mam nikogo z drużyny uefa...wchodziłem w inbox i nic nie ma

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojecia dlaczego u mnie to online sie nie wyswietla. L2+Krzyżyk góra/dół.

PESowcy zawodowcy, kazde pytanie 3 razy trzeba zadawac, bo nikt nie pamieta "podstawowych zagran" (chyba ze Konami co roku zmienia ta klawiszologie)

2 slaba rzecz to wyswietlanie taktyk na ekranie przeciwnika - 0 zaskoczenia, jak nagle przesuwamy linie, zmieniamy formacje badz wysylamy wszytskich na atak.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zaraz prawdziwy test kąsolowej piłki kopanej. Zabieram ps3 do kumpli! 

Arabski komentator. Piwo. Marihuana. Karne. Fun 100%. 

 

Versus jest świetny, piękne akcje się klepie. Wreszcie dobre drużyny grają tak jak ukazują to statystki. Przy dwóch wyrównanych graczach i np. meczu Węgry - Holandia ten pierwszy zwyczajnie nie ma szans. Podoba mi się to. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy mozna gdzies kupic karty odnowy dla zawodników w My Club, czy sa one przyznawane randomowo ?

Stamina danego zawodnika odnawia się jak siedzi na ławie, bo posadziłem obronce i jakos za specjalnie mu ten wskaznik nie wzrosl...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...