Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

PES 14 jest jednym wielkim skryptem. To bardzo łatwo stwierdzić: w PES13 miałem dziesiątki zapisanych bramek z powtórek, w 14 mam 5, nie chce sie zapisywać replayów bo wszystkie wyglądają bardzo podobnie. Nie ma tych "niespodziewanych akcji", z czego słynęła seria. Dalej: PES 14 ma speed laga, każdy piłkarz dogania każdego, gra z kontrataku nie istnieje. Co więcej: kod sieciowy jest taki sobie. Mam dobre połączeniem (bez przesady, że 100 Mbs nie wystarczy, kaman), opóźnienie jest często wyczuwalne- nie ścina, nie szarpie, ale czuć wyraźnie ping. Grywam z kolegą, on ma jeszcze szybszą kablówkę- jest ok, ale z losowymi użytkownikami bywa bardzo problematycznie. Na tyle, że od kilku miesięcy nawet nie grałem online, bo szkoda czasu.

 

Nie jestem fanem Fify, wolałem PES 12 i 13 od piłki EA, ale to Fifę 14 wybrałem nad produkt Konami z tego samego roku. Jestem więc pełny obaw co do PES 15, skoro punktem wyjściowym jest poprzednia odsłona. Grafika nie jest dla mnie ważna, moze sobie to wygladac jak PES 14 na PC (czyli HD i płynna animacja0, mi to rybka. Byle wywalili te dziadostwo, które drążyło PES 14.

 

Acha: darujcie sobie określenia "jesteś dzieckiem, chcesz grac piłki na Ronaldo". Otóż od zawsze preferowałem grę słabszymi zespołami, ale dajcie spokój,  że piłkarz jak Walcott z Arsenalu jest zjadany szybkościowo przez środkowych stoperów Warszawskiej Legii. Bo to ma być symulacja, to jakby w Gran Turisimo Fiat Punto doganiał Ferrari, by było "uczciwie". Po to są klasy zespołów, by to miało sens.

Edytowane przez Prawdziwek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jedyne co ma pes14 lepsze wzgledem pes13 to animacje i gre formacji obronnej - trzymaja linie i sa blizej bramkarza, przez co odpadla najwieksza bolaczka edycji 2013 czyli pilki prostopadle bite na pale z dowolnego miejsca boiska. Mimo wszystko osiagnieto to wspomnianymi przez prawdziwka skryptami co mnie niezmiernie wkurza, bo juz nie wiem co gorsze - skrypty czy przelaczanie manualne na ostatniego obroncy i szybki powrot w nadzieji ze przeciwnik nie zdarzy walnac prostopadlej pilki

 

ten team tej serii nie uratuje, jest zbyt slaby i jest ich zbyt malo - powtarzam - niech oni lepiej wydarza PES3 lub PES5 w edycji HD niz dalej odwalaja te cyrki

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mecze online w pes 14 wyglądają tak: trójkąt, kwadrat. Nic innego nie ma sensu robić bo to wchodzi zawsze i wszędzie. Byłem zajadłym fanem PES ISSa od lat, do czasu PES 6 gdzie to był jedyny i ostatni bardzo dobry PES. Później już tylko albo Fifa ale pitolenie i udawanie przed samym sobą, że Pes nadal królem. Konami osiągnęło dno bez echa. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry za te tłumaczenie ale z portugalskich stron musiałem użyć translatora. Ale co do kontrowersyjnej 14 tu  brzmi bardzo optymistycznie :

 

"Witajcie przyjaciele, PESNews nie i przyniesie Ci opinie i analizy największych witryn hazardowych na świecie o Pro Evolution Soccer 2015 jest nadpłata, bo warto:


Po pierwsze musimy pamiętać, że można również śledzić PESNews na Twitter, Facebook i na bieżąco z wszystkimi wiadomościami o Pro Evolution Soccer 2015, a my również przynieść żywo więc rzucić grę demo Pro Evolution Soccer 2015 to nie z następujących czynności na Youtube!

Nasz zespół wybiera fragmenty analiz największych stron z grami na świecie, którzy nie ich analizy na nowym Pro Evolution Soccer 2015. Podaruj warto podano w analizie, aby zobaczyć, jak gra jest i czego możemy się spodziewać. Przypominając, że demo E3 był tylko początek pracy, więcej rzeczy będą dodawane i poprawiła ostateczną wersję.

