Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po kupnie GTXa 780 GHz dorabalem dzisiaj jeszcze 1 kostke 8gb ramu na wszelki wypadek (mialem wczesniej tylko 4gb), zobaczymy jak bedzie smigac 4k.

Daje grze szanse, licze ze mnie smart pistol do szalu nie doprowadzi oraz ze cziterzy zostana przy codzie i bfie. No i ta mozliwosc zobaczenia swojego pingu a nie jakis pedalskich kreseczek <3

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Na 18 levelu odblokowuje się to cudo:

 

http://titanfall.gamepedia.com/G2A4_Rifle

 

I zaczyna się zabawa. Strzela pojedynczymi nabojami, ale celne i mocne jak sam sku.rwysyn. Widzę, że nie będzie problemu ze zrobieniem forumowego składu. Mam nadzieję, że wszyscy się piszą? Bo nie chcę grać z randomami ;/

 

 

Bansai

El Loco Chocko
Guernica
Szarku
Maciomaniak
Blantman
Starh
Kymel
Gattz
Gwynbleidd
Ragus

 

Pominąłem kogoś?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ragus ja się piszę ale w weekend pewnie dark souls 2 będzie priorytetem a titanfall będzie grą w jaką będę grał jak zgine za dużo razy w dark souls :D Na pewno w titanfall dziś w nocy będę grał i jutro późnym wieczorem.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Na 18 levelu odblokowuje się to cudo:

 

http://titanfall.gamepedia.com/G2A4_Rifle

 

I zaczyna się zabawa. Strzela pojedynczymi nabojami, ale celne i mocne jak sam sku.rwysyn. Widzę, że nie będzie problemu ze zrobieniem forumowego składu. Mam nadzieję, że wszyscy się piszą? Bo nie chcę grać z randomami ;/

 

 

Bansai

El Loco Chocko

Guernica

Szarku

Maciomaniak

Blantman

Starh

Kymel

Gattz

Gwynbleidd

Ragus

 

Pominąłem kogoś?

Możesz dopisać mnie - Tam1ek na origin 

Odnośnik do komentarza

Dobra. Merlin.pl nie zawiodl. Paczuszka czekala juz od wczoraj, ale nie mialem czasu odebrac, wiec zrobilem to dzis.

Wszystko ladnie. Wlasnie sie installuje/sciaga.


mhm tia odbanowywali za cofniecie tego co zarobiles na exploit pamietam i byla to tylko i wylacznie jego dobra wola a nie ze costam musieli

taki riot zrobil podobnie jak ludzie cos haxowali ze wszystkie skiny za darmo mieli to tez im riot cofal bana jak zaplacili za kazdy skin ktory tak zdobyli

 

az taki napalony nie jestem wiec wole czekac niz zaryzykowac ze dostane bana na piatek ktory zaklepalem wolny i reszte weekendu bo napewno tego tak nie zostawia

Ta... wystarczylo napisac "PLX UNBAN I WONT DO IT AGAIN KK" i odbanowali.

Nie zrobili by tego gdyby nie sraka jaka sie wywiazala. Anyway Origin nie banuje ludzi grajacych.

Odnośnik do komentarza

Ja juz pogralem w Titanfalla ok. 3 godzinki (vpn), gra sie wybornie, wartka akcja, brak lagow oraz miodny gameplay na butach jak i w tytanie, troche pogram w te giere biggrin.png

 

Po napisaniu tego posta mialem juz nie odpalac Titanfalla dzisiaj ...

 

Eeeee ... hehehe to ja ide spac.

 

 

zarwana nocka, wyraza wiecej niz tysiac slow nt gameplayu

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...