Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Ta karta ma 512 pamięci vram. Teoretycznie, powinno stykać. Jeżeli chcesz, to mogę pożyczyć ci moje konto, ściągniesz sobie i sprawdzisz, czy gra ci działa.

 

O ile jakiś dobry kolega tutaj poinstruuje mnie, czy nie ma za coś takiego bana albo coś.

Odnośnik do komentarza

o ku,rwa, a rakiet tam nie masz?

 

No niby tym bardziej powinno hulać na tym Intelu.

 

jaha, ale potem się okaże, że gra korzysta z jednej tylko karty np ATI i tyle z tematu. Pamiętaj to PC tutaj zawsze są problemy :D

 

ehh dali by jakiegoś triala 1h żeby sobie stestować, bo te minimalne wymagania są pewnie zeby gra ruszyla na najnizszych ustawieniach w 20fpsach xD

 

no dokładnie, bo tak to w ciemno to trochę boli. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Pamiętaj to PC tutaj zawsze są problemy

 

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

 

Tak jak pisałem, zaufanym użytkownikom mogę pożyczyć "na noc" konto, bo dzisiaj i tak będę grał w South Parka i oglądam LM.

Odnośnik do komentarza

o ku,rwa, a rakiet tam nie masz?

 

No niby tym bardziej powinno hulać na tym Intelu.

 

Na Intelu? Przecież to grafika zintegrowana.

 

Każdy dzisiejszy laptop na Intelu ma dwie karty graficzne (ba, żeby dzisiejszy, od lat tak jest). Walduś, twój Radeon 6470M to słabiutka karta. Jeżeli Titanfall na niej odpali, to co najwyżej na najniższych detalach. Podaj pozostałą specyfikację. Gry nie mogą korzystać z tych dwóch kart jednocześnie. Grafika zintegrowana mieści się na chipsecie procesora i służy do wyświetlania obrazu w zasadzie. HD3000 nie nadaje się nawet do filmów w FullHD (no dobra, ripy z Blu-Raya odpali). Dopiero kolejne edycje tych kart, dostępne od niedawna (czyli HD4000-4600-5000 i 5200) są znacznie lepsze. Ale i tak gra się na nich słabo. Swoją drogą, masz słabszą wersję, bo ona domyślnie powinna mieć 1GB pamięci i nie wiem, skąd takie wybrakowanie...

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dual-Channel to tylko technologia wykorzystywania pamięci ;) Nie ma czegoś takiego jak DDR2 Dual Channel - wsadzając dwie takie kości w odpowiednie sloty, one automatycznie chodzą "w dualu", czyli płyta widzi je jako jedną całość i poprawia dzięki temu wydajność.

 

Jeżeli masz laptopa, to nie ma znaczenia, bo wsadzając dwie kości (takie same, czyli 2GB i 2GB, albo 4GB i 4GB) one i tak będą chodzić w Dualu.

 

W każdym razie, jak masz zwykłego PC, to 4GB pamięci DDR2 to koszta ~150 zł.

 

@Walduś - dla zobrazowania - Far Cry 2 na tej grafice przy średnich detalach, w 720p i z wyłączonym AA, AF i wszelkimi bajerami ma ledwo ponad 30 klatek. Ale według tych testów:

 

http://www.notebookcheck.com/AMD-Radeon-HD-6470M.43074.0.html

 

Takiego Crysisa 2 odpala na minimalnych. Możesz spróbować z tym Titanfallem. Cudów nie będzie, ale na najniższych może uzyskasz płynność na poziomie 30 klatek. Chociaż szczerze w to wątpię... :(

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...