Podkreślić kilka ważnych punktów, sprawdź:

     IGN Hiszpania

"" Pole jest nasz "to motto nowego Konami Pro Evolution Soccer, gdzie gra jest lepsza od innych gier piłkarskich! Pracować na bycie wielkim gameplay się, co zawsze było mocną stroną Konami i pozostaje w tej wersji. Ciągłe przechodzi, przechodzi na głębokości są czyste i płynne. Długie przebiegi w środku pola odpowiadają dobrze, ale gdy pojawi się w obszarze trzeba będzie trenować to nie tylko wstrząsnąć L1, będzie miał do celu. "

      Meristation

"Wydaje się, że w końcu, Pro Evolution Soccer (PES) opuści zły czas, który przeszedł w ostatnim generacji konsol z PES 2015. Podczas gdy jego rywale, a nawet niektórych lojalnych fanów serii czułem, że Konami w jednym roku można następnie rozwinąć prawdziwą grę i bardziej solidny. We wrześniu będziemy mieć tę nową odsłonę PES z mocnym obietnicy powrotu do korzeni, a teraz korzystać świetny silnik FOX silnik i pokonywania nadmiernych zbędne szczegóły, jak wizji piłki przez zawodników na boisku, koncentrując się na posiadające tytuł godne najlepszych rat serii chwalony jako PES 6, a także oddać sprawiedliwość nowych maszyn od Sony i Microsoft, PS4 i Xbox One "

     HardGame2

"Pro Evolution Soccer 2015 to gra, która zasługuje na odtwarzane i nie dziesiątki, jeśli nie setki razy, aby dokonać dogłębnej analizy. Możemy grać tylko 4 gry do analizy, ale to wystarczy, by wiedzieć, że PES jest powrót pochodzenie i jest blisko do PES 4 i PES 5. Jesteśmy bardzo podekscytowani, co nadejdzie. Wygląda jak prawdziwy gry wojenne piłka nożna zaczyna, to będzie mocny! "

     wandal

"Jest zbyt wcześnie, aby wyciągać wnioski, ale jeśli wyjść z testu jest podekscytowany, tylko chęć posiadania zespołu PES, aby gry jak. Towarzyszył nam przez cały czas, zastanawiając się, co poprawić, i teraz jest, technicznie, gra, która działa idealnie. Co więcej, możemy zobaczyć plakaty wiszące w pokoju który przewidział licencji ciągłości w Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej lub Argentyny, ale nie byli w stanie powiedzieć nam coś na temat nowych dodatków.

     LAPS3

"Na podstawie tego, Pro Evolution Soccer 2015 powrócił do wiarygodności, co nie jest takie samo jak w symulacji, a w końcu nową generację konsol. Przez kolejny niektóre przekonać się piłką, która odpowiada idealnie się do skutków, które występują w nim, fizyczny Konami postanowiła powrócić do korzeni i proponuje szybki, zabawny i łatwy do zrozumienia.

     3DJuegos

"Nowe animacje i ruchy zawodników i ich osiągnięcia na polu, niedawno parametry techniczne necessários.Graças najlepiej przechodzi głównie przez ten czas wydaje się mieć dobrą dokładność i wrażliwość receptora, zarówno ustawienia podstawowe i zaawansowane bez przerywania gry ze słynnym" triangulazo "W pierwszym przypadku lub bezużyteczne w sekundach. "

     LEVEL UP

"Oczywiście, że grafika jest na najwyższym poziomie. Mówimy: "oczywiście", bo w zeszłym roku, seria podjęła skok wizualny, to nie było problemu. PlayStation 4 na wykresach, oświetlenie jest niesamowity, trójwymiarowy tekstury i trawa i nowe animacje.Wyrażenie gracze ich emocje bardzo realistyczny kiedykolwiek widziałem w grze sportowej. Fani są prawdziwe i reagować tak niesamowite powiesz, co się dzieje na boisku! "

Odnośnik do komentarza

Trzeba kupowac graczy, za prawdziwe pieniadze - jak w prawdziwym zyciu.

