Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem właśnie ten pack... Ciekawe kiedy ja to ogram? ;(

W sumie to odblokowała się tylko dodatkowa zawartość w grze bo konsola bardzo nic nie ściągnęła :/

Don jak patrzę na Twojego ava to zastanawiam się czy jest jeszcze szansa by odblokować w jakiś sposób tą postać w KI?

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Żaba będzie częścią trzeciego sezonu KI. Będzie można ją kupić osobno jak i w pakiecie (w marcu, teraz nie jest dostępna). Jeśli chodzi Ci o darmowe odblokowanie bez kupowania trzeciego sezonu, to z tego co pamiętam, to miała być dostępna za darmo dla wszystkich co zrobili jakikolwiek zakup w KI (przynajmniej jedna postać), posiadacze RARE Collection chyba też będą mieli za darmo (KI z GwG też powinno się liczyć jako zakup gry) - nie wiem tylko czy ta akcja nie była obwarowana terminem. Wejdź na stronę Iron Galaxy albo poszukaj w google starych newsów na ten temat. 

Odnośnik do komentarza

Czy można pobrać deusa na xone w ramach gold wk za pomocą strony internetowej? mam napisane tylko Bundle only o co chodzi?

Można sam tak pobrałem. A czemu masz tylko pakiet? bo jesteś pierdoła i szukasz gry z x360 w sklepie xone.

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/DEUS-EX-HUMAN-REVOLUTION/66acd000-77fe-1000-9115-d802535107fa

Wchodzisz na xbox.com ->games with gold-> klikasz pobierz pod okładka gry -> wybierasz opcję kup. Niektóe gry będą wymagać posiadania aktywnej formy płatności/karty pod dany kraj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czy można pobrać deusa na xone w ramach gold wk za pomocą strony internetowej? mam napisane tylko Bundle only o co chodzi?

Można sam tak pobrałem. A czemu masz tylko pakiet? bo jesteś pierdoła i szukasz gry z x360 w sklepie xone.

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/DEUS-EX-HUMAN-REVOLUTION/66acd000-77fe-1000-9115-d802535107fa

Wchodzisz na xbox.com ->games with gold-> klikasz pobierz pod okładka gry -> wybierasz opcję kup. Niektóe gry będą wymagać posiadania aktywnej formy płatności/karty pod dany kraj.

 

 

 

Jeżeli gra jest we wstecznej kompatybilności to logika nakazuje szukać jej w grach na xone, więc bastuj synek z tym pierdołą i dzięki za instruktaż.

Odnośnik do komentarza

Logika wskazuje szukać gier z x360 w grach z x360 ponieważ w sklepie xone jest "tylko pakiet",o czym czytam codziennie po kilka postów. Swoją droga Microsoft zapewnił, że pracuje nad mozliwością kupowanai gier x360 na xone. Niech się pospiesza, bo to co ta fiermka wyrabia to jest smiechu warte.

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

Oferta tygodnia

 

  • Killer Instinct - Season 2 Ultra Edition - 85,00 zł
  • Killer Instinct - Season 2 Combo Breaker Add-on - 35,00 zł
  • Sniper Elite 3 Ultimate Edition - 95,00 zł
  • Hasbro Family Fun Pack - 157,99 zł
  • Boggle - 26,79 zł
  • Inside My Radio - 30,00 zł
  • Mega Coin Squad - 30,00 zł
  • Pure Hold'em - 46,89 zł
  • Roundabout - 30,00 zł
  • A Boy and His Blob - 29,74 zł
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...