Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w empiku obok stacji metra imielin i gra kosztuje 149.99zł - _ - Za 130zł jest tylko przy zamówieniu ze strony internetowej.

 

Wie ktoś czy można gdzieś kupić cd-keya wersji titanfalla od razu z season passem ? Jeżeli by był za 170-180 złotych jakoś to by się opłacało.

http://www.fabrykakluczy.pl/gra/titanfall-178/titanfall-deluxe-cdkey-klucz-origin-480.html

 

Tu jest z tego co wywnioskowałem z Season Passem

Odnośnik do komentarza

No na 2gb vram z ultra teksturami są już przycinki.Szkoda bo nie widzę żadnej różnicy w jakości tekstur a jak gry będą dalej szły w te stronę to do premiery wiedźmina moja 770 2gb nada się tylko do śmieci.Boli ta zyebana optymalizacja(chociaż po za tym chorym wymogiem vram jest dość dobrze) ale po za tym gameplay jak w becie a do tego mapki są świetnie .

Odnośnik do komentarza

Poczekaj na jakiegoś patcha. Są przecieki, że gra będzie optymalizowana (bo aktualnie najlepiej to nie wygląda). Na karcie którą masz (mam w pokoju obok ten sam sprzęt) śmiga wiele nowych gierek na niskich/średnich ustawieniach. Procesor też jeszcze trochę pociągnie. Możesz próbować odpalać za jakiś czas, ale z płynnością przy FullHD może być ciężko :/

Odnośnik do komentarza

Być może coś nie tak jest z moim pc. Wirusów nie wykrywa, dysk fragmentowany, rejestr czyszczony, ale mimo wszystko może jak system od nowa postawię to będzie lepiej. Dam znać jakby co.

Wiem też, że swego czasu moje prolemy z betą battlefield 4 wynikały z tego, że mam procesor amd, może tutaj jest podobnie ? Ty masz intela, więc poczekaj na opinie innych to będzie wiadomo w czym tkwi problem i czy możesz kupować.

Odnośnik do komentarza

GTX 560 1GB 850mhz

6GB Ram DDR3 1333mhz

AMD Phenom X4 3.2Ghz

 

Niestety przy takich podzespołach (znacznie lepszych niż wymagania minimalne) muszę grać na najniższych ustawieniach, żeby gra w 1080p się nie zacinała ;(

Hmmm, ciekawe. Ja na GTX 285 1 Gb, 4 gb RAMi tez Phenom II 955 grałem na połączeniu medium i high i było bez spadków. Czyli full release ma gorsza optymalizacje.....

Odnośnik do komentarza

mi na ultra działa płynnie z gtx 770 to do kolegi wyżej któremu na ultra spadała animacja. mój gtx ma 2 gb :)

Mi na niektórych mapach na teksturach b.wysokich fps strasznie spada.Gra jest kiepsko zoptymalizowana bo nie musi wiele się dziać by fps spadał ostro.Szczególnie na mapie gdzie na środku punkt B znajduję się w hangarze z kontenerami a po bokach są czołgi.Tam w środku na punkcie B spada do 40fps momentami.A na teksturach ultra gra działa płynnie tyle że jest stuttering i co kilka sekund gra się przywiesza.Patrzyłem programem i rzeczywiście gra zjada cały vram z GPU więc nic dziwnego że wiesza momentami dlatego dziwne że ty masz innaczej .Chyba że nie grasz w 1080p bo nie wiem jak to możliwe że nie przywiesza ci mimo że brakuje vram.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...