Nie wiem o co te hejty. Bo co? Bo PES jest w tym aspekcie bardziej realistyczny od FIFY, gdzie trzeba placic za LOSOWYCH graczy?

No nie widzialem zeby np. taka FC Barcelona wyciagala graczy z maszyny losujacej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Porownanie pomine, piszesz arkejd, za chwile chwalisz za bardziej symulacyjne podejscie - standard. Sek w tym, ze Konami wymyslilo oplaty za danego zawodnika, nie paczke z maszyny losujacej jak w FIFA (gdzie przez 4 lata nie wylosowalem zadnego z topowych graczy) , tylko oplate konkretnego nazwiska. No i trudno nie hejtowac serii, ktora nie zmienia sie od x lat (chociaz co roku powtarzaja bajki o nowym silniku), na dodatek po premierze okazuje sie ze placac 200 zl nawet online pograc nie mozna. Ciekawe czy tym razem starczylo im czasu na warunki atmosferyczne.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Trzeba kupowac graczy, za prawdziwe pieniadze - jak w prawdziwym zyciu.

Nie wiem o co te hejty. Bo co? Bo PES jest w tym aspekcie bardziej realistyczny od FIFY, gdzie trzeba placic za LOSOWYCH graczy?

No nie widzialem zeby np. taka FC Barcelona wyciagala graczy z maszyny losujacej.

 

Sorry, niektorzy nie zrozumieli, moglem dac emotke na koniec.

my bad

Odnośnik do komentarza

no zle zrozumialem - tak czy siak dla mnie tryb bedzie wypaczony, a sklady przez to mega powtarzalne. Rozpoczynajac MLO pewnie od razu trafimy na 100 takich samych skladow dostepnych za $. Ciekawe czy takze w koncu zmienia wyszukiwanie graczy online, bo z tego co pisales w zeszlym roku Online Pass nie byl nawet potrzebny, jak ktos nie lubi grac z Barcelona, czy Realem  :teehee:

No i znowu mozna zapytac - gdzie ten nowy nextgenowy silnik, gdzie ta pomoc tworcow MGS ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Uzależniłem się od pes14 (w pes 5 ze 2k godzin mam przegrane) i od miesiąca nie gram w nic innego. Ale to może przez to, że wróciła mi zajawka na nogę, a w fifę ostatnią grałem w 10.

 

Faktycznie, gram cały czas ale ostatnio parę rzeczy mnie wkurza. Piłkarze mi się odradzają (Juninho i Ze roberto zakończyli kariery i się odrodzili jako 17 latkowie), raz AI mi strzeliło gola z dośrodkowania (bez strzału) bo mój bramkarz wlazł do bramki. i uwaga, ja zrobiłem to samo akcję później!

 

Gra jest banalna na najwyższym poziomie trudności, AI tylko tricki i dryblować umie. W sytuacji sam na sam zamiast biec cofają się i dryblują. Online ma lagi. Master League jest głupi, bo ja chcę prowadzić kadrę narodową, a muszę męczyć się z Benficą. Długie loadingi. Prostopadłe podania w 90% przypadków nie idą tam gdzie mają.

 

Ale czekam na PESa 15. Zawsze lubiałem tę serię na równi z Fifą, zobaczymy jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

cóż demo trzeba sprawdzić, ale widać po tym gameplayu nagrywanym przez chyba tych samych specjalistów co w aferze podsłuchowej, że chociażby taka detekcja kolizji piłkarzy leży i kwiczy. Jeżeli nie zdecydują się za rok napisać dedykowanego silnika od nowa pod PES, to nic z tej serii już nie będzie. 2ksport HALOOO !! POTRZEBNA 3 PIŁKA !!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Rok temu PESa na PS4 nie było, prawda? Myślałem wówczas, że nie zdążyli przygotować Fox Engine na next gen a to co wydali to po prostu taka wielka platforma testowa (jak panowie od Dice z BFem). Konami po prostu nie może tego skopać. Come on! Liczę na demo, bo głód wirtualnej piłki jest wielki, ale nie kupię kota w worku...

 

A propo mikrotranzakcji: jak kogoś stać - jego sprawa. Jeśli się to przyjmie, nielogicznym by było, gdyby ktokolwiek miał zrezygnować z dodatkowych dochodów.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.