Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja sie pytam a co one zabijaja bo nawet jakby to dawalo exp wszystkich gruntow z calej mapy to by pewnie bylo to nadal 0.

do tego nie stanowia one zagrozenia nawet najmniejszego. mozna sie wbic miedzy 4 spectry i 8 gruntow i zdjac wszystkie stojac w miejscu.

TotalBiscuit w vidsie z bety mówił, że Grunty są useless, ale Spectry go zabijały, tak więc są tacy których one przewyższają skillem....  xD

 

@Guernica

Moje GTX 285 sprzed 3-4 lat ciągnęło betę w 1080p na miksie Medium z High. Ale z tego co słysze release jest jakiś felerniejszy chyba.

 

Gruntsy sa wyjatkowymi tempakami - bo potrafia stac i strzalu nawet nie oddac. Spectry sa odrobine bardziej agresywne. Jednak jesli trafisz na 5-6 gruntsow i wyladujesz w trakcie reloadu to beda w stanie cie zabic jesli sie nie schowasz czy nie zaczniesz skakac po scianach jak malpa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I jak tam? Gracie jeszcze? Czy moze Titanfall byl chwilowka i wyhypeowany podczas krotkiej przerwy miedzy nowymi FPSami (i zawodem jakim byl BF4 i Ghosts)?

 

Ja osobiscie jeszcze gram, ale traktuje to jako bardzo dobra zapychajke, az do czasu Halo2Aniversery (MP only)/Halo5 kiedy przesiade sie na konsole ponownie.

Mysle, ze TF2 moze przejsc bez wiekszego echa.

Odnośnik do komentarza

I jak tam? Gracie jeszcze? Czy moze Titanfall byl chwilowka i wyhypeowany podczas krotkiej przerwy miedzy nowymi FPSami (i zawodem jakim byl BF4 i Ghosts)?

 

Ja osobiscie jeszcze gram, ale traktuje to jako bardzo dobra zapychajke, az do czasu Halo2Aniversery (MP only)/Halo5 kiedy przesiade sie na konsole ponownie.

Mysle, ze TF2 moze przejsc bez wiekszego echa.

Jeżeli gra by była lepiej z optymalizowana... a tak żałuję tych 130 złotych.

Odnośnik do komentarza

Ja gram meczyk tu i meczyk tam. Niestety/stety w moim życiu mam teraz malo czasu na granie a jak ten czas mam to dark souls i od dziś age of wonders. Titanfall to dla mnie swietny przerywnik ale od poczatku tak bylo. Mam 20 lvl i pewnie do czerwca dojde do 40 ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...