Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

a ja gram na klawiaturze i myszce i jestem happy. gra mi sie bardzo dobrze z dwoch powodow.

1. gram na klawiaturze i myszce od nastu lat w fpsy roznej masci.

2. titanfall jest typowym fps wiec bardzo miodnie da rade grac w niego myszka i klawiatura.

 

do tego nie lubie jak gra celuje za mnie

Jakis mega auto aim nie jest odczuwalny jesli mam byc szczery. Chociaz to moze kwesita mojego przyzwyczajenia.

Juz nie trolluje Gattz :P.

Odnośnik do komentarza

Oglądam gameplaye i jestem zakochany w tej grze. Czy na c2d e8500 3.16ghz, 4gb ram i 9600gt 512mb dam rade grać w fpsach zbliżonych do 60 i w rozdzielczości przynajmniej 1650x1050? Bf3 na tej maszynie działał bez zajakniecia!

 

Niestety na moim laczu 6mb, te 50gb bedzie sie sciagalo kilka dni :) Czytam na innych forach, ze jesli BF3 dzialal przyzwoicie to Titanfall powinien smigac o wiele lepiej, bo ma mniejsze wymagania. Nie oczekuje detali ustawionych na high, ale plynnej gry (im wiecej fpsow, tym lepiej) w rozdzielczosci przynajmniej 1650x1050. No nic, poczekam az pogoda sie unormuje i lece po swoja kopie do empiku.

Odnośnik do komentarza

chłopaki ja nie będę z wami w najbliższej przyszłości za często grać bo Dark Souls 2 i sami rozumiecie. Będę czasem w przerwach pogrywał meczyk czy 2 ale na większe akcje nie ma czasu obecnie. Priorytet jest jeden. Titanfall nie ucieknie :D 

 

I tak w ostatnich 3 meczach byłem najlepszy a kolesie w przeciwnej drużynie to same 30 - 40 były więc się nie boję iż wyższe lvl w przyszłości mnie zniszczą. Za to plus twórcom że to pierwszy fps w którym tak bardzo ie czuć różnicy między lvl. To nie BF3 ani CoD i chwała im za to :D

Odnośnik do komentarza

Sprobujcie wylaczyc v-sync, odkad to zrobilem, gra smiga bez zajakniecia ze wszystkim na ultra oraz teksturami na insane.

A ile pamięci na karcie? Nie wiem jak to możliwe że niektórym na 2gb gra jest w stanie działać w stałych 60 fps bez zwiech.U mnie gra wykorzystuje 100% Vram .Chyba że wyłączacie wygładzanie.

Odnośnik do komentarza

Ktoś był w salonie empika i może potwierdzić, że gra na pc kosztuje 129zł ? Pytam, bo pamiętam, że już miałem kiedyś sytuację, gdy na ich stronie dany produkt kosztował określoną kwotę x, a w salonie już był droższy.

no to jest normalne bo sklep internetowy empik to co innego niż stacjonarny.

Odnośnik do komentarza

 

Sprobujcie wylaczyc v-sync, odkad to zrobilem, gra smiga bez zajakniecia ze wszystkim na ultra oraz teksturami na insane.

A ile pamięci na karcie? Nie wiem jak to możliwe że niektórym na 2gb gra jest w stanie działać w stałych 60 fps bez zwiech.U mnie gra wykorzystuje 100% Vram .Chyba że wyłączacie wygładzanie.

 

 

3GB, wygladzanie mam tez maksymalne wlaczone (16xQ CSAA). Ze wszystkim na ultra uzytek karty wynosi jakies 60-70%, z v-synciem podczas dropow procek podskakiwal do 100% tworzac bottlenecka, nie wiem co oni zrobili, ale ta opcja jest popsuta i czekam na latke jakas w ktorej to naprawia zanim znow zaczne uzywac tego ustawienia.

 

Odziwo gra wyglada bardzo ladnie, jak katapultuje sie z tytana to czesto mam momenty typu "wow", jak to wszystko od gory pieknie widze. Nie jest to Crysis 3 ale bez przesady, gra daje rade nawet pomimo tego starego silnika.

 

Co do samej gry, nie zawiodlem sie. Plynna animacja, brak lagow (mozliwosc zobaczenia faktycznego pinga a nie jakis debilnych kreseczek <3), to co chwilami dzieje sie na ekranie potrafi zawstydzic nawet CoDa i BFa, uwielbiam jak prawie kazdy w meczu ma tytana i robi sie taki jeden wielki chaotyczny pyerdolnik i zacieta walka o pozostanie w swojej puszce.

 

EDIT: A, bylbym zapomnial, jestem tez zaskoczony systemem party, chyba pierwsza gra od wieki wiekow gdzie nie mam najmniejszego problemu polaczyc sie ze swoim party oraz wejsc do meczu w tej samej druzynie. Pieknie jest wejsc pelnym forumowym party jak np dzis i wygrywac przez 3-4 godziny wszystko nie zmieniajac ani razu lobby (cos takiego w codzie czy bfie jest nie do pomyslenia - wiem z autopsji).

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

jedyne na co mozna narzekac to te nieszczesne boty ktore odgrywaja troche za duza role w tej grze.... wystarczy popatrzec na upgrady do broni i co trzeba dla nich zrobic. az caly jeden wymaga bysmy zabili 15 graczy a reszta to grunty i spectry. niby nic ale jak sie chce szybko wszystko odblokowac i levelowac to kazda gra sie sprowadza do szukania tych cholernych botow bo akurat potrzeba po raz kolejny 25 spectrow na jakis tam celownik dla nastepnej broni.

do tego troche chybione pomysly jak karty w stylu "dostajesz exp jaki zdobywaja twoje grunty w poblizu". ja sie pytam a co one zabijaja bo nawet jakby to dawalo exp wszystkich gruntow z calej mapy to by pewnie bylo to nadal 0.

do tego nie stanowia one zagrozenia nawet najmniejszego. mozna sie wbic miedzy 4 spectry i 8 gruntow i zdjac wszystkie stojac w miejscu. jeszcze opcja haxowania spectrow... po co to komu skoro lepiej zabic?

 

chcieli je dodac na sile sam nie wiem po co to ok ale czemu powiazac je z tymi unlockami to nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Zrozum, że najwyższe ustawienia jeżeli chodzi o tekstury są zarezerwowane dla kart z VRAM powyżej 2gb. Jeżeli dobrze pamiętam, pisałeś wcześniej że masz 770 z 2gb vramu, więc nie wiem dlaczego uparcie ustawiasz tekstury na ultra, skoro nie będzie to działało dobrze, gdyż masz za mało vramu na karcie. Graj na High i tyle. Zresztą różnice są znikome 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ja sie pytam a co one zabijaja bo nawet jakby to dawalo exp wszystkich gruntow z calej mapy to by pewnie bylo to nadal 0.

do tego nie stanowia one zagrozenia nawet najmniejszego. mozna sie wbic miedzy 4 spectry i 8 gruntow i zdjac wszystkie stojac w miejscu.

TotalBiscuit w vidsie z bety mówił, że Grunty są useless, ale Spectry go zabijały, tak więc są tacy których one przewyższają skillem....  xD

 

@Guernica

Moje GTX 285 sprzed 3-4 lat ciągnęło betę w 1080p na miksie Medium z High. Ale z tego co słysze release jest jakiś felerniejszy chyba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...