Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co z tych fimikow mozna zobaczyc, to animacje. Sila rzeczy trzeba je porownac do FIFY, i niestety PES w tym temacie to 2-3 lata do tylu. Sorry to next-gen, Lewy ma sie poruszac jak Lewy- postac musi byc rozpoznawalna po jej charakterystycznym ruchu. Dla mnie to mus , jesli jakas "kopanina" ma mnie przyciagnac. Nie mowie, ze w Fifie to jakis majsterszty, wiele jej brakuje do realizmu, ale to zdecydowana 2 okrazenie do przodu wzgledem konkurencji. No licze ze reszta bedzie kopala zad, bo jako ortodoksyjny niegdys PES'owiec, lubie ta gre. :)

Odnośnik do komentarza

omg w końcu dobry PES  :woot:  :woot:  :woot: tak naprawdę pierwszy PES od hmmm PES6? w którego rzeczywiście chce mi się grać, po prostu wrócił fun z gry

 

nie chcę się za bardzo rozpisywać bo to trzeba mocniej ograć no ale pierwsze wrażenie to mega zaskoczenie - ta gra jest bardzo miodna i rozkręca się z każdym zagranym meczem, przypomina fajnością stare PESy - zupełnie się tego nie spodziewałempbo dramatycznym 2014, który był pierwszym PESem którego nie kupiłem, ten już wiem że biorę day1 a obstawiałem że zakończę przygodę na demie

 

w końcu nie ma laga w sterowaniu i gra się w to jak w normalnego PESa (normalnego tzn tego porządnego z PS2 czyli np PES5 albo 6) i można klecić akcje z mega swobodą, masa rzeczy do masterowania (drybling hi2u), ludki ruszają się naprawdę fajnie i oprawa graficzna też jest już mocna i jest na co popatrzeć (świetne modele, twarze i oświetlenie) ; czuć że to hula w 1080p60fps i naprawdę pierwsza piłeczka Konami na PS4 zaliczy dobry start 

 

po pograniu 3h już wiem skąd te wszystkie nagrody się wzięły, po prostu Konami w końcu sobie przypomniało jak się robi piłki :) jeśli online byłby na poziomie to PES walczyłby łeb w łeb z fifką o miejsce w czytniku - dobrze że PES wychodzi w listopadzie będzie czas na obie piłeczki

 

ten PES z poprzedniego roku naprawdę wygląda teraz jak beta dla niedorozwojów

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Jezeli tego Pesa porownywac z Fifa to chyba z Fifa Street. Takie bramki tu wchodza ze lapie sie za glowe. Strzaly z 30-40m stwarzaja mega zagrozenie pod bramka, strzaly z powietrza wlasciwie wszystkie wchodza w okna albo pod poprzeczke. Zabojcza bron to podanie gora i strzal z pierwszej. No ale fakt fun z tego jest, malo realistyczne ale cieszy mimo wszystko. 

 

Jesli chodzi o cala otoczke do okola boiska a nawet na nim to Fifa zostawia Pesa z tylu. Nawet ryje zawodnikow ktorymi Konami tak sie chwalilo maja jakies problemy i wygladaja jakby wiekszosc byla po ciezkim wypadku i operacjach plastycznych. Ogolnie gra sie spoko, pilka szybko chodzi ale pilkarzyki bez wcisnietego sprintu ruszaja sie jakby mieli nogi powiazane.

 

W kazdym razie nie ma co mowic, na pewno najlepszy PES od dawna i pierwszy od czasow PS2 w ktorego byc moze warto zainwestowac 200zl bo gameplay rzeczywiscie moze sie podobac i chce sie grac. Szkoda tylko ze poza samym gameplayem nie ma Konami zbyt wiele do zaoferowania. Jesli chodzi o tryby online i offline no to nie maja startu do Fify. No i licencjami tez Pes pewnie nie grzeszy :D

 

Ale sama rozgrywka na plus, warto dac szanse nowemu Pro Evo bo wraca do najlepszych lat serii i no jestem zaskoczony bo nie myslalem ze zrobi taki przeskok. W koncu chcialoby sie powiedziec.

 

 

Ale i tak caly czas Fifa > Pes

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...