Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay oczywiscie jest najwazniejszy, ale nie mozna wiecznie grac West London Blue z pilkarzami w koszulkach z Lidla. Na 2 stadionach z Anglii na krzyz.

 

Na past genach gracze jeszcze przymykali oko na tak biedne licencje, bo zawsze pozostawal OF. Jedyne co w tym temacie im wyszlo to zalicencjonowanie Ligi Mistrzow. Kudosy za to.

 

Ale teraz kiedy na konsolach nowej generacji, wgrywanie wlasnych plikow jest niemozliwe, to wlasnie jest moment do popchniecia tego tematu do przodu. Jezeli mowia, ze dla graczy ktorzy chca wgrywac wlasne OF pozostaje PS3 i X360 to jest to dokladnie taki sam strzal w kolano jak gadanie Microsoftu swego czasu, ze dla graczy offline maja inny produkt od XO - Xboxa 360.

 

No (pipi)a, ile mozna ciagnac ta zenade z licencjami. Dosc.

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale to tylko i wyłącznie wina next genów,które nie mają supportu DLNA i USB (śmieszne trochę swoją drogą) i to zależy tylko od sony i ms,kiedy to wprowadzą.

you can't use PS3 on PS4 mate. PS4 you can't even save pictures. So not sure what you're asking me? Trust me, we're exploring.

 

But, we're trying. And Sony / Microsoft are trying too. Not just a Konami requirement, it's an industry requirement we hope we solve.

 

 

Issue is you put a USB in, it wont let you copy. That means you can't import images. System issue.

Ahh te next geny xD

Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie "spimpowałem" PESa 14 - mam stroje ważniejszych ekip, herby, loga, składy, wszystko - trochę cierpliwości i mamy :) Ja sobie zrobiłem to sam i mam satysfakcję, także licencje już nie są dla mnie problemem, przynajmniej w 14.

 

W 15 faktycznie trochę sucho będzie jak znowu dadzą West London i Merseyside Blue... 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś jako zatwardziały fan elektronicznej piłki kopanej - od czasów C64, dostarczano mi cyklicznie coraz to nowsze i lepsze piłki. Pamiętne czasy pikseli, bitmap a później już 3D, popychały mnie dalej bo wiedziałem, że twórcy idą w coraz lepszym kierunku. Ciągle mowa o grafice - każdy pamięta pierwsze ISSy i Fify gdzie piłkarze nie posiadali oczu, jeno cienie w oczodołach. Później dochodziły właśnie oczy, detale, smaczki. Piłka nożna stanęła w miejscu dla mnie po Fifa 2009. Od tamtego momentu grałem w coroczne edycje Fify i Pesa z tym, że już nie z takim zapałem. Dlaczego?

 

Otóż w sferze graficznej nie wiele się już zmienia. Nie wiele już można zmienić. Nie obeznany gracz/widz po zobaczeniu Fify, może stwierdzić, że właśnie leci jakaś transmisja meczu w tv. Tu jest punkt zaczepny całej sytuacji. Twórcy, w zasadzie EA i Konami nie jest w stanie już wiele zmienić względem gameplayu czy oprawy graficznej bo co tu tak naprawdę można poprawić? Od lat zmieniają się praktycznie cyferki i okładki a gameplay i grafika to małe tło do odzyskania kasy z włożonej pracy przez twórców. EOT. Nie wiem czy ktoś myśli podobnie, ale z innymi gatunkami nie mam takiego problemu, nawet z wyścigami. A piłkę uwielbiam samą w sobie. Natomiast gry - przestały dawać frajdę.

 

 

#itakkupięFifa15iPES15  :platinum:

Odnośnik do komentarza

Chev jak dla ciebie dodanie dryblingu w 360 a nie tylko 8 kierunkach, wprowadzenie nieskryptowanego silnika kolizji oraz calkowite przemodelowanie gry w obronie to jest stanie w miejscu to ja nie wiem co ty byś chciał.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie wierze, po prostu nie wierze, co tutaj piszecie. Te filmiki ktore tu wrzucacie sa fajnie zmontowane. Ale gra wyglada jak PES 2014 z poprzedniej generacji konsol. Te same animacje, z dodanymi kilka przy zwodach, kuzwa dokladnie ta sama grafika tylko na next genach bedzie podbita do 1080p z 60 klatkami, ktorych tak brakowalo na PS3. Niuanse gameplayowe beda odczuwalne dopiero po demie, ale w tym momencie jestem bardzo sceptyczny.

 

Jezeli to dla Konami oznacza next-gena to I am not impressed.

  • Plusik 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

 

dokładnie, kolizje graczy dalej śmierdzą ps2, a wymiana podań przypomina flipery. Czekam na demo, lub wersje PC, spróbuję ograć, ale fifa dalej nie daje im szans.

W czym fifa nie daje szans, w ping pongu? bo chyba nie mówimy o gameplayu, chybą że mówisz o licencjach.

 

proponuję wizytę u okulisty i to szybko, bo nie długo będzie potrzebne skierowanie. Gameplay fify to next gen, gameplay pes to nadala ps2.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

dokładnie, kolizje graczy dalej śmierdzą ps2, a wymiana podań przypomina flipery. Czekam na demo, lub wersje PC, spróbuję ograć, ale fifa dalej nie daje im szans.

W czym fifa nie daje szans, w ping pongu? bo chyba nie mówimy o gameplayu, chybą że mówisz o licencjach.

 

proponuję wizytę u okulisty i to szybko, bo nie długo będzie potrzebne skierowanie. Gameplay fify to next gen, gameplay pes to nadala ps2.

 

Tobie to chybą ścierpł  mózg, o czym ty do mnie piszesz, wiesz co to jest gameplay? ja nie mowię o grafice ani o animacjach, tylko o mechanice a jedynie kolizje fifa ma lepsze bo co do animacji to już pes a o grafice pogadamy jak zobaczymy te dwie gały w akcji na ps4 a z tego co widze to twarze na nexgen znów wygrywa pes, gameplay pesa miażdzy fifę swoją nieprzewidywalnością i swobodą, co nie możemy mówić o skryptowanej fifie, Fakt pes 2014 był zwalony własnie w tej płaszczyźnie ale 2015 ma już wrócić na tory wraz z niepowtarzalnymi strzałami które fifa nigdy nie miała;]

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...